Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

prdolet
20. júl 2015

@klaudiahu ako si dopadla? Bola si alebo este len ides na testy?
@kaciatko78 parada!

klaudiahu
20. júl 2015

@prdolet ahoj ☹ bola...nic, len slovo v telefone negativne.Cely den som preplakala, aj ked som to uz nejak cakala, kedze v noci som zacala krvacat.

klaudiahu
20. júl 2015

@kaciatko78 prosim ta, ja som dnes pocula slovo negativne....moj partner povedal ze raz...viac to skusat nebudeme. Neviem co prinesie buducnost,ale prosim ta kolko si mala vlozenych embr. A mala si aj PK? Lebo ja ano aj embrioskop....mozno keby som to nechala hned.... Je jedno polemizovat,ale tak ....ak nahodou este raz... Urobim to asi inak.Inak gratulujem a som rada ze nadej vzdy je

kaciatko78
21. júl 2015

@klaudiahu ..ja viem aké je to ťažké ,ja som to počula 2x 😒 ..hmm,,vždy mi vkladali 2 embria nemala som ani raz PK ani embrioskop ani teraz som nemala a davali mi dve ešte neviem či sa uchytili obe alebo len jedno to budem vedieť až v auguste 😀 ..vieš s chlapmi je to ťažké mám to aj doma ,čo som sa ja naplakala ,nazurila pokial suhlasil s umelím oplodnením ,,,ja viem ,že je to kopa euráčou a záruka žiadna 😠 ....ale je málo žien čo sa im to podarí na prví raz ...skús sa s ním porozprávať povedz mu čím viac transferov tím väčšia šanca ,raz sa to musí podariť 😕 asi ho to tiež ranilo ako teba počkaj pokiaľ vychladne 😉

7spagetka7
21. júl 2015

baby, hlavu hore... raz sa to musí podariť... mne sa to síce podarilo na 1. krát, mala som to aj s hyperstimulačným syndrómom, čo som si veľmi pretrpella, ale neľutujem...treba skúšať... a teraz som v 16. týždni a stále mám strach, či bude všetko vporiadku. držím Vám všetkým palce!!

klaudiahu
21. júl 2015

@7spagetka7
@kaciatko78 Dakujem vam pekne, viem...momentalne to chce cas ...

magdus999
23. júl 2015

Ahojte, zajtra mám KET, je tu niekto, kto to tiež rieši v týchto dňoch? alebo som tu sama, samučičká 🙂

maminka1986
23. júl 2015

@magdus999 ahoj ja som bola včera na KET 🙂 a ty kde ideš??ja v martine bola.... inak som sa dnes povadila s mnaželom dufam že to nebdue mat negativny vplyv :(( kolký ket ideš? toto bol moj prvý KET odložený ET

maminka1986
23. júl 2015

@kaciatko78 JEEEJ GRATULUJEEM a kde si chodila???ja osm teraz po KET... prvý krat som bola lebo ET sme msueli odložit ...
dufam že nam to vynde že embryjko bolo krásne .) kvalitné a aj ostatne su že sa krásne delilo hned 🙂)
len osm sa povadila s mužom práve dufam že to nema vplvyt :p

magdus999
23. júl 2015

@maminka1986 ahoj,ja tiež zajtra smer Martin 🙂 Helios 🙂 neboj, hádka nič neovplyvní, aspoň si mala iné myšlienky, ako na KET 🙂
pre mňa je to siedmy vklad, mám za sebou 1xET a 5xKET z jedného IVF .....pevne verím, že poslednýýýýýý 🙂

maminka1986
23. júl 2015

@magdus999 aj ja bola v Heliose..jeej tak ta obdivujem teda!!!aby to vyšlo prajem velmi!!!
mala s 7 embyrjok ako ratam ako ja 🙂
mne včera povedali že velmi kvalitné že sa hned delilo..tak som zvedava teda ako čo...no to teda ano ine myšlienky hehe
a chodila si na krv do Martina? či k svojmu gyndošovi potom na 14 den??

magdus999
23. júl 2015

@maminka1986 mala som 13, ešte tam mám pár, raz som si dala vložiť dokonca dve a z toho bolo mimimaternicové.....
ja som si vždy robila test, nešla som tam, potom som im iba zavolala, že negatívne. Keď bol vtedy pozitívny test, tak to som tam šla na krv.....no ale nevyšlo to

maminka1986
23. júl 2015

@magdus999 ahaaa no lenže ono z krvi test može byt pozitivny a teste močovy negaitvny...vieš ako tak aj ženy tu tak písali..hm no uvidim čo robit neviem či tam ist či ako je to predsa dialka...

magdus999
23. júl 2015

@maminka1986 áno,viem píšu...pri tom mimomat. som mala úplne nízke hcg a test som mala pozitívny už na 10-ty deň, pri tých ostatných neúspechoch, keď som mala 14-ty deň snohebiely test, nebolo čo riešiť 🙂 ja som vedela, že nie som tehotná 🙂 ale tentokrát už budem 🙂 🙂 🙂
nemusíš ísť do MT, keď ti to je ďaleko, choď k svojmu gyndošovi 🙂

maminka1986
23. júl 2015

@magdus999 hej no teda a aj ta operovali ? ked mimomaternicove bolo???
do kelu...
no ved zato sme sa povadili s mužom že pojdme do MT a nie k svojmu jaj užas no ved uvidim 🙂

magdus999
23. júl 2015

@maminka1986 áno, operovali.....najprv ma nechali v nemocke týždeň na pozorovaní, keďže som si vtedy dala vložiť dve, že či náhodou sa jedno ešte neukáže, dokonca primár veril, že možno sa podarilo aj prirodzene, lebo hcg mi stúpalo ako normálne tehotnej, ale po týždni to vzdali a zoperovali.
Sprav tak, ako to ty cítiš, hlavne ty sa musíš cítiť v pohode, však si to premysli, času máš dosť 🙂

maminka1986
23. júl 2015

@magdus999 aha no teda.....juj držim palčeky aby to vyšlo!!!!
mne robila vklad Culbová ona je taka zlatá 🙂 a utekali sme potom na pohreb teda cestovali no manželovi babka umrela...tak by to mohlo byt tak žeby som aj otehu ked dušička jedna odišla

netilka
23. júl 2015

@magdus999 Jej, tak predsa si sa rozhodla, držím veľmi palce na zajtra aj na 7. 8. s výsledkom. 🙂 Ja pôjdem v septembri a bude to môj 9. vklad. Neviem sa akosi donútiť a mám aj strach. Ešte (alebo už len?) mam dve. Budem na Teba silno myslieť.

magdus999
23. júl 2015

@netilka tak nejako kamoška s mužom za mňa rozhodli. Veľmi sa mi nechcelo ísť, ale konečne mám výborné výsledky, Medrol môžem brať iba pol roka, tak niet na o čakať 🙂 strach mám aj ja, preveliký, bojím sa ďalšieho sklamania, preto sa mi teraz ani nechcelo ísť, ale bolo mi povedané chlapom, že pekne mám ísť 🙂 a som rada, že tak rozhodol, lebo boh vie, kedy by som sa rozhodla ísť 🙂

magdus999
23. júl 2015

@maminka1986 áno, Culbová je zlatá 🙂 som rada, že aj napriek tomu, že si po vklade šla na niečo tak negatívne, máš pozitívne myšlienky, to je super 🙂

maminka1986
23. júl 2015

@magdus999 ano ano šla som ako bola to babka mužova nie moja ale ako pohode to znašame mala svoj vek 90 rokov a dobre sa jej stalo chudatko trapila sa už aj tak..:(

7spagetka7
24. júl 2015

@maminka1986 mne tiež robila vklad Cuľbová 🙂 podarilo sa na 1.krát, tak držím palce 🙂

maminka1986
24. júl 2015

@7spagetka7 jeeeeej ano??? dakujem teda sa povzbudenie...som druhý den po vklade ...necitim nič sem tam ma pichne vo vaječniku...
ty si citila niečo prosim ťa??? alebo....lebo ja nič :( dufam žeto vynde hned juuuj
mnepovedali že mam velke šance že embryjko je krásne že sa hned delilo po rozmrazeni!!a aj ostatne su krásne...
no a že som mladá iný problem som nemala len to že som mala PCO

alison758
25. júl 2015

@maminka1986 nemusis citit vobec nic.drzim palce bech sa podari

maminka1986
25. júl 2015

@alison758 dkujem kráásne si milá .))) juuj dufam verim modlím sa...

19031983
25. júl 2015

@maminka1986 ked mozem z vlastnej skusenosti..tak po transfere tak na 4 den mi zacali bolestibako ked mas dostat menstruaciu,kazdu chvilu som chodila na WC so strachom..ale ten bol zbytocne..uz sa to tam uhniezdovalo 😉 a dnes mame 11 mesiacov..az do 3 mes.som tie bolesti v krizoch citila..takze silno drzim prsty...kazdej jednej zene ktora tuzi mat babo....

maminka1986
25. júl 2015

@19031983 ahoj jeej užasnee gratukujem vam .))krásne.ano velmi tužime po bábatku a dost dlho snažili tak už dufam že sa raz dočkáme i ked ja dáko dáke tušenie že som tehu nevviem nemam....a ak budem nebudem tomu veriť ja s apoznam ..🙂)ale všetko nam tak krásne vychádzalo že to musi vynst!!schvalenie žaiodsti za týžden,stimulka bez problemov aj odber oplodnenie super rozmrazenie top..už len toto 🙂

princezna1212
25. júl 2015

Hello damy. Pozdravujem z uprsanej chaty. Ja tiez ziadne prejavy. Ja som sa stale vytesovala, ze vsetko krasne vychadzalo... kedze mam 39 tak som necakala extra vela vajicok, hlavne nech su kvalitne,bolo 7, oplodnenych 5 a nakoniec 3 sa pekne delili, na 5-ty den mi vlozili 1embryjko. Bolo to min.sobotu a vklad robila dr.Starovecka, doteraz som vzdy bola len s dr.Culbovou, asi ako maju sluzbu... dovtedy vsetko dobre,kym som sa nedozvedela na druhy den, ze na zamrazenie neboli ostatne 2 emryjka vhodne😞, dost ma to zarmutilo... 1x sombola v strese, snazila aj sa snazim mysliet pozitivne... Nemusim vysvetlovat... Mam jediny pokus... a k tomu aj samoplatca... Preco sa tie 2 zrazu nevyvijali dalej, neviem... Zeby nam osud chcel usetrit dalsie peniaze za mrazenie a tento vklad bude uspesny?☺ Kiezby!Problem ma partner, malo spermii, ja som ok. Je tu niekto s podobnym pribehom a hlavne stastnym koncom?

magdus999
25. júl 2015

@maminka1986
@7spagetka7
kočky, mne robil v piatok KET Krajko....bolo to zlé, nechcelo ho pustiť cez krčok, musel mi tam niečo nastrihávať....ja tam kadejaké zákruty, ale nikdy nebol takýto problém,vždy to bolo tažšie, ale v pohode..hádam to bol osud, však 7-my vklad, sedmička je predsa šťastné číslo 🙂

rearo
25. júl 2015

@princezna1212 ja...!mám 39 rokov,mala som len 7 vajíčok...5 sa oplodnilo...2 som dala vložiť...3 boli na OK...prestali sa deliť...bola som hotová s nervami...ked sa nedelili na miske...v bruchu určite tiež nie....no mylila som sa,teraz som už v 5 mesiaci...🙂 tvoj príbeh je ako ten môj.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre