Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
26. sep 2015

Ahojte baby. chcela by som sa spýtať, som 9.den po ET, keď je tehotensky test slabo poz., môžem už dúfať, alebo je to stále pregnyl? Dnes je 14. den

meli8412
26. sep 2015

Dnes je 14. den od pregnylu

chmurkaxy
26. sep 2015

@meli8412 ahoj,Pregnyl je 10, max 12 dní (to u báb,ktorým sa hcg pomalšie odbúrava). Takže držím päste!!!

meli8412
26. sep 2015

@chmurkaxy Dakujem velmi pekne.

kuratko01
26. sep 2015

@mischka1312 ahoj uz dlho som na MK ale toto je moj prvy prispevok 🙂 rozhodla som sa preto nieco napisat pretoze ja som absolvovala tiez IVF a tak ako ty som hned na zaciatku bola v neistote.Po ET som zostala tehotna ,ale neudrzalo sa a o tri mesiace nasledovalo KET taktiez uspesne tak sme sa tesili ,ale prislo znovu spinenie a krv. tak sme si mysleli ,ze je zase koniec :( bolo to v piatok a cely vikend som preplakala a v pondelok som sla k svojmu gyn. a cakala som ze ma znovu posle do nem. na cistenie ,ale dok. slova boli " ale tu bije srdiecko "🙂 myslela som si ze sa zblaznim od stastia.A potom asi o tyzden prislo spinenie znovu tak som letela na pohotovost,znovu utrapena,ze tak toto je uz urcite koniec a tam mi oznamili,ze cakam dvojicky 🙂 A teraz mi tu po dome behaju dvaja chalosi a som nesmierne stastna ze ich mam aj ked cesta za nimi bola tazka ! Takze mysliet pozitivne aj ked verim ze je to tazke ,ale spinenie nemusi este nic zle znamenat vid. priklad ja 🙂 pekny den 🙂

mischka1312
26. sep 2015

@kuratko01 ahoj, velmi si vazim ze si mi napisala,dakujem! 🙂 ja som zatial nespinila, tak dufam ze to prebehne v poriadku a keby nieco, urobila by som presne co ty, bezala by som na pohotovost 😉 . Gratulujem ti k chlapcekom, urcite to bolo narocne mat v brusku az dve deticky a celkovo aj starostlivost po porode,fuuu, uz jedno ak este nevies co robit ak je to prve je dost,a dve deticky naraz tak to duplom! Len cakam aby bolo nieco vidiet buduci tyzden na sone,nech lekar povie ze ano,mame tu nieco v maternici alebo ze ano,vidim,a uz je aj srdiecko,to bude pre mna uzasna chvila 🙂.

kuratko01
26. sep 2015

Dakujem 🙂 ano su to moje prve ratolesti a je to dvojnasobna starost ale este vacsia radost 😉 🙂 da sa to zvladnut 😉 mozem povedat ,ze tehotenstvo bolo horsie nez teraz tie behacky okolo nich ....Urcite to bude uzasna chvila doteraz si pamatam ako mi to povedal dokt. 🙂 a dalsia bude ked zacujes plac 🙂 Tak silno drzim palce aby kontrola dopadla na 1* 🙂

kuratko01
26. sep 2015

@mischka1312 Dakujem 🙂 ano su to moje prve ratolesti a je to dvojnasobna starost ale este vacsia radost 😉 🙂 da sa to zvladnut 😉 mozem povedat ,ze tehotenstvo bolo horsie nez teraz tie behacky okolo nich ....Urcite to bude uzasna chvila doteraz si pamatam ako mi to povedal dokt. 🙂 a dalsia bude ked zacujes plac 🙂 Tak silno drzim palce aby kontrola dopadla na 1* 🙂

mischka1312
26. sep 2015

@kuratko01 verim ze z nich mas obrovsku radost 🙂 . urcite budem cela roztrasena vo vnutri, ked budem cakat na vyjadrenie lekara pri kontole...velmi pekne dakujem za mile slova! 🙂

alinaxx
26. sep 2015

@meli8412 a akú dávku pregnylu si mala pichnutú??

kuratko01
26. sep 2015

@mischka1312 mi nieco hovor o tom roztraseni ,tlakomer by asi roztrhlo keby v tom momente mi meraju tlak :D daj potom vediet ako si dopadla 🙂 😉

malik
26. sep 2015

Zeny, kedy ste testovali po ET a PK. Mali ste aj priznaky, resp. Citili ste, ci sa embryjka uhniezdili, ktory den. Po ET/Ket.

rada2002
26. sep 2015

@malik ja som po ET testovala na 12 deň. Necítila som nič dokonca som nemala ani špinenie. Myslela som ,že je to OK ale test ukázal negatívny výsledok. Tak to nechápem. Môžem začať všetko odznova.

mischka1312
26. sep 2015

@kuratko01 😀 tak na tom tak isto budem aj ja...a keby mi tak ako tebe po case oznamil ze cakam dve,tak uz neviem...asi by som pozerala ako puk a nemala slov...dobre, dam vediet a dakujem ti! 🙂 😉

malik
26. sep 2015

@rada2002 tak to mi je luto, ze to takto dopadlo.. Mala si aj pk? Ja som pri dcere mala 8 den po ket krce, kratkodobe, ale to som nemala pk, len 4 bunkove. Teraz som 3 den po pk, tam cakam, ci sa situacia zopakuje.

vevericka13
26. sep 2015

@meli8412 urcite to nie je pregnyl

meli8412
26. sep 2015

@vevericka13 Dúfam, podľa doktora môže to byt pregnyl. Ešte 5 dni, tak pomaly sa to vlečie.

cmudlo
26. sep 2015

@meli8412 ja som si istá, že si tehotná! Blahoželám!

meli8412
27. sep 2015

@cmudlo Dufam, toto bol moj 3. vyber, cize uz poistovna nic neuhradi a z 11 vajicok sa oplodnilo jedno.

meli8412
27. sep 2015

@meli8412 Dakujem za blahozelanie, vo stvrtok idem na krv, azda potom sem mozem napisat dobru spravu.

rada2002
27. sep 2015

dievčatá ako ste dopadli s testami? Máte ich aspoň Vy pozitívne?

meli8412
27. sep 2015

@rada2002 Dnes som si kupila z lekarne tehu test, bol silno poz., od piatka som mala ducha, troska sa aj cudujem, lebo mi vlozili jedno embryjko.

pufa
27. sep 2015

@rada2002 aj u mna pozitívne, robila som v piatok

meli8412
27. sep 2015

@pufa Ahoj. A kedy ti vkladali embryo a kolko?

lenocka171
27. sep 2015

Ahojte baby , chcela by som sa vas opýtať ci ste mali kŕče a bolesti v bruchu na druhy den užívania estrof. ... Neviem ci to mam riešiť s lekarom alebo vydrzat :( ci ta vobec týka toho a cely mesiac je taky divný .... 1.ET som mala pozit. Ale neudržalo sa :( potom pauza 3a pol mesiaca a sup riesit KET... Mrcha mi mala prist 18teho (vždy presná ako hodinky) tak som bola vo štvrtok u lekára a ze vsetko ok a tak som radsej neuvažovala a nechala tomu cas .... A vcera prisla a tak som začala užívať estrof. Ale od rana mam strasne silne bolesti co som este nemala a zvracanie , zle mi je :-/ ... Zažili ste nieco podobne??

pufa
27. sep 2015

@lenocka171 ja ked som začala užívať estrofem pred KET, prvé tri dni som sa cítila velmi zle. Kŕče som nemala, ale bola som slabá, mala som závraty, nevedela som sa skoncentrovať, tak som volala do centra ci to musím brat, tak mi bolo povedané ze ked som uz začala a prestanem budem krvácať. Tak som na 4. den nezvýšila dávku, no uz som sa v priebehu toho dňa cítila lepšie, tak som pokračovala. Uz sa to nevrátilo.

pufa
27. sep 2015

@meli8412 16.9. mi vkladali hatchovanu blastocystu, test som robila 9 den po vklade

meli8412
27. sep 2015

@pufa Tak to je super, drzim palce, aby ti aj krvne dopadli dobre. Ja som mala 1 embryo, 3 dnova kultivacia, uz mi na 8 den ukazal ducha a dnes je to maximalne viditelne(10.den).

lenocka171
27. sep 2015

@pufa dakujem za odpoved 🙂 Uz som poobede spala a je mi uz lepšie a ty si mala nejako postupne zvyšovať dávku ?? Mne povedali ze hned od prvého dna 3x2 ...

vevericka13
27. sep 2015

@meli8412 ahoj a davala si predlzenu kultivaciu a embryo glue? na kolky den ti vkladali?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre