• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

25. marca 2017 
och a ty si ako dopadla hviezda nebeskááá ??
7. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Honey, Kiara ďakujem :slight_smile:
7. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany ja zahviezdim az po druhej :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka.. ved mas viac ako som mala ja na 14 den.. no vidis.. vsetko je ok.. takze uz len klud a velmi sa s tebou tesim
7. máj 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka30 to uz dnes si bola na krv? ja som mala ET 25.4 a idem az v pondelok.Vcera som si robila test a negat. :frowning2:
7. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka ďakujem moja :wink: Hádam to dotiahneme do úspešného konca, dúfam. :unamused:
To hcg vyzerá na jedno, však?
7. máj 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Violoncielka musela som dnes, aj keď to vychádza až na sobotu, ale zajtra je štátny sviatok a sobotu odbery nerobia. Preto som musela dnes. Nebojkaj, ešte nič nie je stratené. Uvidíš až po odbere krvičky. :wink:
7. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka ja si myslim ze hej.. ale tazko povedat.. skor to co som mti pisala do IP ze budes mat to co ja..
7. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved este nezufam.....aj ked....tiez trosku spinim,ale vidim ze aj ty.Tebe vkladali embryjka? aj mne a az 3.
tebe gratulujem.Aj ja som po 2 ivf
7. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak veľa šťastíčka prajem nech hop máš aspon ty ked ho ja nemám ...mňa to čaká možno koncom leta
7. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka - pridavam sa ku gratulaciam. musite byt v siedmom nebi :dizzy_face: :dizzy_face:. Podla tej tabulky to na dvojky nevyzera, ale na zaciatok staci aj jedna mala bambulka (alebo bambulko) Doki musi byt na FC patricne hrdy, podla konika by mali mat 90% uspesnost. Kedy mas ist na 1. UTZ? Pojdes do prace, alebo az o 3 roky ???

Cele doobedie tu nikto nebol a zrazu tolko prispevkov naraz. vsetci sme cakali na mimku.

kiara - dakujem, len aby si mala pravdu.
7. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viem Babulka. :wink:
Vieloncielka- možno sa ti zahryzujú všetky 3, takže im dopraj času a nezúfaj moja. :wink:
Gabica- ja budem šťastná aj za jedno bábenko, len nech to dobre dopadne. Uzv mám v piatok, ale doki hovoril, že je to skoro a nevie, či tam bude niečo vidieť už. Ak nie, tak zas musím v pondelok. Určite ostanem na PN.
7. máj 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danielitka ďakujem. :wink:
7. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no huraaaaaaaaaaaaaa! :slight_smile: mimka, blahozelam!!! tak sme sa dockali konecne, ze si nas potesila. ved sme sa nevedeli dockat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: sme boli nervozne viac ako ty. a co doki povedal? nech si v klude teraz a nestresujes sa?
7. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Floskulka dík. :slight_smile: Doki povedal, nech ležím a oddychujem. :slight_smile:

Idem dať Utrogestan- potom prídem baby. :slight_smile:
7. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, no tak srdecne gratulujem !!!!! aj ked po tych tvojich dialniciach co ine sme mohli cakat ze ???? :grinning:
FC sme pekne zvysili uspesnost ! ale ved my vieme ze oni tam vsetci su aj tak najsamlepsi !!!!
tak a teraz co ? kedy planujes ist k svojmu gyn ? na UTZ do FC kedy ides ?
7. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka to patrilo pre OCH ale aj tebe zo srdiečka gratulujem a nech to dotiahneš do úspešného konca. nech ste zdraví ty aj drobček :dizzy_face:
7. máj 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobec idem v piatok, ale doki hovoril, že to bude skoro, a ak sa nič neukáže tak v pondelok zase na uzv. :wink:

Idem dať ten Utroš- Drobec aj ty :wink: :wink: :wink:
7. máj 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, aj ja som ostal na PN, ostaneš v centre, alebo pojdeš k Dittemu?
7. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K Dittemu už nepôjdem, lebo som tam včera bola a ma naštval debo :angry: :angry: :angry: Som mu povedala, že špiním a on, že nič, že to telo reaguje. :angry: :angry: :angry: Pôjdem asi do toho Prosanusu čo mi odporúčila Drobec. :wink:
7. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany dakujem :grinning: :grinning: a neboj raz to vyjde proste ina moznost neexistuje a basta :wink:
Danielitka prepáč, ja som v chaose :grinning: :grinning: :grinning:
OCH chcem tomu veriť a budem tomu veriť...ak to tentokrát nevyjde tak ja to vzdávam :pensive: a uberiem sa inou cestou
7. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka dakujem za povzbudenie,fakt toto cakanie je najhorsie z celeho IVF.
Drzim palce aj ostatnym
7. máj 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, ja som si myslela, že budem mohla zostat do konca v Iscare, nie? či to musím ist k svojmu gynekologovi?
7. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielita aj ja som si to povedala
:unamused:
7. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka gratulujem
7. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiara aj s tebou sa dnes stretnem ?? :slight_smile:)
7. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielitka mala si et?
7. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danielita ano :slight_smile: tesim sa :slight_smile:
7. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok