Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

silvinkabb
8. nov 2015

ahojte baby, som 2 den po ET a beriem 4-0-4 utro a 3x1 estrimax. chcem sa spytat. co este urobit, alebo skor neurobit?
nemam sa namahat, sexovat az po 3 dni je dovolene ak vobec, nejest mozno tie veci co uz v tehotenstve, vela spat a pit. a co vitaminy? beriete nejake? zabudla som na nieco? 🙂

leto79
8. nov 2015

@silvinkabb ahoj, aj ja som 2. den po KET 😉 No to ako pises, myslim ze velmi dolezite je vela pit a chovat sa normalne, akurat mozno nesportovat, nebehat, nevlacit nieco tazke... Ja sa chovam normalne akurat vestko robim tak spomalene - pomaly sa pohybujem, pomaly napr umyvam riad a pod. Vcera som bola na prechadzke, dnes sa chystam nakupovat (potrebujem kupit saty) ale tak v klude, pomaly, ziadne nahanacky po obchode. Myslim, ze dolezite je robit to, co ti robi radost. Najhorsie je, ze ja si velmi nepamatam co a ako som robila pred 4,5 rokom, ked som mala uspesny ET. Zienky este radia jest ananas - ten tvrdy stred - je vraj dobry na uhniezdovanie rovnako ako kysla kapusta a este som tu citala nejaka dr. radila vypit denne pohar cerveneho vina. Jedna snazilka to takto absolovala a zadarilo sa jej, ale mohla to byt nahoda. Drzim ti palce

mozartka
8. nov 2015

@silvinkabb
@leto79 dievcata este ziadna chemikalia /parfum, a sprchovat len vo vlaznej vode. Ak sa da neumyt ani vlasy 2-3 dni/. Jest este mliecne virobky a biele masko, drzim palce

silvinkabb
8. nov 2015

@mozartka keby som sa sprchovala vo vlaznej vode tak sa necitim dobre a to je asi prvorade. Ano je zakazany horuci kupel ale nie sprachovanie. To o parfemoch som nepocula, ale dam len deo 🙂 diky
@leto79 drzim palce 🙂

mozartka
8. nov 2015

@silvinkabb teraz ide o babo, to su len moje radi, tiez som pocula a po 7 rokov som v 7tt 🙂

chilli21
8. nov 2015

kocky z vlastnej skusenosti robte tak ako sa citite, prve dva vklady som sa tiez riadila vsetkymi moznymi radami co robit a nerobit a nezabralo, pri tretom som sa na vsetky rady vykaslala, len som dodrzala to co mi lekar povedal, ze prvych 5 dni kludnejsi rezim a potom uz normalne fungovat ze ani sport nemusim vylucit. Na treti den po tretom vklade som bola vyberat parfum takze som sa v parfumerke nafetovala a nastriekala vsetkym moznym a vyslo to. Takze podla mna univerzalna rada neexistuje a tie zarucene tiez nemusia fungovat. Vsetkym Vam drzim palce nech to dobre dopadne.

leto79
8. nov 2015

@mozartka s tymi vlasmi to je zaujimave 😀 ja si aj tak umyvam vlasy asi raz za 5-6 dni, takze to problem nebude. Co sa tyka teplej sprchy, samozrejme neliat si horucu vodu na brusko, ale asi normalna tepla voda je OK. Kupel a sauna nie.
@silvinkabb ja este uzivam kyselinu listovu. A o parfumoch som pocula, ale skor si mylsim ze v case transferu, napr v nasom centre su tabulky na dverach v satni ze zakaz parfemu a deo, ale potom si myslim, ze kvapka parfemu neuskodi.
Ozaj ja idem v stredu (5.den po KET) na nechty, myslite ze to moze byt problem?

meli8412
8. nov 2015

@mozartka Ja som vsetko robila, nemam sancu oddychovat, doma 5 rocna dcera a skoro 2 rocny syn, takze nie je sanca 🙂 Ale hlavne nestresovat, sprchovat som sa sprchovala v teplej voda, az horucej, tiez mam rada teplu vodu. Iba prve 2-3 dni som sa umyvala. Kolkate ivf, prve? Drzim palce.

meli8412
8. nov 2015

@mozartka Prepac, nie tebe som chcela pisat

silvinkabb
8. nov 2015

@meli8412 ano prve ak to bolo mne 🙂

meli8412
8. nov 2015

@silvinkabb Ano, tebe. Testy pokupene, od ktoreho dna zacnes, alebo pockas krv? Na ktory den mas ist, na 14.?

silvinkabb
8. nov 2015

@meli8412 ano cize okolo 20.11. A testy neviem. Chcela by som vydrzat do krvi. Nechcem sa stresovat

meli8412
8. nov 2015

@silvinkabb Noooo, kolbuk dole, ak vydrzis netestnut. Drzim palce, aby si mala vytuzene kolajnicky.

oslo1
9. nov 2015

dievcence, tak sa hlasim opat. Dnes som mala embryo transfer. Dali mi dve blastocysty. Tak nam drzte palce, aby sa aspon jedna ujala. Dve budu super bonus. 🙂
Otestovat sa mam az 20/11.
Drzte sa vsetky, prajme vsetko dobre

silvinkabb
9. nov 2015

@oslo1 ten test mas super. lebo to je iba 11 dni!! ja mam tiez 20. ale ja som mala transfer v sobotu. drzim place 🙂

merry1001
9. nov 2015

14 den po et, hcg viac ako 800 🙂

malik
9. nov 2015

@yanka88 ahojcek, ako kontrola hcg? Uz testiky nieco ukazali? Drzkaj sa!

yanka88
9. nov 2015

@malik dakujem🙂 testy nerobim, cakala som, co dnes povie dr. Zatial nic nevidel na sone, zobrali mu krv na hcg.

malik
9. nov 2015

@yanka88 tak aspon vysoku sliznicu videl? A vysledky az zajtra?

yanka88
9. nov 2015

@malik zajtra. A nic mi nepovedal, co vidi...

malik
9. nov 2015

@yanka88 tak je to skoro na utz, aby nieco videl. Drzim palce, verim, ze to daate 😉

yanka88
9. nov 2015

@malik si velmi velmi mila. Pravdupovediac, ja som tyzden po ket citila, ze to nevyslo. 11den po ket negativny test, vratila som sa do prace vyrovnana s osudom. 16den po ket hcg pozitivne, dnes tyzden od pozitivnych vysledkov nic. Uz nech je zajtra. A dakujem este raz.

malik
9. nov 2015

@yanka88 ten 16 den po ket hcg 500? Vkladali ste blastocystu? Tak verim, ze este to nie je stratene. Zajtra musi byt pekne hcg.

yanka88
9. nov 2015

@malik hej, dve hatchovane blastocysty. Och, nechcela som sa este tesit....ale nedalo sa netesit po dvoch rokoch. Dakujem)* dam vediet.

malik
9. nov 2015

@yanka88 nie je na tom nic zle sa tesit, ved po tom tuzime. Na prvu dcerku som cakala takmer 6.5 roka, viem ake je to tazke. A toto druhe 3 roky...
V kazdom pripade, netreba sa vzdavat a mysliet pozitivne! 😘🙏

yanka88
9. nov 2015

Kazdy den tu citam o takych silnych zenach ako ty. Vsetky mate moj velky obdiv...obrovsky.

meli8412
9. nov 2015

@merry1001 Gratulujem, dost vysoke hcg, mozno dvojky 🙂

merry1001
9. nov 2015

@meli8412 dakujem 🙂 vkladali mi len jedno,takže dvojky nemôžu byť 🙂

meli8412
9. nov 2015

@merry1001 Ale, aj tak, krasne cisielko, ja som mala 410 na 14. den 🙂 Aku si mala kultivaciu?

macicka52
9. nov 2015

@merry1001 blahoželám 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre