Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

anina303
22. apr 2015

@dafnedafne Ale no no no,je to ťažkè aby si netestla ja viem ale vydrž aj ja som chcela vedieť čím skôr výsledok ale istota bude až z krvných vysledkov ,buee dobre len buď v pohode lebo to nie je dobrè ani pre teba a ani pre bublinku/y 🙂

dafnedafne
22. apr 2015

@majkulik v sobotu uz budem vediet na com som tak ci tak, lebo v piatok idem na krv. Dovtedy sa asi zatvorim do klietky aby som netestovala 😎

dafnedafne
22. apr 2015

@anina303 Ja viem ze sa netreba stresovat...Ja som prve dni bola ako v siedmom nebi, som sa im aj prihovarala (dali mi 2 embrijka), no dalsich par dni som mala doma strasne peklo, a zazila som tolko stresu, ze ak to ti drobcekovia preziju, budu to velmi odolni jedinci 😉

smejuska123
22. apr 2015

Ahojky,ja som bola tiez na krv desiaty den po ET a az potom som si spravila test,a skoro nic na nom nebolo vidiet a pritom som mala HCG 100. Takze hlavu hore a ziadny stres zienky.

dafnedafne
22. apr 2015

...budem verit do poslednej chvile ze to bude dobre...

anina303
22. apr 2015

Pekný deň a držte sa babenky,mamku včera prepustili z nemocnice po cievnej mozgovej obrne takže teraz nás potrebuje všetkých.Ale moje bublinky sú silnè a prekonáme to.Keď budem mať chviĺku rak sa pripojím cmuk 🙂

anina303
22. apr 2015

@dafnedafne Sú bojovníci dobre bude aj mi sme mali stresu uvidíš,ja som sa vyplakala a to velakrat a pomohlo držím Tebe ale AJ VŠETKÝM VÁM ABY TO DOBRE DOPADLO ♡♡♡♡♡♡♡♡♡

bella1303
22. apr 2015

Caute baby prisla som si k vam po radu kedze vy sa v testovani vyznate.mam uz jedno dietatko po KET.teraz sme skusili len tak to nechat na prirodu.5 dni po moznom oplodneni ma uz kazdy den pobolieva brucho a prsia vobec..co mna pred ms aj tyzden bolia.dnes som urobila test ale este mam 5 dni do ms.a nieco som tam videla, ale uplne uplne slabe..teraz neviem ci je to len obrys druhej palicky, ale o sa tam naozaj nieco crta.skusila som to aj odfotit no neni vidno..ale poslem vam to sem.dufam, ze sa namna nenahnevate, ze sa vas pytam nieco ked som neni po ET ci KET.ale ja uz som si jednym presla. Vsetkym vam drzim palce!!!

ereska
22. apr 2015

@bella1303 ahoj kludne posli aj ja dnes len take este nic ale verim ze nam to zosilnie 🙂 vidite tam nieco ?

bella1303
22. apr 2015

@ereska no neviem ci tam nieco uvidis😩ale dakujem😉

bella1303
22. apr 2015

@ereska ty tam mas takych mini mini dusikov..kolky den si?

ereska
22. apr 2015

@bella1303 ja som 8 den po ket a ty ? Lebo aj u teba sa mi tam mariiiii 🙂

bella1303
22. apr 2015

@ereska to je to, ze tersz prirodzene ked to vyjde.prve babo mam z KET .teraz to mam 4 dni pred ocakavanou ms a 10 dni po moznom oplodneni.tak neviem..asi je to tam len neaky tien. Ono na fotke to skoro vobec vidiet meni

ereska
22. apr 2015

@bella1303 musime este pockat na poriadne kolajnice verim ze za par dni je to tam

jania023
22. apr 2015

Dobre rano,tak testik uz je biely a pegnyl je fuc huraaaa.Teraz len aby sa tam objavila ciarka ale na 5den po et s 3dnovymi embyjkami by som chcela asi zazrak 😀 ale ked to vezmem tak vlastne som uz 8dpo tak mozno by sa nieco uz mohlo ukazat-ale prd makovy mame bieloooo 😝 Vsak aj zajtra je den na testovanie 😀

ereska
22. apr 2015

@jania023 este mas cas ja som mala 5 dnove a dnes 8 po ket to je 13dni po oplodneni a len pidi dusik

@bella1303 ale ked som na telefone zapla lampasik a zospodu zasvietila tak pekne vidno druhu :D Ale som nedockava

bella1303
22. apr 2015

@ereska vidno tam uplne slabulunko..testi za 2 dni a bude vidiet lepsie! Drzim palce.u mna je to skor nie ako ano😫

ereska
22. apr 2015

@bella1303 dakujeem

ereska
22. apr 2015

Skusila som viac na svetle to odfotit kuk

rearo
22. apr 2015

@ereska nevidno moja nic aj ty si nedockava?

sweeti
22. apr 2015

@ereska noooooo super nieco sa tam rysuje tusim 🙂 urob si za 2 dni to uz bude isto silnejsia.Ja som bola na pohotovosti 8 den a to je HCG este slabe mala som len 183 tusim ale v nedelu uz bolo vidiet 2 ciarku normalne.Isto sa aj tebe ukaze.

silviabn
22. apr 2015

Ahojte baby.
Tiez som po absolvovani ET,vobec prve v zivote,dnes je to 6den po vklade 2ks blastocyst po PK.V pondelok idem na krv,ale uz tri dni mam pocity ako pred menzes a vcera vecer ma zacala boliet aj hlava a to mavam vzdy den -dva pred prichodom .Som z toho dost smutna ☹

jania023
22. apr 2015

@silviabn nesmut menstruacne bolesti su dobre znamenie, vela bab ma tieto bolesti ked sa embyjko zakryzava..Ja som mala tieto bolesti kazdy mesiac v case ms asi 2 dni do 3 mesiaca tehotenstva..bola som z toho vystrasena ako zajac 😝

chilli21
22. apr 2015

@silviabn ahoj, nebud smutna, asi vsetky sme mali take pocity ze uz to kazdu chvilu pride a zatial sa vsetky drzime🙂 ja naposledy vcera vecer tak silne ze som to hned bezala skontrolovat a nastastie nic.. ja som tiez po prvom ET.

renitr
22. apr 2015

Babulky je vas tu naozaj vela ktore cakaju na pozitivny testiiiik... Ja vam vsetkym drzim palce aby sa to tu pekne rozbehlo krasnymi kolajnickami na testoch )))

jania023
22. apr 2015

@renitr bodaj by si mala pravdu a najdem si // za zopar dni

renitr
22. apr 2015

@jania023 tak to si pis ze budem mat pravdu ))) tie kolajnicky tam budu a basta!!!!!! 😀

smejuska123
22. apr 2015

všetko bude o.k baby 😉 😉 😉 treba verit

jania023
22. apr 2015

@renitr dufam lebo uz dalsie kolo nebude nieje s cim ☹

renitr
22. apr 2015

@jania023 nam tento mesiac tiez nevysiel vklad, nebolo co vlozit(( ... Ale nevadi ideme dalej a verime ze uz to dotiahneme do uspesneho konca ... Planujes aj testovat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre