Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

biga7070
1. sep 2015

@fimi32 áno, je lepšie, keď sa ET posunie, ak je tam zápal...

zwalsh
1. sep 2015

@fimi32 ahoj mne to utrogestan robil tiež, potom mi jedna baba poradila vložiť a pol hodinku ležať aby to nevytekalo a trochu to pomohlo ale šla som nakoniec na gyndu a dostala som jednu tabletu proti akoby pliesni a nakoniec mi lekár povedal že to bude s najväčšou pravdepodobnosťou prednison ak ho berieš tak je to kombinácia, potom to pálenie prestalo a už mi ani utrogestan nič nerobil ale pár dní som ho brala ústne. Ešte ma napadlo že si pred vkladom tak zavádzanie je omnoho lepšie tak si to striedaj. Držím palce neboj skoč na gyndu daj tabletu ja som sa bála bola som po vklaďe a lekár povedal že je to OK a bábu to neublíži.

biga7070
1. sep 2015

no vidíš, zwalsh má osobnú skúsenosť, tak skús vyskúšať jej radu 🙂

fimi32
1. sep 2015

Ja uživam iba utrogestan. Ja ked som volala ohladom embryi na druhy den tak mi povedali ze to je reakcia na ten utrogestan,ze ked v stredu pridem tak mi vymenia za ine tabletky alebo injekcie.
Ale ono je zaujimave ze hned ked si nato pustim teplu vodu tak sa to zlepsi a nie je to take silne rezanie a nasledne to do 20tich minut prejde.
urcite sa zajtra na vsetko popytam a dufam ze sa vsetko podari

biga7070
1. sep 2015

@fimi32 no vidíš...určite to dobre dopadne 🙂

macicka52
1. sep 2015

@vivien391 ahoj, ako sa máš? Špinenie ustúpilo? Kedy ideš na krv a sono?

vivien391
1. sep 2015

@macicka52 Ahoj, no spinenie ustupilo na chvilu a zase sa vratilo zajtra idem na krv a sono. a ty ako sa mas?

macicka52
1. sep 2015

@vivien391 ahoj, mám sa celkom fajn, ešte niečo do práce pripravujem. Ja som včera volala do centra výsledky a pýtala sa, že kedy môžem ísť na KET, lebo by som chcela ísť hneď, len, nemôžem, lebo, že som začala zavčasu krvácať a sliznica by nebola dobrá. 😢 Ty oddychuj a zajtra držím prsty aby bolo všetko v poriadku. 🙂 🙂 🙂 Pekný deň 🙂 😉

vivien391
1. sep 2015

@macicka52 dakujem aj ja drzim palce 🙂 no, ale ja uz mam toho oddychovania az nad hlavu 🙂

macicka52
1. sep 2015

@vivien391 len oddychuj, lebo keď budeme mať drobčekov ( verím, že sa nám podarí!!!!!!!! ), potom nebudeme mať čas oddychovať. 🙂

adejka
1. sep 2015

@fimi32 ja mam tiež podobnu skusenost s utrogestanom ako ty...ale mne tieto problemy čo popisuješ začali až po 4-5 dňoch uživania, čiže ja už som v tom čase bola aj po ET. Ked som zašla za dr. kazala mi uživat ho nadalej...po jeho vysadeni/douživani 2 tyždnov sa mi ulavilo samo od seba

vivien391
2. sep 2015

ano to je veru pravda :D nebude kedy cas oddychovat, uz aby to bolo 🙂 samozrejme, ze budeme mat drobcekov 🙂

vivien391
2. sep 2015

@macicka52 ano to je veru pravda 😎 nebude kedy cas oddychovat, uz aby to bolo🙂 samozrejme, ze budeme mat drobcekov 🙂

fimi32
2. sep 2015

@adejka @zwalsh
Dakujem vam za odpovede,ste ma trosku ukludnili.
Dnes tam idem,tak uvidime ako to dopadne.
Pekny den

ivanka0603
2. sep 2015

Dievcata, v pondelok som mala ET a od vcera mam obcas take jemne krce akoby pred mrchou. Je to normalne?

rearo
2. sep 2015

@ivanka0603 je...budes citit normalne ako by si mala dostat ms...ak sa uchyti...nedostanes ju

simi312
2. sep 2015

Ahojte dievčatá už dlho čítam vaše príspevky, ale až teraz som sa odhodlala pridať. Tiež patrím k tým čo majú problém mať vytúžené bábätko ☹ Pred mesiacom som absolvovala ET, prvý test bol pozitívny a však druhý úž nie a to som ani nekrvácala. Teraz čakám na konzultáciu a idem podstúpiť KET - máme 5 mrazáčikov. Chcem sa spýtať či sa niekomu podarilo otehotnieť po KET a či nie je nižšia možnosť otehotnieť po KET. Som z toho už trochu nešťastná, veď vy viete o čom hovorím 😒 😉 Ďakujem krásne za odpovede 😵

rearo
2. sep 2015

@simi312 ja som mala ET na prvy raz to vislo...ale dali sme dve embrija zostalo jedno ...vstrebalo sa tiez som nekrvacala asi sa vstrebalo aj tebe...

simi312
2. sep 2015

@rearo My sme vkladali len jedno lebo bolo pekné, ale ako píšeš sa vstrebalo 😒 Máš aj mrazáčikov? My ideme o týždeň na prvú konzultáciu čo sa týka KET - nemám o tom žiadne informácie aký to má priebeh... Len som sa dočítala, že po rozmrazení nemusia prežiť čoho sa trochu bojím

rearo
2. sep 2015

@simi312 nie nemam uz nic mala som 5vajicok ,dve boli vlozene a 3 sa prestali delit tak ze neboli vhodne na mrazenie...ale som uz v 6mes.tt

simi312
2. sep 2015

@rearo 🙂 Gratulujem. Tak nemusím zúfať, že KET ma nižšiu šancu ako ET. Držím palčeky a prajem veľa zdravíčka 🙂

rearo
2. sep 2015

@simi312 aj ja tebe...

sasa1983
2. sep 2015

@simi312 KETy zvyknu mat vyssiu uspesnost uchytenia

simi312
2. sep 2015

@sasa1983 Kiežby sa to potvrdilo 😀

macicka52
2. sep 2015

@vivien391 ahoj, ako si dnes dopadla?

vivien391
2. sep 2015

@macicka52 ahoj no krv ma negativnu, takze sa to neuchytilo : ☹

macicka52
2. sep 2015

@vivien391 to ma veľmi mrzí. Máš nejakých mraziačikov?

fazulienka
2. sep 2015

@simi312
ja som nemala ET, kvol OHSS, vsetkych 9 embryjok v stadiu expandovanej blastocysty po 5-dnovej PK sa mrazili. Podstupila som 2x KET, druhy uspesny, som v 23. tt 😉 . Urcite sa zadari aj Tebe 🙂

simi312
2. sep 2015

@fazulienka dakujem za pozitivnu informaciu, potesila 🙂 a gratulujem 🙂 dufam ze coskoro aj zo mna bude ki 😀 ndervajicko 😀

fazulienka
2. sep 2015

@simi312
jasne ze Ti to vyjde, na ine ani nepomysli 😉
dakujem, no ja som zatial este take mensie kinderko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre