• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

15. októbra 2017 
@pufa Za par dni, co vsetko sa moze zmenit, ty si bola o 5 dni neskorsie a uz tam bolo srdiecko.
24. okt 2015 o 17:12  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani412 pozerala som pár strán dozadu ale nenašla som tvoje predošlé príspevky. Ako to celé prebehlo? Kolko vajíčok ti odobrali a v akom štádiu ich vkladali?
24. okt 2015 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meli8412 tak ked tam bolo vidieť embryjko, tak je vsetko na dobrej ceste si myslim :slight_smile: ja som chcela ísť povodne az 7tt+ ale mala som tu akurát vtedy mamu, postrazila mi malého tak som išla. Predsa len to bol uz skoro ukončený siedmy týžden. Teším sa na dobre správy o pár dni :slight_smile:
24. okt 2015 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikolajka2 myslím si, že dám test až budúci víkend, to bude 11. -12. den a pregnyl nebude skresľovať výsledok. Ty si kolky den po ET, či KET? Koľké tvoje IVF je to? U mna druhé, tretí vklad.
24. okt 2015 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pufa Dakujem, urcite dam vediet a ked dostanem fotku tak aj fotku dam. :slight_smile:
24. okt 2015 o 17:34  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dagmarik Dali ti pregnyl den vkladu?
24. okt 2015 o 17:34  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meli8412 áno, po vklade mi bol podaný, mala som ET.
24. okt 2015 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pufa tak ja som mala 2 vajíčka. To jedno úplne zle a druhé zevraj ok. Vývoj bol taký, ze vzdy jeden den meškalo. Vložili mi tvz morulu(ci tak nejak sa to volalo- vývoj embrya ako na 4 den) tak si myslím ze sa prestalo vyvíjať este na začiatku. Absolutne som nic necítila. Iba močový mechúr ale to preto lebo som asi prechladla.
24. okt 2015 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani412 Po vybere som tiez citila mocovy mechur, musela som vela pit a potom bolo dobre. Ked som malo pila, akoby som cikala ziletky a ked vela, tak bolo vsetko ok.
24. okt 2015 o 18:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmudlo ďakujem, idem objednať :wink:
24. okt 2015 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meli8412 ja som uz aj veľa pila, aj tak nic. Častejšie som chodila na wc. Pomohol mi urologicky čaj
24. okt 2015 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani412 Tak asi si mala zapal moc. ciest. Ja ani neviem co som mala :slight_smile:
24. okt 2015 o 19:28  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to možné. A ty ako pokračujes?
24. okt 2015 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani412 Ja zatial cakam na srdiecko, v utorok isdem na uzv, verim, ze tam bude. Toto je moj 4. vklad a jediny, ktory sa zatial podaril, mozno kvoli tomu, ze som pouzila to lepidlo.
24. okt 2015 o 19:34  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chevalbleu to mas krasnu ciarku, si tehotna :slight_smile:
24. okt 2015 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani412 rozumiem. Su to tažké rozhodnutia.. Ako tu bolo povedané, každý cyklus je iný, zmena stimulky moze urobiť veľa, na druhej strane verím ze kvôli veku nechceš X-krat skúšať s neistým výsledkom, radsej ísť na istotu. Každopádne ja by som to este aspoň raz skúsila s vlastnými a ked to nepojde, tak darcovské.
24. okt 2015 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meli8412 držím moc palce, nenamahaj sa a srdiečko byt bude. Som presvedcena. Ja som mala tiez lepidlo, ale nic z toho, asi zle vajíčko. Neva skúsime este. Drž sa a ver ze to bude krásne zdravé babo. Želám ti to.
25. okt 2015 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dani412 Dakujem, si Zlata. Aj ja ti prajem len to najlepsie, aby si konecne mala na teste vytuzene ciarocky a potom v kociku krasnucke, ruzovucke babatko.
25. okt 2015 o 08:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte som 10dni po transferi a neviem ci mam uy ist na krv poradite alebo mam si spravit test neviem bojim sa sklamania
25. okt 2015 o 17:47  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pavelapatka bola si na et ci ket? ak na et u nas sa chodi na 10 den na krv po ket na 14 neboj sa lepsie vediet na com si...ja sa neviem dockat ked budem moct uz ist
25. okt 2015 o 17:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno vkladali mi oplodnene vajicka boli sme prvy krat a este stale mam z toho zmatok v hlave a ty si bola tiez prvy krat
25. okt 2015 o 17:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pavelapatka aha takze prvy vklad embryjka tak to bol et u nas sa chodi na 10 den na krv a vo vacsine centrach na 14 tak uvidis nie toto bol uz moj 8 vklad
25. okt 2015 o 18:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chodis kam tak asi pojdem zajtra na krv a uvydim 8vklad to mi je luto neviem osobne ja som doteraz vsetko brala z nadhladu ale ako sa blizia vysledky ci sa podarilo mam velky strach ci zvladnem negativnu spravu
25. okt 2015 o 18:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pavelapatka a aky mate problem ze ste skusili ivf. Tak ja som si uz nejak zvykla... toto je posledne embryjko tak moc ani neverim a beriem to uz tak ze tak sme mu dali sancu a potom uz len Brno ja chodim teraz do gynfivu a kolko mas rokov?
25. okt 2015 o 18:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame problem u manzela a ja mam 24rokov a manzel30 mi tiez chodime do gynfivu ale v nitre a v brne je nieco lepsie
25. okt 2015 o 18:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pavelapatka tak je dost velka pravdepodobnost ze sa to podari... ak je problem iba u manzela a dali ti pekne embryjko tak urcite sa to podari a mas aj ok vek tak by nemal byt problem
25. okt 2015 o 18:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mno dufam ze mas pravdu a budem drzat palce aj vam s manzelom a dufam ze budeme hrde tehulky
25. okt 2015 o 18:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pavelapatka dakujem aj ja tebe... joooj musi sa to podarit...
25. okt 2015 o 18:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, chcem sa podelit s novinkami, jedna dobra a druha menej. Bola som na krv a mam hCG 281! Tak sa to podarilo a sme stastni :slight_smile: Ta horsia vec, ze ma chytilo neskorsie stadium OHSS, mala som problemy s dychanim, nafuknute brucho, tep 130, znizenu cinnost obliciek... Sonom mi zistili tekutinu v bruchu a vybrali jej hadickou 2,2l! Hned potom som citila ulavu, horsie je, ze trvala par hodin a znova citim, ako sa mi brucho naplna :( mozno budem musiet ist zas, vraj to nie je rychla zalezitost... Nestretla sa s tym niektora?
26. okt 2015 o 03:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chevalbleu Gratulujem a drzim palce, aby vsetko dopadlo dobre.
26. okt 2015 o 07:19  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok