Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

stanulka30
5. júl 2015

@lucia2505 budem priebežne informovať 🙂 nakoniec až v utorok idem na krv... Som si až teraz všimla, že mi napísali až na 15 deň, , nie 14 ty ☹

lucia2505
5. júl 2015

@stanulka30 Podla mna tam kludne chod zajtra,to je uplne jedno ten jeden den hore dole, povies im,ze v utorok by si nemohla dojst kvoli praci. Inac nechapem,to som este vzivote nepocula,ze na 15 den. Vsetky babi chodia maximalne na 14ty.

stanulka30
6. júl 2015

@lucia2505 nakoniec som nešla, pôjdem zajtra ráno, ale asi aj zbytočne... Práve som si robila test a ten snehobiely :(
Ja som vo Fr a aj prvý krát po IVF som bola na 15 ale všetky píšu , ze boli na 14ty....Francúzi sú spomalení 🙂

lucia2505
6. júl 2015

@stanulka30 no u mna sa asi tiez zazrak konat nebude, dnes som si nasla bledo hnede spinenie, ked som si zavadzala utros, som 7 den po ket. Aj minule dva razy som zacala spinit, obidva razy na 8. den a potom o den neskor som dostala, takze tak.

stanulka30
6. júl 2015

@lucia2505 to by mohlo byt ešte aj zahniezdovanie ... Ver do poslednej chvíle... Viem, ze sa to ľahko hovorí, ale skús 🙂, zapni si dobrý film, najlepšie komédiu nech máš lepšiu náladu ... Držím palce !

lucia2505
6. júl 2015

@stanulka30 si optimistka,to jd mile od teba 😉 vies to je tazko,ked vzdy to u mna malo takyto podobny priebeh a bolo to negativne... uvidime zajtra,lebo vzdy ked som zacala spinit,tak sa na druhy den rozbehli kramy.

stanulka30
6. júl 2015

@lucia2505 a práve teraz to môže byt inak 🙂 ver! 🙂

lucia2505
6. júl 2015

@stanulka30 ano ano verim! od poobedia uz to preslo,po kazde ked idem na wc,tak pozorne sledujem 😀 teraz uz len cisty biely utros vyteka. Ale viem,ze zase ked si vecer budem zavadzat,tak to tam bude...uz sa bojim tam aj nieco strcit 😀 a picha ma pri lavom vajecniku. No zajtra ked nedostanem,tak si kupim test a v stredu urobim,lebo tato neistota mi uz nerobi dobre.

stanulka30
6. júl 2015

@lucia2505 a nechceš vyskúšať dať si na noc 2 utrose? Vačšinou som čítala, ze babám zvýšia dávku pri špinení, ja som volala známemu a ten mi poradil strčiť si na noc dva 🙂 hihi tak strčím a ráno idem na krv 😕 a cez deň budem pokračovať len po jednom utrose až kým mi nepovedia výsledky krvy... Takze do poobedie sa aj zbláznim ... Už na mna ide viiiiis jaka nervozita, kyslé uharky s lentilkami chalujem jedna radosť!!! Hihi
Inak to by mohlo byt dobre znamenie to tvoje pichanie, mozno je to to zavrtavanie 🙂!

lucia2505
6. júl 2015

@stanulka30 Ja uz si davam praveze dva utrose od zaciatku. Davkovanie mam 2-2-2. Vies co ja si uz hovorim,ze ak to znamena,ze sa mi spustaju kramy,tak nech mi radsej dojdu hned,nebudem to brzdit...ak to spinenie sposobuje babo a je pekne zahryznute ako ma,tak sa mi kramy nespustia,ale nasilu ich blokovat nebudem. Tu nervozitu ti verim. Ja umrem,ked si budem robit test, tlak 300 na 200 budem mat.

stanulka30
6. júl 2015

@lucia2505 aha, to som nevedela... Ja mám 3x1... Ale máš pravdu... Keď sa majú spustiť, radšej hneď ako to zbytočne blokovať ... Potom sa všetko znova posunie ...

chmurkaxy
6. júl 2015

@stanulka30
@lucia2505 baby,nádej je vzdy! Ja som začala krvácať,ale že masívne aj s kusmi 4 dní po transferi,trvalo to 8 dní. Medzitým mi testy silneli a zrazu začali blednut. Na 7.deň po transferi som bola na krv, hcg 14. Na 9.deň 13,9. Kazali mi vysadiť progesteron (neposluchla som,beriem ďalej natajnasa) a testy zase začali silniet. Dnes som bola opäť na krv, 55, vo štvrtok idem zase,už aj na sono. A to by po tej krvi nikto neveril,že mi tam vôbec zostala maternica 🙂)
@stanulka30

stanulka30
6. júl 2015

@chmurkaxy Ďakujeme za povzbudenie, si zlata a držím palce nech všetko dobre dopadne 🙂 no môj test na 14 deň biely ☹ ale môj muž tam niečo vidí hihi ja však nie :( ... Tá tvoja je tam ale pekne vidieť ...

stanulka30
6. júl 2015

@chmurkaxy a to ti nejako skoro kázali vysadit, nie? 9 deň po transfery ,... Sú baby, ktoré mali nízke HCG aj 14 deň a nakoniec stúplo ...a všetko dobre dopadlo! Podľa mna ti povedali blbosť a dobre si spravila, ze si ich nevysadila...držím palce, nech všetko dobre dopadne..🙂

nony6
6. júl 2015

@stanulka30 ja tam tiež vidím druhú čiarku 🙂

chmurkaxy
6. júl 2015

@stanulka30 a kedy robíš test? Mne napr veeeeelmi veeeeelmi slabo vyšiel z ranného duch,úplne že mikroskopom a z druhého moču silná čiarka 🙂 medzitým som nepila,rozdiel asi hodky. Sú baby,ktorým ukazuje lepšie poobede. A mne sa zdá,že tam niečo je. Kedy ti vkladali?

chmurkaxy
6. júl 2015

@stanulka30 a v negatíve je pekne vidieť 🙂

stanulka30
6. júl 2015

@chmurkaxy robila som dnes poobede z troch kvapiek nasilu, viac nevydalo a nechcela som čakať 🙂vkladali mi 22.6. Bez PK . Dnes je 14 dni . Zajtra idem na krv , ale inak aj po ET som mala test veľmi slabulinký ...skoro žiadny a HCG už bolo vysoké ... Takze testom moc neverím ...

chmurkaxy
6. júl 2015

@stanulka30 tak držím paste!

lucia2505
6. júl 2015

@chmurkaxy tak to je fakt zazrak...to babo ti je osudom dane,ked sa takto pekne drzi ako kliest 😉

stanulka30
6. júl 2015

@nony6 hihi ďakujem si zlata, a už ju tam tuším vidím aj ja keď prižmúrim 🙂))) ty si ako dopadla? Stále čakáš ?

lucia2505
6. júl 2015

@stanulka30 no prepac,ale ty si slepa moja? 🙂 ja tam tiez vidim ducha...teraz som si s malou dusickou zavadzala utros aplikatorom...a huraaa nic hnede uz tam nebolo...dufam,ze ani zajtra nebude...ale tlaci ma lavy vajecnik cely cas :-/

stanulka30
6. júl 2015

@chmurkaxy ďakujem 🙂 držím päste a potom napis, ako si dopadla🙂 pre povzbudenie 🙂

stanulka30
6. júl 2015

@lucia2505 hihi no môj muž mi stále hovorí, ze som slepá a nič nevidím,... Doteraz som si myslela, ze som ok🙂
hihi ale asi mám ozaj probleeeem ... Zajtra Vám poviem 🙂 zaviedla som 2 utrose na noc 🙂
Lucka, nebude, uvidis... Buď v kľudovom režime a pozeraj komédie 🙂 mne to prvý krát pomohlo 🙂

lucia2505
7. júl 2015

@stanulka30 Tak ako? Cakame pozitivne spravy.

stanulka30
7. júl 2015

@lucia2505 no zázrak sa u mna nekonal HCG mám 0,6 ze o dva dni na kontrolu ale uz nepôjdem.. Dnes vysadím utros ale nie som si istá či mám vysadiť aj tie druhé Promaves0,2 nevieš?

lucia2505
7. júl 2015

@stanulka30 tak to mi je luto,viem ako ti je,teda aspon mne bolo vzdy strasne nahovno ked to nevyslo,ale potom som sa aj vzdy rychlo pozbierala,no ale teraz uz to budem asi trosku horsie znasat,lebo toto je moj treti vklad a ak to nevyjde,tak ja uz neviem v com je problem. Zajtra rano testujem,nech uz viem nacom som,mam z toho ale hrozne nervy,lebo uz sa vidim ako zajtra cely den revem a depkujem. Tie druhe lieky nepoznam,to je nieco ako estrofem alebo naco ich mas?

stanulka30
7. júl 2015

@lucia2505 ďakujem lucka, uz sa z toho dostávam, snažím sa na to nemyslieť 🙂 ráno som mala smutne ale potom som to rozchodila.... Teraz uz je to ok, ale určite ešte príde chvíľkový smútok v najbližších dňoch hlavne keď uvidím kočík alebo tehotnú ☹ a ako neschváli sú teraz všade okolo mna ☹
Myslím, ze áno niečo ako estrofem, brala som ich od 1veho dňa mrchy ... Tak teraz neviem či pokračovať alebo nie ak by som šla znova o mesiac na vklad vieš... Ešte som sa nerozhodla 🙂
Ja som myslela, ze uz dnes si chcela testovať 🙂, to sa držia hihi
No a vidíš ako rozmýšľaš?!? Uz sa hráš s myšlienkou, ze sa to nepodarilo! Do poslednej chvíle musíš veriť .... Nie rozmýšľať, ak sa nepodarilo...stále si hovor podarí sa a ono sa to podarí, uvidis 🙂...pozitívne myslenie priťahuje pozitívne veci 🙂

lucia2505
7. júl 2015

@stanulka30 jaaj ked chces ist hned tento dalsi cyklus na vklad,tak to teraz neviem,ci mas vysadit,lebo to by si teoreticky vysadila len na par dni kym by ti dosla a hned by si zase zacala brat,tak neviem,ci je lepsie vysadit alebo pokracovat,vies ci ti ako dojdu normalne kramy aj ked to budes dalej brat. Radsej zavolaj do centra? Kolko mas este mrazacikov?

stanulka30
7. júl 2015

@lucia2505 počkám ešte, vysadila som tabletky a dam si mesiac pauzu...ešte mame 2 mrazacikov ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre