• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

25. júla 2017 
no caute kocky.... opat a zase som nevydrzala tentokrat aj za zvedavej podpory manzela... a testla som... a nic = / .... :unamused: , som dnes 7 den po ET... tak len dufam, ze je to tym len ze je skoro :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bittka...tak to je ozaj skoro :confused: :confused: :confused: mala si PK? alebo preco tak skoro testujes?
11. jún 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik - nie, len uz ma poraza a neviem vydrzat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som nedisciplinovana !!!
11. jún 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ale nechcem tam hladat duchov ved uvidim ale zatial som rozhodnuta testovat cez vikend a v pondelok idem na krv tak v pondelok to bude iste ten vysledok

bittka a kolky den si po OPU testuj tak na 12 den po OPU skor si myslim, ze je to skoro ono sa to tazko pocita od ET nakolko kazda mame iny den robene ET od OPU,

ja som mala OPU 1.6 a ET 3.6 a testovat budem asi 13.6
11. jún 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirinda - aj ja som mala OPU 1.6. ...
11. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bittka, tak to si teda riadne nedisciplinovana :grinning:
11. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bittka tak to je skoro ked si dnes testovala do vcera sa mali iba zahniezdit a aspon den, dva treba aby nieco bolo v moci v krvi mozno aj hej ale este to nevycikas ... pockaj este chvilu testneme spolu cez vikend

inak ten datum sa dobre pamata na MDD co :slight_smile:
11. jún 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki tak testneme spolu :slight_smile:)) hovoris ze 13teho ???? ;)

inak ano, dieta na den deti :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bud v sobotu alebo v nedelu ale cez vikend to bude urcite len sa bojim vysledku ja stale mam vsetko negativne a uz dlho :frowning2: tak neviem vidim, ze mas iba 1VF
11. jún 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidime, nevzdavaj to vopred :wink: , raz aj motyka vystreli... :slight_smile: ano mam 1 IVF ale pred tym uz som sa tiez dost dlho trapila a nic... a poviem ti pravdu dost mi aj toto IVF dalo zabrat... tento mesiac som bola viac mrtva ako ziva :confounded:
11. jún 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bitka , bittka, nedas si pokoja :slight_smile:
ja testnem v nedelu, alebo pondelok...to budem asi 12 dni od OPU ak dobre ratam
11. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to dufam v pondelok uz pojdem 8 krat na tehu test to je dobra statiska dufam, ze nepojdem cez 10ku
11. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka - nie nedam :grinning: , viem som hrozna ale neviem vydrzat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mam navrh kocky .... testnime vsetky 3 v nedelu a uvidime... :grinning: do trojice vsetko dobre :wink: :grinning:
11. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok suhlasim podam informacie ako sme dopadli mam len dve moznosti ano , nie skoda, ze nie je stredna cesta :frowning2:
11. jún 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirinda - naco by ti bola tretie moznost ?!? trosku tehotna asi byt nemozes :wink: , neboj tentokrat to dobre dopadne :slight_smile: !!!
11. jún 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja viem ale sa hovori zlata stredna cesta nie,,,, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: len tu to trosku nefunguje :grinning:
11. jún 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsulka mne to vychadza august mozno prelom september budeme blizko seba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

inak vsetkym pekny den
11. jún 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: držím vam palečky ako len vieeeeeeeeeem :sweat_smile:
11. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly :slight_smile:
potichucky na teba myslim....
vsetkym kockam drzim palce....
11. jún 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly testovala si, uz mas urcite silnu dialnicu co :wink: no smutne zavidim ale pockam do nedele a budem testovat aj ja a uvidime :sunglasses:
11. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirinda ahoj nooo testovala som 12 den a nie je tam ešte poriadna
dialnica taka aku by som ja chcela :grinning: :grinning: :grinning:
ale je tam ta druhá kraaaaaaaaaasna priam paradna tak sa vytešujem
ale ešte sa bojím radovat až zajtra uvidíme ake budem mat hcg
11. jún 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly zajtra ides na krvicku tak budem drzat palceky, hned nam daj vediet aby si nas trosku motivovala ked to pocasie je pod psa, tak aspon tvoje HCG tu bude svietit ako slniecko
11. jún 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mirinda len aby svietilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ja pevne verím že bude nejake :wink: a že to bude ok
11. jún 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute dievčatá, dnes som netestovala,až zajtra. Luly, cítiš niečo? Lebo ja som nervózna, že vôbec nič. :angry:
11. jún 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina ja tiež vôbec ale vôbec nič necítim len ma stale boli hlava
a dnes tak že som si mosela dat aspirin lebo mi bolo uplne
od tej bolesti na vracanie,ale už je v poho liek zabral :grinning:
moja a prečo si nes netestla????
ja testujem dvakrat denne preistotu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a pekne na pamiatku :confused:
kedy maš krvičku?????????????????????????????????????????
11. jún 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tou hlavou to mám aj ja, už odvčera. A k večeru mi je blbo, tak na vracanie, ale nevracala som. A strašne ma bolia kríže. Idem testovať každý druhý deˇ, nech vidím rozdiel, keď samozrejme tehu som. Ale ja pevne dúfam, myslím pozitívne. Však je nádej, aj keď tam bola na 8 deň slabulinká druhá čiarka.
11. jún 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tina ak tam bola to znamena že v tvojom tele sa nachádza HCG a
tento hormon produkuje iba babo takže ano ak tam bola
akakolvek tak tehula si
aj ja som mala na 8 den velmi ale velmi slabulinku čiarku a pekne mi postupne
tmavne :wink:
11. jún 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambulky, tak drzim palceky pri tmavnuti ciarok

ja som dnes 8 den po transfere a rano som zacala mierne krvacat, stale je to slabe, brusko ma neboli, ale krvacam :pensive: :pensive: :pensive: aj som si rano poplakala, ale co narobim, este stale dufam, ze sa to nezosilni alebo radsej zastavi
11. jún 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy mierne krvacanie nevadí :wink: a hlavne pri ET
11. jún 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy a nechces testnúť?My dve s Luly ťa budeme pokúšať, nech sa vytešuješ tak ako my. Aspoň doteraz sa vytešujem. Uvidím zajtra ráno, či na teste niečo nájdem.
11. jún 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok