Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kacarina
8. máj 2009

mimka drz sa... mne tiez pri spineni dal doktor automaticky ascorutin, tiez som sa divila, ze v tehu sa nesmie, ale to aj pri estrofeme pisu a my sa s nim napchavame 3 mesiace, lebo to treba ...

kacarina
8. máj 2009

mimka a preco nejdes niekam na gyneokologicku pohotovost? pozreli by to ultrazvukom a aspon by videli, co sa vnutri deje a hned by ti mohli nasadit liecbu ...

honey13
8. máj 2009

ahojte, mimka, opatruj sa, všetko bude dobré, neviem s tým ascorutinom poradit, nebrala som ho, ale ked baby píšu, ved uvidíš, hlavne skus byt v pohode, všetko sa dobre v pondelok potvrdí 🙂 🙂 🙂 . ja beriem 3x2 utrogestan, estrofem som mala vysadit. pekný den Vám

mimka30
8. máj 2009

Babulky ste milé. Ja som volala môjmu dokimu z centra na mobil a ten mi povedal, že zbytočne pôjdem na uzv, lebo tam ešte nič nebude vidieť. Musím v pondelok znova na hcg test z krvi. 😒

Dnes som 33 deň. a 13. deň po ET.

ixi
8. máj 2009

mimka ja som brala askorutin ked som spinila v tehotenstve mne to zial nepomohlo ale vyskusaj tebe to isto zabere 😵

mimka30
8. máj 2009

Ixi ďakujem, ale mám dojem že to dnešné ráno zo mňa všetko vyšlo. ☹ Teraz nemám žiadne kŕče a krvácam tak jemne. Takže myslím, že je po všetkom. ☹ Aj keď musím v pondelok na tie odbery. Vôbec sa mi nechce, lebo viem, že je to zbytočné, ale doktor nariadil, že proste musím. ☹

mimka30
8. máj 2009

Ixi aj ty špiníš? 😕 😕 😕

ixi
8. máj 2009

hej teraz spinim ale spinila som aj ked som bola po prvom ivf tiez hcg aj rastlo ale nakoniec som musela ist na kyret lebo babusko sa prestalo vyvijat........

ixi
8. máj 2009

odkedy mi robili ten kyret tak stale v druhej polke cyklu spinim az kym nepride mrcha a tes je negat takze ja uz neviem co mam robit

mimka30
8. máj 2009

Nebojka ixi, tebe to dobre dopadne 😉

Ja som špinila už od nedele. Aj som bola na kontrole, len to oni nevidia ešte na ultrazvuku. Už som hotová. Tie kŕče boli hrozné. Viem, že to zle dopadlo. ☹ Ja som myslela, že ostanem len pri špinení, ale keď som ráno uvidela to pyžamo, skoro som odpadla. No niečo hrozné ☹

Ixi držkaj sa, tebe sa to určite podarí. 😉

mima11
8. máj 2009

Mimka, ak veľmi nekrvácaš, tak ešte nie je nič stratené. Ja som tiež špinila, začala som trochu krvácať, ale mne sa to potom rozbehlo, normálne ako menzes.
Alebo možno odchádza druhé embryjko. Neboj, dobre to dopadne! Držím veľmi palce!
Ixi, aj Tebe držím palce!

ixi
8. máj 2009

mohla si ist na pohotovost a mohli ti zobrat hcg ved by videli ci rastie a mozno by ti pichliu dajaku injekciu tento pristup lekarov je uchvatny 😠

mimka30
8. máj 2009

Ixi ja som mala testy pozitívne, včera hcg 197,6 a pozri. Ho..o z toho 😠 😠 😠
Hlavne sa nestrestuj a kľud. Kedy ideš na krv???

ixi
8. máj 2009

mimka 10 den som po ket a testy su negativne

mimka30
8. máj 2009

Mimka 11 ja mám dojem, že ten menzes je už tu. ☹ ☹ ☹

Ten prístup lekárov je super 😠 😠 😠 A ešte tie vydrbané sviatky do toho, čo nič nerobí nikto 😠 😠 😠

ixi
8. máj 2009

na krv asi pojdem v utorok ja nestresujem keby som vysadila utros tak mam mrchu ako lusk uz sa poznam
mima 11 aj som z TT

ixi
8. máj 2009

mimka 30 je to hrozne a nespravodlive velmi ti drzim palce 😉

ixi
8. máj 2009

mimka 30 a z prveho ivf nemas mraziacikov a z 2?

mimka30
8. máj 2009

Ixi vidíš, že ani tie tehotenské testy nič neukážu. Nezúfaj, uvidíš na odbere moja.

Ja som mala krásne // a zbytočne 😠 😠 😠

Môj gynekológ mi povedal, že to sa s tým nedá nič robiť 😠 😠 😠 Ja som čakala hodinu v ambulancii a už som klopala, že mi je zle, nech ma kukne a vyšetrí. A debo ma ani nevyšetril ani nič nezapísal, len povedal, že to nikto neovplyvní teda ak potrácam. 😠 😠 😠 A to si tam platím 2900 korún ročne v GPN v Ružinove. 😠 😠 😠
Som povedala mužovi, že tam nabehnem budúci týždeň za primárom a poviem im čo si o tom myslím. 😠 😠 😠
Hovadá sprosté 😠 😠 😠 Len peniaze berú a serú na pacientky 😠

ixi
8. máj 2009

mimka 30 ja ta uplne chapem co prezivas ja som spinila pri ivf 5 tyzdnov a potom bol koniec ale skus lezat ja som brala aj kanavit aj pambu

mimka30
8. máj 2009

Ixi ja som si dávala vaginálne Utrogestan, teraz musím per os, lebo to krvácanie mi ho hneď vyplaví. ☹ ň

8 rokov sa snažíme o bábo a takto sa to všetko skončí 😔 😔 😔

mima11
8. máj 2009

Mimka, ešte nemusí byť nič stratené!
Ixi, vydala si sa do Spišskej?

mimka30
8. máj 2009

Mimka11 ja už strácam nádej. ☹ Už som si myslela, že konečne nemusím vložky kupovať. 😠

ixi
8. máj 2009

tak to je sila ja ked idem len zaklopem a hned ma zoberu a ked idem dakedy a sestricka ma zbada ze cakam tak ma este zjazdi co neklopem ze naco ja cakam ale toto je sila a este tam aj platis

ixi
8. máj 2009

mimka 30 mi sa snazime 5 rok a ja uz som nadne...ale nezufaj ver moja 🤐

mimka30
8. máj 2009

To v ružinovskej nemocnici sú taký famózny lekári. Minule ma tam operovali na cystu a ležala som na šestonedelí, lebo nemali voľné lôžko 😠
Tam už určite nepôjdem, ale ešte predtým im poviem svoj názor 😠 😠 😠

Ja som mala po odbere 31 vajíčok a slabo sa nám oplodnili. Nemáme žiadných mrazáčikov ☹ ☹ ☹

ixi
8. máj 2009

mimka 11 no tak nejak a kde byvas v tt? ja som z b.kostola pravdu povediac a kolko mas rokov?

ixi
8. máj 2009

mimka ja som mala28 ale cim viac tym mensia kvalita nam sa oplodnilo 16 ale strasne sa zle rozmrazuju a ani kety nam nevychadzaju takze viem si to predstavit...

mimka30
8. máj 2009

No Ixi aj ty máš toho dosť ti verím moja ☹ ☹ ☹

ixi
8. máj 2009

teraz mi rozmrazili 6 a len 2 prezili a sestricka hovorila ako sa vyborne delia dalej a vidis prdlajs

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre