Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

martuska00
8. aug 2015

@zuzul87 ides aj ti skusit

isabella22
8. aug 2015

@martuska00 kolko dni si od pregnylu??a pregnyl ti naco davali??

martuska00
8. aug 2015

@isabella22 dneska 10 den den pred odberom vajok som si pichala

isabella22
8. aug 2015

@martuska00 jaj tak...nooo 10 dni max.posobi este si nemala testovat mozes ho mat v krvi...

lucinkacinka
8. aug 2015

@isabella22 Tak je pravda že aj som pred 3 romi po ET už špinila o takomto čase,vtedy to nevyšlo,hned z dalšieho KET mám 2ročného syna a teraz prvé KET a vyzerá to že bude surodenec 🙂Ešte mám síce 6 mrazáčikov ale teším sa že to vyšlo hned lebo chodit a absolvovat to všetko s dvojročný synom,manžel v zahraničí,tak to je trochu ako adrenalínový šport 😀

isabella22
8. aug 2015

@lucinkacinka a nepotrebujes suhlas partnera na to???nam bez podpisu ani nerozmrazia ani nevlozia....no mne plne stacili 3 vklady....to behanie,tie kontroly....no na nervy....

lucinkacinka
8. aug 2015

@isabella22 partner bol ked bol doma podpísat suhlas na 3 vklady.Inak teraz som bola na wc a začala som špinit ☹ a to sme teraz o tom písali.

isabella22
8. aug 2015

@lucinkacinka na zaciatku byva spinenie aj jedna holka co si piseme na 14 den po ket krvacala a teraz je v 6.tyzdni 😉 neboooooj mas krasny testik a embryjko urcite zabojuje

isabella22
8. aug 2015

@lucinkacinka relaxuj,vyloz si nohy,sprav si pohodu 🙂 ja sa zas bojim aby to moje nebolo mimomaternicove ☹

lucinkacinka
8. aug 2015

@isabella22 No neviem,nepáči sa mi to,pri synovi som to nemala :-/ Som zvedavá ale tak uvidím.Odychovat sa mi nedá pri malom aj ked by som rada.Akurát sa chystáme von.No ja dufam teda že to neprejde do menzesu.A ty sa neboj,nemožeš hned mysliet na zlé,nebude mimomaternicové🙂

isabella22
8. aug 2015

@lucinkacinka no je to moje prve tak myslim na vsetko.... 😒 a ked mas.take.male.deco chces teraz dalsie??to by som.asi nezvladla.uff....kedy mas.ist na krv??

lucinkacinka
8. aug 2015

malý mal dva roky v july,chcela by som z materskej do materskej,načo čakat 🙂 Na krv som sa chcela objednat na štvrtok k mojmu doktorovi už,nie do centra,s malým sa mi naozaj zle absolvuju takéto veci a nemám ho kde nechat.

isabella22
8. aug 2015

@lucinkacinka ja idem tiez k svojmu doktorovi....nam sa zas nechce tolke kilometre cestovat len kvoli krvi....tak my chceme len 1 deco a to sa nam dufam ze splni teraz

katka17044
8. aug 2015

@isabella22 kraááásny testik parada ja som dnes este vydrzala a snad sa k vam zajtra pridam... to budem 10 den po ket cize to uz musi ukazat... ale absolutne ze vobec nic necitim tak mam dost velky strach

katka17044
8. aug 2015

@isabella22 ten druhy je este krajsi ake to boli znacky prvy a druhy?

isabella22
8. aug 2015

@katka17044 ani ja nic neciti vooooooobec iba prsia ob as take tvrde akoby inak nic.... 😒 ci to nie je aj zle....no prvy test obycajny pepino a druhy je mamatest

katka17044
8. aug 2015

@isabella22 sila a to som pocula ze pepino dobre ukazuje a s mamatestom ja nemam ok skusenost neukazal mi tak ako ine tak ked ti mamatest ukazal taku krasnu ciarku tak super je to 😉 😉 😉 naozaj na tolky den kraaaaasna ciarka ale prve dni si citila vajecniky ci vobec nic? Lebo ja ani jeden den nic len co som mala vodnaty vytok ine nic

kubkova
8. aug 2015

@katka17044 Dakuejm za povzbudenie :-* No stimuklu som znasala dobre tak by som asi mala zvladnut aj silnejsiu 🙂 A aj som si myslela ze 3 den je skoro,ale povedala som si ze oni vedia co robia ☹ Ooch ale tie injekcie neznasam,iba gonal bol ok... Verim ,ze druhy pokus bude ok 🙂

kubkova
8. aug 2015

@isabella22 no ja som mala 3 ale nakoniec len jedno ☹

katka17044
8. aug 2015

@kubkova neboj to rychlo ujde tusim 21 dni sa to pichá, mne ak sa nepodari mam este posledne embryjko a ak by sa ani potom tak tiez by som isla na dalsie ivf uz posledne stvrte ale uz by som isla do Brna

isabella22
8. aug 2015

@katka17044 noooo iba jak.som.spominala.ten prvy den po vklade akoby tahanie maternice inak.nic a tiez.som.pocula.vraj.pepino krasne ukazu a ja takto.ale.ja.som.asi.extrem.... 😉

zuzul87
8. aug 2015

@martuska00 :D nie ja este odolam 😉 chcela by som zajtra alebo mozno dnes vecer uvidime

isabella22
8. aug 2015

@kubkova uff no ja som tiez chuda ale.stimulku mi.dali.suoer.ze som ani nevedela co.a.jak,....a mala.som.23 vajok

katka17044
8. aug 2015

@zuzul87 sprav si radsej ráno silnejší moc aj ja budem rano testovat... ani neverim ze uz to prichadza ale mi uz riadne lepi...

lucinkacinka
8. aug 2015

@isabella22 no ved to,aj my to máme daleko takže pojdem ku svojmu a hotovo.neboj víde to 🙂

isabella22
8. aug 2015

@lucinkacinka ani ty sa neboj.....este spinis???a odkiak si vlastne??

lucinkacinka
8. aug 2015

@isabella22 no momentálne nie,uvidím čo dalej.Ja s partizánskeho a ty?

isabella22
8. aug 2015

@lucinkacinka topolcany...to si kusok odo mna😉no vidis uz ani nebudes

lucinkacinka
8. aug 2015

No veru kusok 🙂 Kam do centra chodíš?ja do heliosu

katka17044
8. aug 2015

@lucinkacinka no vidis super ze uz to preslo to je hlavne urcite to nebolo nic zle súčasť tehu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre