• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

27. mája 2017 
@pbelkova ak ma muz dobry spermiogram, tak ani nemusi. Manzel mal a po operacii cca. 6 mes.uz mal dobry a vtedy sa iui zadariko. Ale kedze nie je najmladsi a ma stresujucu robotu, tak teraz sme museli ist na ivf a jehl sperma priamo dali do vajicka.
17. feb 2016 o 14:09  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meli8412 má teratozoospermiu čo asi každý, keď príde do centra.. Ale nie je to nejaké úplne zlé.. Tak asi toho veterin.. pardon urologa vynecháme:slight_smile: len vieš, nám ICSI /tú intracytoplazm. injekciu spermie do vajíčka/ odporučili ako metódu voľby a ani jedno sa nechytilo, takže kebyže sa mám v budúcnosti rozhodnúť, či do toho ísť znovu, tak trochu váham
17. feb 2016 o 14:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pbelkova potom neviem, pred operaciou sa nam tiez nepodarilo, vzdy som dostala ms, este pred 14.dnom. Ani som nemusela chodit na krv hcg, ale vzdy mi povedali, aby som sla, ale samozreme zbytocne. Mala som ten pocit, ze len tam tahaju z nas tazke prachy, hen take vysetrenie, tam take vysetrenie, a vzdy to bolo platene. A nic z toho :frowning2:
Potom na Antolskej mi povedal dr.,aby sme skusili dr. Lepieša. Vdaka tomu mame syna, samozrejme aj vdaka iui.
17. feb 2016 o 14:36  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pbelkova nie v heliose moc do toho nechcu a ja mam imunologiu v poriadku...netvorim ziadne protilatky skusame s fraxiparinom akorat v piatok po vklade ho zacinam pichat
17. feb 2016 o 14:51  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (46. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alison758 juuuj, držím veľmi palčeky!!!!
17. feb 2016 o 15:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meli8412 hmm.. a mužík mal aj nejaké konkrétne zdravotné problémy alebo zlé výsledky, ktoré vás naviedli na túto diagnózu, alebo ste šli na blind za urológom?
17. feb 2016 o 15:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pbelkova mojmu muzovi sa neda spravit klasicky spg lebo ma poskodeny taky sval takze spermosku idu do moc. Mechura takze sme boli aj u urologa a bol aj na malom zakroku kde zistili ze je to zial nezvratne a aj preto sme isli na reprodukcnu imunologiu k Dzurilovej a vlastne to je jediny zisteny dovod pre ktory podstupujeme IVf sice sa nam vsetko oplodnilo a aj prezilo PK ale zatial sa u mna nic nechytilo ale aj tak davam nadej poslednemu mraziacikovi :D
17. feb 2016 o 15:16  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (46. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alison758 no, všetky sme na jednej lodi a toľko nádeje hádam tú našu loďku bezpečne dopraví do vytúženého prístavu :slight_smile:
17. feb 2016 o 15:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojtee :slight_smile: Tak už dávnejšie som tu nebola. Idem Vás trošku povzbudiť a nakopnúť,aby ste to nevzdávali. Včera sme sa dozvedeli, že budeme mať malého gentlemana-Tobiaska :slight_smile: Vďaka IVF sa nám plní náš najväčší sen. Želám aj Vám, aby ste sa dočkali toho Vášho vytúženého mrnouska :slight_smile:
19. feb 2016 o 11:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
Baby tie co ste boli alebo riesite IVF v cechach..kam.ste si podavali ziadost pred tym ako ste ju poslali na poistovnu?..kto vam ju potvrdzoval a kolko to trvalo
19. feb 2016 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikus47 tak takéto foto som ešte nevidela...... krásne... veľa zdravíčka a potešenia!
19. feb 2016 o 13:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pbelkova Ahojky, čítam tvoj príspevok o prvom IVF a ET, my máme tiež problém so spg a aj s fragmentáciou DNA 30%. Môžeš mi prosím napísať ako ste zistili tie skoré potraty... lebo u nás nám ich nikto nediagnostikoval, ale tiež mám silné pocity, že u nás sa tiež po IUI aj ET začalo niečo diať, ale veľmi skoro to odišlo... my sme pri IVF dávali aj MACS, ale žiaľ z dvoch embrijok ostalo len jedno, tak nám MACS asi veľmi nepomohla, kam chodíš do centra?
19. feb 2016 o 14:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mam otazocku...som 7 den po KET okrem pobolievania podbruska ma trapi bolest na pravej strane vajecnika,ktora vystreluje az do pravej strany krizov :frowning2: Ide o moj 2.KET :frowning2:
19. feb 2016 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stretla ste sa s takou bolestou niektora?
19. feb 2016 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikus47 jeeeeeej prenadherny obrazok :slight_smile: Nech ja zdravucky :slight_smile:
19. feb 2016 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@linaya ja som teraz 3 deň po druhom ET, tiež ma pobolieva pravý vaječník ale mňa bolieva aj inokedy, tak asi ti s tým nepomôžem...
19. feb 2016 o 18:37  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mojpoklad kam chodis do centra?
20. feb 2016 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linaya chodím do ISCARE...dr. Reismullerovej... a ty? my žiaľ nemáme žiadnych mrazáčikov a nejako už cítim, že to opäť nevyšlo...
20. feb 2016 o 12:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojpoklad .. ahoj, kedy si mala ET ? V utorok ?
20. feb 2016 o 12:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hennka2 Hej v utorok...
20. feb 2016 o 12:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojpoklad.. ja som mala v stredu vklad - KET .. takze teraz len cakat ...
20. feb 2016 o 13:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@linaya do Heliosu v Martine. Je to moj treti vklad a po tych sklamaniach som tiez na pochybach..... mame uz len jedneho mrazacika....
20. feb 2016 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojpoklad a kolky vklad mas?
20. feb 2016 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linaya druhý ET. zostáva mi potom už len jeden pokus cez poisťovňu, tak ak by to teraz nevyšlo, chceme zmeniť CAR. Keď sme prvýkrát riešili IVF rozhodovali sme sa medzi ISCARE a Heliosom, nakoniec sme zakotvili v ISCARE, tiež som sa začala rozmýšľať aj nad darcovskými spg kvôli tej fragmentácii manželovej, či tam nie je ten problém...
20. feb 2016 o 14:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linaya druhý ET, teda druhý vklad...
20. feb 2016 o 14:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hennka2 veď to, to čakanie je hrozné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2016 o 14:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojpoklad my sme mali krasne embryjka len nie a nie so mnou ostat :frowning2: Uvidime ako zabojuje toto zlaticko..............
20. feb 2016 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mojpoklad @linaya ..dievcata, silno Vam drzim palce, aby sa babatko uhniezdilo <3 .. inak, chodim presne tej istej Dr. ako Ty v Iscare ..
20. feb 2016 o 18:12  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hennka2 dakujem a napodobne vela stastia :slight_smile:
20. feb 2016 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčence. Všetkým vám veľmi držím palčeky nech to vyjde :slight_smile:
20. feb 2016 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok