Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

marsi28
15. máj 2009

Mimka, nebrala som ziadny Ascorutin, len Duphaston a to 4 naraz, ten sa berie pri hroziacom potrate. Ked som rozpravala s mojim dokim z centra vravel, ze ma netreba na pohotovost ani do nemocnice. ze to uz vsetko je na prirode a bude ako ma byt. Trocha ma to nahnevalo ale mozno ma aj pravdu.

floskula
15. máj 2009

neboj, nezlaknem sa. 😉 nepodnikam, som normalne zamestnana na zmluvu v jednej firme, ale my to tam tak mame. teda aspon ja patrim k tym, co to tak maju, tak je to naozaj fajn, ked si potrebujem nieco vybavit, alebo nakupit, alebo cokolvek.

mimka30
15. máj 2009

Marsi to isté mi povedal môj lekár 😠 😠 😠 že prvý mesiac tehotenstva nič nepomôže, lebo ešte ani na ultrazvuku moc dobre nevidieť. Tiež ma len tak odflákol, že buď sa to udrží, alebo potratí. 😠 😠 😠 Tiež som mala nervy, takže viem, čo si prežívala. Ja som brala Utrogestan, ale nepomohol mi. 😠
Len ležkaj čo najviac a zajtra urob testík. Určite tam budú silné // 😉

marsi28
15. máj 2009

dik, za podporu Mimka 🙂 zajtra dam vediet co a ako

dobru nocku, ja si uz idem lahnut, pa

mimka30
15. máj 2009

Floskulka tak to máš dobré 🙂 Teším sa na pokec. 😉 Musíme dať stretko a pokecať.

Babulky idem ešte k telke ľahnúť a potom hajať. Dnes som skoro vstávala kvôli kontrole v centre. Dnes mi už tretí krát brali krv na hcg 😕 🙄 🙄 Dnes už bolo len 1,6 🙄
No nevadí. Čo už 🙄 Tak pa, pa. Dobrú nocku Floskulka a Marsi. 😉

floskula
15. máj 2009

ahojte baby, dobru noc mimk,a pozri sluzby a dohodneme termin. mohla by prist aj emka a aj dalsie baby, co su z BA. 😉

marsi28
17. máj 2009

Pekny nedelny vecer, babulky. Vidim, ze tu dlho nikto nebol. Ja len chcem dat vediet, ze som si vcera rano robila test a este bol pozitivny. No stale krvavo spinim. Nemam nic vyhrate a ta neistota ma nici. Na kontrolu idem v utorok. Dufam, ze sa dozviem nieco nove a hlavne pozitivne. Tak len tolko. Pa, dievcence. Drzte palceky 🙂

kiara15
17. máj 2009

mrsi novidis mozno sa len cistis a vsetko bude ok 🙂 🙂 🙂

marsi28
18. máj 2009

Ahoj zienky, je tu niekto? Ci uz azda nikto nechaka po ET? Len ja tu este strasim a neviem co zo sebou. ☹

sisab
18. máj 2009

Marsi, aj ja cakam po ET, som 4den po ET, takze zatial som ok 🙂 Stresy asi zacnu az neskor 🙂 Ale vsetko dopadne tak ako ma. Drzim palce aj tebe, hlavne sa nestresuj, babatku to moze uskodit. Inak celkom nechapem, minimalne by ti mali sledovat vysku HCG, ci sa babo drzi alebo nie. Pevne nervy ti zelam. 😒

marsi28
18. máj 2009

Zajtra idem na kontrolu, tak sa snad moj doki dokope aspon k odberu krvi na HCG. Podobnu ak nie taku istu situaciu som zazivala minuleho roku v dec. Ked som s krvacanim dosla k mojmu dokimu, tak mi sucho povedal, citujem: a co mam robit, skuste zavolat svojmu doktorovi do centra ( do KE). Ostala som v soku. Preto teraz som uz nikam nesla, len som sa hned spojila s centrom. Mozno som mala ist do nemocnice. co uz ☹

marsi28
18. máj 2009

Sisab, inac som nevychovana, prepac! Pisem len o sebe. Ako sa citis ty? Drzim, velmi palce. 🙂 Si doma, ci chodis do prace?

mib
18. máj 2009

Ahojte kocky,

sisab, tak nech ti to cakanie rychlo ubehne. v poslednej dobe tu neboli vesele spravy. 😖 ... takze je nacase, aby niekto konecne otocil kartu. 😉 urcite daj vediet, ako sa ti dari.

marsi, zajtra ti drzim palce. rozhodne sa nedaj odbit. ide predsa o zdravie tvojho babatka a tvoj pokoj, ktory je teraz velmi dolezity. cakame na dobre spravicky. 😉

apophis
19. máj 2009

aj ja sa hlasim medzi cakatelky. dnes som 4. den po ET. vkladali mi dvoch 4 bunkovcov.
sisab ako sa citis? mas uz kupeny test? ja este nie, ale moje odhodlanie vydrzat az do odberu krvi akosi slabne
🙂

marsi28
19. máj 2009

Ahojte babulky, tak ako som sa nechcela a nemala dat odbit, presne tak to dopadlo ☹ . Neuveritelne! Sono mi doki nespravil aj ked som o to ziadala, lebo vraj je skoro. Zobrali mi len krv na HCG. Ked som sa dockala po hodine a pol vysledkov, odbil na doki s tym, ze on mi este nebral krv a tym padom, nema s cim porovnat dnesne vysledky a tak mam prist o tyzden na dalsi odber. Potom mi potvrdi, ci som potratila alebo sa to udrzalo. Tak za to dakujem pekne 😖 !

Po prichode domov som hned volala do centra, ved ma nemôze kazdy odbijat, ako keby som bola vzduch. Ved ja sa z toho cakania dostanem do blazinca. Tak zajtra idem k nim, snad ma skontroluju a povedia na com som. Drzte mi palce.

Sisab, Apophis, drzte sa dievcata 🙂 🙂 🙂!

tina1
19. máj 2009

ahoj marsi, no to je úplná psychiatria! A nepovedal ti aspoň, koľko ti vyšlo HCG z tohto testu? A čo ten doktor potrebuje porovnávať? Veď už z týchto výsledkov ti mal povedať, ako na tom si. Hrozné.

marsi28
19. máj 2009

Ahoj tina, na vysledku bolo: S-HCG+beta 290 len jednotky si nepamatam ci U/l alebo U/ml Takze si to ani nedokazem overit sama 😒

tina1
19. máj 2009

ja si myslím, že HCG 290 je dosť (porovnávam podľa toho, čo píšu dievčatá). V SPLNe mala jedna baba, Jankita sa volala, HCG cca. 280 a čakala dvojičky. Už majú myslím 3 mesiace. Koľký deň si po ET?

sisab
20. máj 2009

Marsi, drzim palce na dnes, nech ti uz konecne povedia na com si!
Ja sa mam fajn, pobolieva ma sem-tam brucho ako na MS. Vcera rano, aj dnes mi je nejak tazko, ale obavam sa, ze je to PMS alebo len z hormonov. Prsia som mala riadne nafuknute a citlive, teraz sa mi zda, ze trochu splasli 😒 No neviem, proste sa sledujem a chaosim 😀 Som v praci, nemam fyzicky narocne zamestnanie, tak sa da, len niekedy by som si cez den na chvilku lahla 🙂 Ale inak v pohode. Test este kupeny nemam, ale uvazujem, ze cez vikend by som otestovala 🙂 Ja ani neplanujem, ze by som pockala do krvneho testu, musim to vediet dopredu, aby som sa mohla psychicky pripravit na vysledok 😵

apophis
20. máj 2009

Dakujem, Marsi. Ako si dopadla na kontrole? Drzim ti palce.
Ja sa tiez mam fajn, praveze nic zvlastneho na sebe nepozorujem, tak to cele vidim dost skepticky. Mam este nafuknute brucho zo stimulky (ci to uz je sadlo? 🙂 ) a prsia z progesteronu, obcas ma trochu pichnu vajecniky, alebo ako pred MS, ale len jemne. Normalne chodim do prace, mam sedave zamestnanie, tak aspon trochu poklabosim s kolegynami a pridem na ine myslienky. Od zajtra do nedele idem na dovolenku, huraaaa.

sisab
20. máj 2009

Apophis, no mne uz brucho splaslo, ostala len slanina 😀 Mna tiez sem-tam pichne lavy vajecnik a brucho ma pobolieva ako na ms, ale na to je este skoro...jaaj brala by som dovolenku, vtedy dni utekaju rychlejsie. Tak si to uzi a oddychuj 🙂

zuzulik
20. máj 2009

ahojte, mozem sa k vam pridat??
ja som mala ET 13.5. ,teda presne pred tyzdnom ....vkladali by jednu krasnu blastocystu a druhe embryjko - menej vyvinute,ktore povodne ani vkladat nechceli,ale s manzelom sme na tom trvali 😉
Takze mame dvoch bojovničkov a ja už by som chcela vediet na com sme ......bojim sa ale este testovat....

deny3
20. máj 2009

poznám tu zvedavosť zuzulik, ale ešte netestuj, počkaj 2-3 dni, ešte by si nič nevidela na teste. A neboj, hlavne kľud, jedno sa isto uchytilo.

zuzulik
20. máj 2009

deny ,dakujem, kiez by si mala pravdu 🙂 ...pevne verim a dufam,ze aspon jedno tam bude 😵 😉 , testovat budem najskor v piatok--alebo v sobotu...
ale uz sa neviem dockat...

Gratulujem k babatku 😵
a inak aj ja som kosicanka 😵

deny3
20. máj 2009

a čo robíš v Prahe? IVF si absolvovala tam?

zuzulik
20. máj 2009

byvame tu 😵 , ano tu som absolvovala aj IVF..
ty mas za sebou tiez IVF?

sisab
20. máj 2009

Zuzulik, super, drzim palce, mas aj nejake priznaky? 🙂

zuzulik
20. máj 2009

ahoj sisa, myslim, ze vobec ziadne ...ted okrem naliatych prs ( ale zda sa mi,ze teraz trochu opadli), pocitu prichadzajucej mrchy ....a obcasneho tocenia hllavy....myslim,ze ani jedno z toho nic neznamena 🙂 ..
takze cakam a cakam..
a co Ty? ako sa citis?

sisab
20. máj 2009

Zuzulik, presne tak isto ako ty 😀 😀 ale vazne. presne to iste. Tie bolesti brucha ako na mrchu ma znervoznuju, ozyvaju sa stale prenikavejsie 😠

zuzulik
20. máj 2009

ach jaj, no ja uz tiez zacinam byt nervna a svrbia ma ruky na testovanie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre