Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka17044
30. apr 2015

@mischka1312 dakujem robila som si vlastne vcera a dnes rano ale sa mi to uz videlo take rovnake :( tak teraz skusim spravim v sobotu ci uvidim bud zvysenie alebo uz bude test biely... no je to uz cele na porazenie stale to iste uchytí sa a vzdy tak na chvíľu už neviem co v tom je :(

mischka1312
30. apr 2015

@katka17044 to ma mrzi,ale este nehadz flintu do zita...skus teda zajtra ci v sobotu testik.

katka17044
30. apr 2015

@mischka1312 tak skusim este v sobotu spravit a uvidim ci sa stane zazrak a bude to stupat alebo uz nie :( ale bojim sa

liu
30. apr 2015

@katka17044 držím palčeky aj ja, aby to konečne vyšlo

katka17044
30. apr 2015

@liu dakujem ti... ach jaj je uz toho na mna moc....

ereska
30. apr 2015

Ahojte babulky takze10 den bolo 41,98 a 15 den 483 hcg :D jupiiiiiii

mischka1312
30. apr 2015

@ereska super,blahozelaaaam! 🙂

nikadomi
30. apr 2015

@katka17044 juuj, tak to posielam vela sil ... Budu to nervicky do utorka, ale nadej zomiera posledna... Velmi na Teba myslim

katka17044
30. apr 2015

@nikadomi dakujem ti ach toto cakanie zase ved to a potom ked povedia ze uz je to 0 neviem uz co robit...

nikadomi
30. apr 2015

@katka17044 kati a mate porobene geneticke a imunologicke vysetrenia?

katka17044
30. apr 2015

@nikadomi genetika ze v poriadku a imunologia nie beriem medrol tvorim protilatky na spermie a trofoblast... 1 tabletku denne bola som aj na hematologii a ta bola v poriadku neviem ci nemam ist znova ci sa to nemeni alebo ako casom

silviabn
30. apr 2015

@lenocka171 ano prvy pokus 🙂 a ty si dnes ako dopadla?

fazulienka
30. apr 2015

@katka17044
este nevesaj hlavu, nie je vraj dolezita hodnota, ale to aby hcg stupalo, tak mi napisal aj Dr. Texl z kliniky v Brne.
Drzkaj sa! 😉

katka17044
30. apr 2015

@fazulienka dakujem pekne.. tak este stale verim.. budem lezat a teda verit ze v utorok sa stane zazrak a bude to dalej tak pokracovat a bude to v poriadku... no je to tazke

dejna0412
30. apr 2015

Ahojte babičky moje 🙂)takze v pondelok mi brali krv hcg 33 podla toho som 3tt ....dnes som urobila test a ukazuje ze som 4-5tt ....takze hcg stúpa a budem šťastná ked bude v pondelok krasne hcg 🙂podstatne je ze neklesá :prajem každej z vas aby ste to dotiahli do konca 🙂drzim Vám silno päste 🙂)

nikadomi
30. apr 2015

@dejna0412 skvela sprava!!! Dobru nocku 🙂

ivka3901
30. apr 2015

@dejna0412 super teším sa s tebou 🙂

katka17044
1. máj 2015

ahojte chcela by som sa spytat mate niekto skusenost? Ked som bola koncom 2013 na hematologii a mala som vsetko v poriadku myslite ze mi treba zopakovat vysetrenie ze sa mohlo nieco zmenit?

suzie.h
1. máj 2015

@katka17044 ahoj, ja som mala tiez vsetko v minulosti v poriadku, akurat mi na genetike zistili, ze som heterozygot MTHFR, co by ale nemal byt problem, len ze si teda dam pre istotu skontrolovat homocystein kvoli listovke... no a z vysetrenia som odchadzala rovno s Clexanom na riedenie krvi - krvny obraz uplne ze hrozny, vsetko zvysene, trombocyty, D-dimery...vraj stav ako po tromboze alebo v tehu, ale to som este nemala ani vklad za sebou. Dr. v CAR mi vravel, ze to bude dosledok hormonov pocas stimulky na IVF, nic nezvycajne, a teda ze si mam radsej tie inj pichat, ze to neublizi. Takze teda aj stimulka a neskor tehotenstvo mozu aktualny stav zmenit..

katka17044
1. máj 2015

@suzie.h aha dakujem pekne za informaciu a kde si si to bola dat vysetrit?

leonie28
1. máj 2015

@katka17044 a brala si teraz nejaké lieky? A pichala si si injekcie fraxik alebo clexan? A testik si si nerobila? Či hcg stúpa?

suzie.h
1. máj 2015

@katka17044 no ja som nebola predtym na hematke snad 8 rokov, v ZA som nasla len tu jednu, kde som chodila, ale chcela som ist inam, dufala som, ze ma zoberu skor, tak som volala do MT do Centra hemostazy a trombozy a mala som nejake zvlastne stastie, lebo ma objenali hned na druhy den, co teda nie je bezne, ale zrovna sa im tam vela ludi odhlasilo. Tak som sla rano na odbery k sestricke, a o 2 hodky boli aj vysledky a pohovor s lekarom (len kazdy den v tyzdni tam je iny dr.), hned mi nasadil tie injekcie, este som si to skonzultovala s CAR (na druhy den som mala ET), a o 2 tyzdne kontrola v MT. Ale tu genetiku na trombofilne mutacie som uz mala spravenu skor a ta sa nemeni.

katka17044
1. máj 2015

@suzie.h Dakujem tak ja som bola v 2013 tu v ba u pani doktorky Drakulovej tak skusim jej zavolat a objednat sa ci by nebolo dobre to zopakovat

suzie.h
1. máj 2015

@katka17044 jasne, za opytanie sa fakt nic nedas 😉

lenocka171
1. máj 2015

@silviabn ahoj , tak na odbere som mala 27 🙂 a bez icsi mi ostalo 15 ;) ... 5 dali do embyoscopu a 10 zmrazili.dala som si predlzenu kultivaciu a v utorok idem na vklad 🙂 uz aby bolo aj po tom cakani aaach 😝

alexia17
1. máj 2015

@dejna0412 parada ;) super 🙂 na krv ides v ch?

candour
1. máj 2015

@katka17044 Naco prosim ta,ked si mala vsetko ok kvoli 1neusp.vkladu sa nestresuj.ja som bola u nej ,mala som tam hranicne hod.v jednom parametri plus 1mutacia.a povedala ze neni treba ziadne dalsie kontroly,staci fraxi v ramci vkladu.meni sa len imuno.hlavne sA daj do kludu🙂ja idem na treti vklad a myslim ze je to cele o nahode a o case a trpezlivosti.

candour
1. máj 2015

@katka17044 dokonca citam ze mas poz.hcg,tak si fakt nevYrabaj zbytocne stresy a mysli pozit 🙂

dejna0412
1. máj 2015

@alexia17 ano;)ja fungujem v Ch ...keby som bola na Sk tak krv mam zobratu raz dva🙂))ǐv pondelok idem na krv a stredu mam sono🙂)tak sa modlim aby bolo vsetko ok!

alexia17
1. máj 2015

@dejna0412 drzim palce, vyzera to velmi dobre ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre