Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

isabella22
27. aug 2015

@macicka52 ja ked.som.zacala.spinit uz som.vysadila.a dosla mrcha

marculik
27. aug 2015

@macicka52 je mi to luto,ja som tiez stale po et na 10 den krvacala a tam vy aj kazali vysadit,asi to uz by bolo zbytocne a mas aj mrazacikov?

isabella22
27. aug 2015

@iskrickaa jasne zvladnem ved to je najmenej...len rozmyslam.ci.na chvilu nezmenim na duphaston lebo utros sa vo mne tak ,,zgrcava" 😖

macicka52
27. aug 2015

@marculik áno, mám dvoch. Toto bolo moje prvé IVF a aj prvý vklad. Snáď to vyjde nabudúce.

macicka52
27. aug 2015

@isabella22 ja, keď som začala špiniť, mala som pozitívny test, tak som nechcela vysadiť a volala som aj s doktorom a kázal brať naďalej, len teraz sa mi to zdalo už zbytočné.

isabella22
27. aug 2015

@macicka52 mm tak neviem hovorim moju skusenost....neboj nabuduce to vyjde 😉

lucia2505
27. aug 2015

@katka17044 v podstate asi tyzden po krvi som dostala ms. Mala som pozitivne testy,ktore ale zacali slabnut,krv este potvrdila tehotenstvo,ale hcg uz len 81 a potom do tyzdna som odkrvacala.

lucia2505
27. aug 2015

@katka17044 isla by som na konci septembra na vklad, ms mam dostat cca 13.9.

macicka52
27. aug 2015

@isabella22 mm myslíš mimomaternicové? dúfam, že nie, lebo už som si jedným prešla, nestraš. Jasné, že to vyjde 🙂 Tebe prajem krásne a hlavne bezproblémové tehuľkovanie so šťastným koncom 🙂

lucia2505
27. aug 2015

@marculik hej robili mi to na klinike,platila som 185 eur, v podstate sa pritom da zistit,ci nie su vo vnutri v maternici nejake anomalie,napriklad zrasty, polypy,prepazka maternice alebo nejake deformacie,ci nie je sliznica nerovnomerna,alebo tak. Mne sa jednalo hlavne o tie zrasty ci nemam,lebo ked som ich mala na vajcovodoch,tak som sa bala,aby neboli aj v maternici.Este nemam vysledky z imunologie,tak neviem,ci je vsetko ok,ale dufam,ze mi tam nic nevyskoci,lebo nechcem brat ten prednison a tieto svinstva.

isabella22
27. aug 2015

@macicka52 nie to.som.sa asi sekla ziadne mimomaternicove nebude....😉musia vybrat to.spravne embryjko ako u nas...sice sme.si.pockali.ale.nevadi...teraz uz ho nedam....dakujem verim.ze uz to.bude ok.u nna.ine neostava a v pondelok.sono

macicka52
27. aug 2015

@isabella22 máme ešte 2 bojovníkov, tak sa dúfam dočkáme. Neboj, v pondelok bude všetko ok a budeš určite už počuť aj srdiečko, tak sa už len teš a rozmaznávaj maličké v brušku 🙂

isabella22
28. aug 2015

@macicka52 tesim.sa uz.si.aj vecicky pozeram😉

macicka52
28. aug 2015

@isabella22 to ti verím, ja by som bola taká istá ako ty. Len pozeraj, vecičiek nikdy nie je dosť 🙂

isabella22
28. aug 2015

@macicka52 ale zatial este nejak nenakupujem len si obhliadam 🙂 aj ty sa dockas a coskoro 😉

zwalsh
28. aug 2015

@katka17044 moja drzim ti na dnes palce.

isabella22
28. aug 2015

@katka17044 daj vediet co a jak na sone....cakame pozitivne info 😉

marculik
28. aug 2015

@lucia2505 ach moja ty kokos take palky,chceme babo musime platit,no co uz a kedy sa chystas na ket?

katka17044
28. aug 2015

@isabella22 ahoj tak bola som tam uplny vysledok budem vediet az okolo obeda ale viac menej uz viem, tak v maternici tehotenstvo nevidela ale ani mimo -(teda dufam) sliznica bola vysoka nejak 13,7mm ak si dobre pamatam... takze mi povedala ze ked bude krv stupat este brat lieky ak klesat lieky sa vysádzajú.. ale ja som si robila v stredu test bola taka najsilnejsia ciarka co som mala a dnes je slabsia tak podla mna chvalabohu aspon za to ze to uz klesa a pravdepodobne sa to vstrebalo tak uvidim co povedia, teda dufam, ze to hcg bude menej ako bolo v pondelok ked som bola u nich, lebo v stredu to dost vybehlo ale dnes kleslo len to oni nevedia len ja vdaka testu tak uvidim... ale tak som rada, že to nie je mimo teda duufam, len bohvie co znamená tá vysoká sliznica... Tak zase sa mi potvrdilo na zaciatku nizke hcg nie je v poriadku musí byt aspon okolo 100 a potom pekne nasobit obden inak nic moc

isabella22
28. aug 2015

@katka17044 a vysledky okolo obeda?? no som zvedava teda....ale keby to mas mimo mala by si bolesti a spinenie a to nemas....jujha ale potom ta vysoka sliznica co to?? kolky den si to po ket?

katka17044
28. aug 2015

@isabella22 ano nemam spinenie ani bolesti tak snad ma dobre pozrela... dnes som 29 den po vklade neviem bud je preto vysoka ze tehotenstvo bolo lebo ved aj hcg bolo aj test bol este v stredu tmavsi ale uz sa to vstrebalo ked to bol len prazdny vacok, alebo ze ma prist menzes mozno aj vtedy je vyssia neviem no uvidim co povie

lucia2505
28. aug 2015

@marculik chcela by som na konci septembra,ale uvidim ako mi dojde menzes. Este stale krvacam po zakroku. Ak to neprejde,tak v pondelok pojdem na kontrolu,lebo nemalo by to takto byt.

isabella22
28. aug 2015

@katka17044 budem mysliet na teba aby ti to uz dopadlo co najlepsie 😉

katka17044
28. aug 2015

@isabella22 dakujem ti velmi pekne tak skusim sa ked uz budem vediet este dnes objednat v Brne na tu hysteroskopiu nech mi ju spravia no a ked bude vsetko ok tak potom pojdem este na jeden vklad v gf pre to posledne embryo no a este musim ist kvoli tej stitnej tak uvidim ako to budem stihat ale snad este stihnem tento rok ak aj tak nic, tak potom uz to bude len v tej genetike nieco a teda v novom roku by sme sli na soft do Brna a snad tam spravia silnejsie embryjka a bude to uz to prave.

katka17044
28. aug 2015

@lucia2505 fuha :( tak snad ta to prejde a bude to v poriadku

ada274
28. aug 2015

Dievcata davam vediet ako som dopadla. Takze u mna testy negativne a na 11 den ziadny naznak ze by sa malo nieco zmenit. Snazim sa s tym zmierit aj ked ocakavania boli velmi velmi velke.

Vsetkym Vam ktore este nemate dietatko a bojujete drzim palce az ich mam "biele" nech svoj boj vyhrate a nech sa mozete radovat z najvacsieho zazraku kt. je zenam urceny. Ja verim ze kto vytrva uspie 😉 Aj nam to trvalo 5 rokov kym nam vysiel KET. Ja som to stastie uz raz dostala takze budem venovat nasej sibalke. Aj ked ktovie... stale to nemam v sebe uzavrete.

Drzte sa dievcata.

katka17044
28. aug 2015

Tak hcg trosku kleslo a vysádzam lieky tak sa idem objednat na tie vysetrenia... snad dostanem rychlo menzes a pojde to von vravela doktorka ze bude velmi silna... tak dufam bude vsetko v poriadku hlavne je a vdy si to hovorim ze nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byt este horsie a teda som rada, ze aspon v tomto ma tam hore šetria 🙂 a teda telo sa s tym vzdy same vysporiada, teda hlavne ze to nie je niekde mimo a ze nemusim ist na cistenie to ze sa to nepodarilo som uz prijala a teda teraz som rada ze to dopadlo takto...aspon takto. Tak dnes ideme s manzelom na vylet a teda budem chytať nový dych na dalsi boj :D tak no co, asi si mam na ten moj zazrak pockat este a o to viac to bude pre mna neskutocny zazitok a neopisatelny pocit ked sa to podari... Vam tehulkam drziiim palce 🙂

isabella22
28. aug 2015

@katka17044 juj moja mrzi ma to ale presne bude to o to krajsi pocit nabudúce....kolko ti kleslo hcg??a aj ti dali niaku vyvolavacku ci pride ti menzes sam??

katka17044
28. aug 2015

@isabella22 dakujem 🙂 mal by prist sam ked vysadim tie lieky. V pondelok bolo 229 a dnes 210 ale podla testov v stredu to muselo este vyskocit tak bolo zrejme viac hcg a teda viac aj kleslo tak snad uz nebudu ziadne komplikacie... ty mas kedy sono? v pondelok? silno drzim palce ale verim ze bude vsetko v uplnom poriadku

marculik
28. aug 2015

@lucia2505 ja som zase po et len spinila,skor len ked som sa sprchovala tak mi trochu vysla krv inak nic,asi ani to neni dobre ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre