Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

loginka
8. jún 2009

bittka, neviem, neviem kto ma vacsie brucho, ja uz rifle ani neskusam zapnut, najlepsie su teplaky 🙂 🙂

mimka30
8. jún 2009

Babulky sem tam vás sledujem ak je čas a všetkým Vám prajem úspešné snažilkovanie, a nech ste všetky tehuľkami 🙂 🙂 🙂
Viem dobre čo prežívate a tým ktorým to zatiaľ nevyšlo odkazujem, aby sa nevzdávali- raz to predsa musí výjsť 😉

Matelko- zdravím ťa mojko. Ako sa máš?

bittka13
8. jún 2009

loginka - super, tak to si ma ukludnila 😀 , ja len ze v teplakoch sa dost blbo chodi do roboty ked mas byt za formalne slusnu a inak mam vsetky sukne uzke 34 😝 tak chodim v jednej uz druhy tyzden ta ma jedina elasticky pas 😎 ... xi,xi,xi

loginka
8. jún 2009

no ja som nastastie doma, lebo fakt by sa to tazko zakrivalo
ako som bola teraz u svokry - ona ze, co si taka zhrbena, 😖 tak ja som asi mimovolne skryvala to brusisko
ja nosim 36, ale teraz uz nehrozi, inak asi si ta pamatam z FC 😉

bittka13
8. jún 2009

loginka - vazne ?!? 🙂 kedy sme sa tam mohli vidiet ??? na tej fotke co mas ty ta nie je dobre vidno.... 😒 takze asi by som ta nevedela identifikovat aj keby som ta stretla 😉

loginka
8. jún 2009

tak to uz nepoviem kedy - boli ste tam s manzelom, ale ja ta asi identifikujem, ked ta stretnem 🙂

melisska
8. jún 2009

dievcata ja neplacem 🙂 mam to za sebou 😉
drzim vsetkym palceky 😉 😵
marsulka mame 10 zmrzliniek 😉 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

loginka
8. jún 2009

tak to je super melisska, mas krasnu rezervu 🙂

bittka13
8. jún 2009

loginka - suuuuper, tak ak by sme s videli kludne ma tukni 😀

melisska - tak to ti tak trosku zavidim - tu super rezervu - my sme mali len 3 vajka a dve sa pouzili a jedno to zabalilo ☹ takze ak by to nevyslo musela by som zacat uplne od zaciatku... 😖 ! fuuuu, a mna polozla hlavne ta stimulka 😖 ...
si velmi statocna 😉 !!!

marsula
8. jún 2009

melliska, tak to je super sprava. Cize v dalsom cykle ides zas na to nie? KET.
Bittka, ja som na tom tak isto. Ak to nevyslo tak po 3 mesiacoch idem zas bojovat. A basta 😉

lienka2
8. jún 2009

baby, v stredu ma caka transfer a chcela by som vediet ci ostavate po nom doma na pn az do testu alebo nie.. stale sa neviem rozhodnut, lebo jeden lekar povie tak a druhy inak.. 😖

lolka
8. jún 2009

lienka, mne doktor povedal, ze mozem ist kludne do prace - ved nie som chora. mal aj pacientky, ze isli rovno po ET do roboty. ja som mala volno len v den transferu a potom sup do prace. nezdvihaj nic tazke, ja som uz ani nesportovala, ale inak som normalne fungovala........a asi to bolo v pohode, lebo dnes som sa dozvedela, ze som tehulka 😀 😀
drzim palce a hlavne - to mi aj doki prizvukoval - pozitivne mysliet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lienka2
8. jún 2009

ved to , ze mne v praci hrozi ze budem dvihat tazsie krabice.. doki v centre tvrdi, ze netreba ostat doma, ze ked sa ma uchytit tak sa uchyti.. moj gynekolog mi zase hned ako sa dozvedel ze idem na ivf navrhol, aby som ostala doma, ze je to lepsie..

loginka
8. jún 2009

lienka, keby som mala v robote dvihat tazsie veci, tak radsej zostanem doma

lienka2
8. jún 2009

celé dva tyzdne az do testu? povodne som rozmyslala ostat doma cely cas, ale cim viac rozmyslam tym som z toho viac mimo 😠 neviem co je spravne.. podla coho sa rozhodnut..

ivalak
8. jún 2009

lienka ja som ostala po ET doma asi tyzden ale zbytocne som sa doma nudila a myslela ako to dopadne pokial nemas narocnu robotu a budes v pohode tak doma nezostavaj a prides na ine myslienky 🙂

lienka2
8. jún 2009

moja robota taka narocna nie je, len obcas musim dvihat tazsie veci.. uz fakt neviem s kym sa poradit, co je najlepsie.. ale ako pisala lolka, tehotenstvo nie je choroba..

ivalak
8. jún 2009

ano ale nic tazke nedvihaj!!!!!!!!!

lienka2
8. jún 2009

neboj sa, na to si dam urcite pozor.. poprosim kolegynu ako aj teraz pred odberom.. aby mi nepopukali foliky 😅

ivalak
8. jún 2009

Lienka tak drzim palceky na stredu nech sa tam dobre zahryznu a nepustia 🙂 🙂 🙂 😀

lienka2
8. jún 2009

dakujem 🙂 dufam ze nejake prezili predl. kultivaciu.. tak ja idem, pekny vecer a vdaka za vas nazor 🙂

katica1
9. jún 2009

Ahojte dievcata...tak som testla a nic....cista jedna ciara jak hrom.... ☹ ☹ ☹ a citim ,ze mrcha sa bliiiziii....ostatnym drzim palce...!!!pa idem do prace...

loginka
9. jún 2009

katica, ktory si den?

bittka13
9. jún 2009

ahojte kocky, dobre rano !

loginka
9. jún 2009

ahoj bittka 🙂

matelko1
9. jún 2009

ahojte baby.
mimka30 dik za opytanie.mam sa fajn.a ty?
katica ty pekne pockaj na krv.ta je najistejsia.
lienka to musis ty vediet,ci ostat doma,alebo nie.ja som tiez chodila do prace.aspon som na ine myslienky myslela a nie na blbosti.

bittka13
9. jún 2009

Lienka - no ja som pekne v praci aspon mi ten cas rychlejsie ubehne... neviem si v podstate predstavit sediet doma a rozmyslat len o tom 😉 . No ale ak mas fyzicky narocnu pracu je to ine...

loginka
9. jún 2009

ja som doma, ale nemyslim na to stale, stale si nieco najdem - teraz idem piect bublaninu
nie som ziadny vypekac, ale dostali sme ceresne, tak , aby nesplesniveli 🙂
da sa aj tak 🙂

dafy
9. jún 2009

katica a kedy ides na krv??ja uz asi dostanem mrchu boli ma brucho.na krv v stvrtok uz asi ani nebudem musiet ist 😖

loginka
9. jún 2009

nie su priznaky tehotenstva bolesti hlavy? 🙂
lebo ta ma boli najviac 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre