• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

24. mája 2017 
@ivka3901 a co ti zistili v Nitre aj ja tam chodim
21. apr 2015 o 14:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rearo ja na ich nieje vhodne kaslem, priroda si robi aj tak svoje :slight_smile: Nam doky po opu povedal ze sa mam pripravit nato ze nic s toho a ze som v plodnom obdobi skoncila proste mame mysliet na darkynu :angry: nakoniec mi vlozil 2 embyja a ked sa uchytia tak to bude taky maly zazrak lebo ze vraj este horsiu kvalitu pohlavnych buniek ako som mala ja nevideli a nakoniec sa z nich vytvorlil 2 krasne embryjka 8 bunkove bez fragmenatcii vraj kvalita A+ co hovoril embryolog
21. apr 2015 o 14:50  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka3901 Ivka ale minule si bola po et a teraz si po ket a to je rozdiel ved aj na krv sa chodi v ine dni tak hlavu hore super ze si videla druhu ciarku
21. apr 2015 o 14:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jania023 take som mala aj ja tie vlozili a s 3 cakali Pk sest dni potom volali prestali sa delit nie su vhodne k mrazeniu...tak su v kosi ...a ja si myslim ,ked sa prestali delit v miske urcite sa prestali delit aj v bruchu...uvidim...ale skor som pripravena na to horsie
21. apr 2015 o 14:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 ked nemas kval.pohl.bunky ako ti povedali,nebojis sa ze by nemuselo byt zdrave? Ja stale myslim aj nato
21. apr 2015 o 14:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rearo no ono to sa povie,že ved mám ešte jedného,ale už posledného my už na dalšie IVF peniaze nemáme a ani síl a o to je to ťažeie,že toto sú naše posledné šance mať vlastné detičky a potom už len adopcia tak preto to tak zle znášam :frowning2:
21. apr 2015 o 15:03  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 rozumiem ti....ja som tiez prvy aj posledny krat ...
21. apr 2015 o 15:06  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rearo nie pretoze to mam tu kvalitu dannu asi najskor geneticky cize som sa s nou narodila,mam jednu zdravu slecnu 7rocnu takze poznam odpoved.Neboj priroda sa s tym vysporiada sama
21. apr 2015 o 15:06  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka17044 dakujem si zlatá :slight_smile: no vlastne toto je moje prvé KET za 10 rokov čo chodíme na IVFká takže tak asi a v nitre mi zistili zvýšenú hladinu protilátok proti Annexinu V až 97 a norma je okolo 25 takže ma dzurilka 5 týždnov liečila inekciámi a anopyrinom a potom po kontorlnom odbere nás pustila na KET a dala mi medrol,anoyprin ponechala a pribudol mi Clexan inekcie a tebe čo zistila?
21. apr 2015 o 15:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 kolko mas r.?
21. apr 2015 o 15:08  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rearo tiež už nepojdete na dalšie IVF?my sme si už aj na toto zobrali požičku a proste to už nebudeme reišiť s drahým pojdeme do adopcie a hotovo,ale to tu teraz nechcem rozmazávať napíš radčej to IP :slight_smile: BABY MA TU VYHREšIA,žE čO tu píšem aké kraviny :unamused:
21. apr 2015 o 15:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ake ip? Co to je
21. apr 2015 o 15:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 nevesaj hlavu. nie si jedina, kt si na to zobrala pozicku. je to nakladne, a tazke. ja som na druhom KET v zivote. celkovo 5 vklad. celkom 3 IVF cykly. takze viem o com hovoris, a nevesaj hlavu, este mas cas
21. apr 2015 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rearo intena posta - ta malicka obalocka :grinning:
21. apr 2015 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. apr 2015 o 15:18  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pozeram, ze nas tu je hodne nad 30.
21. apr 2015 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivka3901 uha a co to vlastne je annexin? Mne zistili protilátky proti spermiám a trofoblastu a tiez uzívam medrol ale uz boli výsledky ok
21. apr 2015 o 15:36  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka17044 to mám našťastie v poriadku a vieč čo je paradox,že ešte jak sme začali chodiť na IVF do Blavy tak mi robili test na protilátky a vyšiel pozitívny a teraz jak mi robila dzurilka v nitre tak mi vyšli negatívne tak som na ňu kukala jak puk :confused: aj moj muž :confused: no a ten annexin v sposobuje potraty a súvisí to s krvou a cievami vlastne mám upchaté cievy,ktoré sa embryjko napája na mňa a tým odo mna nedostáva výživu a preto beriem anoyprin na ridenie krvy a clexan na trombozu a preto že mi teraz zistila a mám to podchytené tak preto som smutná :frowning2: že to možno opäť nevyšlo :frowning2:
21. apr 2015 o 15:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vazne ani polku kinedrilu si nemozem vziat ked cestujem?
21. apr 2015 o 15:56  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 ale to je velmi super ze ti na to prisli a neboj sa ved maaas ciarocku nejde ti to odfotit ze by sme ju aj my videli? Inak u mna zase sila ze v 2011 v centre protilátky boli v poriadku a teraz 2014 u Dzurillovej uz pozitívne... tak som sa na to pýtala ci to je mozne a vraj ano ze sa to moze menit ze ked som to mala vtedy ok ze sa to mohlo zmenit....
21. apr 2015 o 16:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rearo v letaku je, ze sa nesmie uzivat v tehu, radsej to neriskuj
21. apr 2015 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka17044 ved toto ona práveže je skoro ledvaj vidieť volným okom kde to ešte odofotiť :frowning2:
21. apr 2015 o 16:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 mozno ako to aj uschlo tak to vybledlo ale ked tam bola tak je dobre a neskor bude silnejsia :slight_smile:
21. apr 2015 o 16:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka3901 Ano musela hladať aj u nas je to tak že sa čaká na vzsledok ale môj doki ma strašne zlatú sestričku a ona mi hneď dala vedieť.Včera mi brali zase krv na CRP a dnes už bolo OK :slight_smile: A brali pre istotu aj kontrolnź HCG a Hodnota 8950 :grinning: :grinning: :grinning: .Pridam fotky o tehu testoch a uvidíte ž na prvých dvoch to vobec nie je vidno
21. apr 2015 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivka3901 zajtra bude silnejsia a odfotis. ani mne na tom 20tkovom nie je poriadne vidiet.
21. apr 2015 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 Akože máme to ťažké ale človek čaká od lekára trošku povbudenia oni niekedy sa tak drasticky vyadrujú.Mojej zn´mej v jednej nemenovanej klinike povedali Budte rada ze nemáte rakovinu a len to je váš problém źe nemôžte mať dieťa a takź lekar pracuje v centre pre neplodné páry :cry:
21. apr 2015 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chilli21 ja som mala dve, ale jedno sa prestalo vyvijat 5 den, takze mam tiez len toto jedno co mi vlozili.ale to je to prave predsa :slight_smile:
21. apr 2015 o 16:17  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anina303 pekne....
21. apr 2015 o 16:18  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzurkomaj aj ja som pila aj dzus aj ananas som jedla ale mala som aj tabletky bromelain s vysokym obsahom ananasu :slight_smile: ale inak ja pijem stale voduu cistu z vodovodu ja to mam najradsej
@anina303 tesime sa na testiky
Zajtra skusim aj ja teraz ma moj vyprovokoval inak by ho isiel aj do septiku namocit :slight_smile: ale nieco sa tam mari no ci to len kanalik uvidime lebo teraz ked vela pijem je to aj moc zriedene uvidime v najblyzsich dnoch lebo teraz si mozem oci vyocit :D
21. apr 2015 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka17044 no to máš pravdu ráno bola silenjšia a lepšie viditelná :unamused:
21. apr 2015 o 16:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok