• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

23. októbra 2017 
@dafnedafne Ale no no no,je to ťažkè aby si netestla ja viem ale vydrž aj ja som chcela vedieť čím skôr výsledok ale istota bude až z krvných vysledkov ,buee dobre len buď v pohode lebo to nie je dobrè ani pre teba a ani pre bublinku/y :slight_smile:
22. apr 2015 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkulik v sobotu uz budem vediet na com som tak ci tak, lebo v piatok idem na krv. Dovtedy sa asi zatvorim do klietky aby som netestovala :sunglasses:
22. apr 2015 o 08:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anina303 Ja viem ze sa netreba stresovat...Ja som prve dni bola ako v siedmom nebi, som sa im aj prihovarala (dali mi 2 embrijka), no dalsich par dni som mala doma strasne peklo, a zazila som tolko stresu, ze ak to ti drobcekovia preziju, budu to velmi odolni jedinci :wink:
22. apr 2015 o 08:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky,ja som bola tiez na krv desiaty den po ET a az potom som si spravila test,a skoro nic na nom nebolo vidiet a pritom som mala HCG 100. Takze hlavu hore a ziadny stres zienky.
22. apr 2015 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...budem verit do poslednej chvile ze to bude dobre...
22. apr 2015 o 08:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Pekný deň a držte sa babenky,mamku včera prepustili z nemocnice po cievnej mozgovej obrne takže teraz nás potrebuje všetkých.Ale moje bublinky sú silnè a prekonáme to.Keď budem mať chviĺku rak sa pripojím cmuk :slight_smile:
22. apr 2015 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafnedafne Sú bojovníci dobre bude aj mi sme mali stresu uvidíš,ja som sa vyplakala a to velakrat a pomohlo držím Tebe ale AJ VŠETKÝM VÁM ABY TO DOBRE DOPADLO ♡♡♡♡♡♡♡♡♡
22. apr 2015 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Caute baby prisla som si k vam po radu kedze vy sa v testovani vyznate.mam uz jedno dietatko po KET.teraz sme skusili len tak to nechat na prirodu.5 dni po moznom oplodneni ma uz kazdy den pobolieva brucho a prsia vobec..co mna pred ms aj tyzden bolia.dnes som urobila test ale este mam 5 dni do ms.a nieco som tam videla, ale uplne uplne slabe..teraz neviem ci je to len obrys druhej palicky, ale o sa tam naozaj nieco crta.skusila som to aj odfotit no neni vidno..ale poslem vam to sem.dufam, ze sa namna nenahnevate, ze sa vas pytam nieco ked som neni po ET ci KET.ale ja uz som si jednym presla. Vsetkym vam drzim palce!!!
22. apr 2015 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella1303 ahoj kludne posli aj ja dnes len take este nic ale verim ze nam to zosilnie :slight_smile: vidite tam nieco ?
22. apr 2015 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ereska no neviem ci tam nieco uvidis:weary:ale dakujem:wink:
22. apr 2015 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ereska ty tam mas takych mini mini dusikov..kolky den si?
22. apr 2015 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella1303 ja som 8 den po ket a ty ? Lebo aj u teba sa mi tam mariiiii :slight_smile:
22. apr 2015 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ereska to je to, ze tersz prirodzene ked to vyjde.prve babo mam z KET .teraz to mam 4 dni pred ocakavanou ms a 10 dni po moznom oplodneni.tak neviem..asi je to tam len neaky tien. Ono na fotke to skoro vobec vidiet meni
22. apr 2015 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bella1303 musime este pockat na poriadne kolajnice verim ze za par dni je to tam
22. apr 2015 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano,tak testik uz je biely a pegnyl je fuc huraaaa.Teraz len aby sa tam objavila ciarka ale na 5den po et s 3dnovymi embyjkami by som chcela asi zazrak :grinning: ale ked to vezmem tak vlastne som uz 8dpo tak mozno by sa nieco uz mohlo ukazat-ale prd makovy mame bieloooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vsak aj zajtra je den na testovanie :grinning:
22. apr 2015 o 09:24  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 este mas cas ja som mala 5 dnove a dnes 8 po ket to je 13dni po oplodneni a len pidi dusik

@bella1303 ale ked som na telefone zapla lampasik a zospodu zasvietila tak pekne vidno druhu :D Ale som nedockava
22. apr 2015 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ereska vidno tam uplne slabulunko..testi za 2 dni a bude vidiet lepsie! Drzim palce.u mna je to skor nie ako ano:tired_face:
22. apr 2015 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bella1303 dakujeem
22. apr 2015 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skusila som viac na svetle to odfotit kuk
22. apr 2015 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ereska nevidno moja nic aj ty si nedockava?
22. apr 2015 o 09:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ereska noooooo super nieco sa tam rysuje tusim :slight_smile: urob si za 2 dni to uz bude isto silnejsia.Ja som bola na pohotovosti 8 den a to je HCG este slabe mala som len 183 tusim ale v nedelu uz bolo vidiet 2 ciarku normalne.Isto sa aj tebe ukaze.
22. apr 2015 o 09:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (31. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby.
Tiez som po absolvovani ET,vobec prve v zivote,dnes je to 6den po vklade 2ks blastocyst po PK.V pondelok idem na krv,ale uz tri dni mam pocity ako pred menzes a vcera vecer ma zacala boliet aj hlava a to mavam vzdy den -dva pred prichodom .Som z toho dost smutna :frowning2:
22. apr 2015 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviabn nesmut menstruacne bolesti su dobre znamenie, vela bab ma tieto bolesti ked sa embyjko zakryzava..Ja som mala tieto bolesti kazdy mesiac v case ms asi 2 dni do 3 mesiaca tehotenstva..bola som z toho vystrasena ako zajac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2015 o 10:36  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@silviabn ahoj, nebud smutna, asi vsetky sme mali take pocity ze uz to kazdu chvilu pride a zatial sa vsetky drzime:slight_smile: ja naposledy vcera vecer tak silne ze som to hned bezala skontrolovat a nastastie nic.. ja som tiez po prvom ET.
22. apr 2015 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babulky je vas tu naozaj vela ktore cakaju na pozitivny testiiiik... Ja vam vsetkym drzim palce aby sa to tu pekne rozbehlo krasnymi kolajnickami na testoch )))
22. apr 2015 o 12:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@renitr bodaj by si mala pravdu a najdem si // za zopar dni
22. apr 2015 o 12:50  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 tak to si pis ze budem mat pravdu ))) tie kolajnicky tam budu a basta!!!!!! :grinning:
22. apr 2015 o 12:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko bude o.k baby :wink: :wink: :wink: treba verit
22. apr 2015 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@renitr dufam lebo uz dalsie kolo nebude nieje s cim :frowning2:
22. apr 2015 o 12:57  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 nam tento mesiac tiez nevysiel vklad, nebolo co vlozit(( ... Ale nevadi ideme dalej a verime ze uz to dotiahneme do uspesneho konca ... Planujes aj testovat?
22. apr 2015 o 13:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok