Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

megan5
25. feb 2016

@linaya ahoj.ja som na tom rovnako.tiez budem mat 32 a este nic.a mam tiez endometricku cysticku.ale zacinam citit ze sa mi to asi rozsiruje..inak endometrioza sa lieci prechodom.neviem preco to tak neliecia ked to pomaha..podla mna vsade chcu najskor peniaze..pisala som si s niekolkymi babami,ktorym zistili endometriozu nikde inde nebol problem a nasadili liecbu a dokonca prirodzene otehotneli..mne tiez nevysli 3 vklady este mam 2 embryjka.

megan5
25. feb 2016

@linaya a inak treba ist na krv na potvrdenie negat.vysledku.mojej kamoske vysli negat.testy a hcg mala cez 500.a tiez sa necitila tehu..ale ja som spravila to co ty, ze som mala negat.test tak som nesla na krv a aj utros som si uz nedala..co nie je spravne..teraz to aj lutujem.ale tak zena to citi kedy to asi nevyjde..drzim palce aby ti to uz potom vyslo

linaya
25. feb 2016

@megan5 ahoj,no fakt sme na tom podobne. S tou endometriozou je to des. Ja si myslim,ze ju mam z castych zapalov moc.mechura,ktorymi som v mladsom veku casto trpela. Mne ju pri laparke tan kde sadalo odstranili. Mala som ju aj pri mocaku tak tam sa bali sprtat aby mi viac neposkodili. Inac ked do pondelka nedostanem kramy tak pojdem na gyndu ale inak nie...ja citim ze nie som tak zbytocne. Drzim ti palce aby si si co najskor nasla // 😉

megan5
25. feb 2016

@linaya no mne povedali,ze by som mala otehotniet prirodzene.ale u mna sa zazraky nedeju..ja som mala len tu cystu a aj mi ju odstranili v rakusku som bola na laparoskopii.len u nas neviem ci nahodou moj partner nema nejake protilatky..nespojilo sa to prirodzene len cez icsi.takze mozno ani prirodzene nemozem otehu ak on ma protilatky..ale aj ja som bola len na takej zakladnej imunologii co ma stve,lebo som si myslela ze je kompletna..takze by som mala ist do imunovitalu aj ked moj doktor povedal ze vysledky su dostacujuce..no je toho vela coho si musi dat clovek vysetrit aby sa prislo na pricinu.a dakujem inak🙂

kubulka280
25. feb 2016

@mojpoklad u nas je spermigram výborný ale mne rozrušili vajcovody, a po stimulácie som mala 6 folikulov ale len jediny dozrel. Poistovna to prepláca ale najprv si musiš povybavovať papiera a zaplatiť sama a potom refundovať do poistovne

linaya
25. feb 2016

@megan5 skuste si dat vysetrit tie protilatky. My sme si ich tiez dali vysetrit este u mojho gyn. U nas je problem endometrioza a trosku zly tvar spermii. My sme mali picsi,lebo pri prvom ivf sme mali icsi a nedoslo ani k jednemu transferu lebo embryjka sa prestali pekne vyvijat takze bol velky plac lebo cela stimulacia bola zbytocna. No a teraz boli 4 krasne embryjka a ostalo uz len jedno v MA.

megan5
25. feb 2016

@linaya to ma mrzi..hadam tento bojovnik zabojuje..raz sa to musi podarit..

sfera
26. feb 2016

Baby, tak dnes som 7.den po KET a vcera vecer som mala mensie spinenie, taky ruzovy vytok, este som to nikdy nemala, takze teraz som opat na zaciatku a to som vcera rano mala silnejucu ciarku... 😒

alison758
26. feb 2016

@sfera to moze byt len prasknuta cievka,nic zle to nemusi znamenat ked ciarka silnie urcite to bude dobre...

1veverica
26. feb 2016

@sfera neboj to nic neznamena, aj ja som mala taku ruzovu bodku, a vcera mi potvrdili tehotenstvo, tak nezufaj hlavu hore, mozno to praveze bolo uhniezdovanie 🙂

1veverica
26. feb 2016

baby, vsetkym velmi drzim palce, mne vcera potvrdili z krvy tehu, tak uvidime co ukaze ultrazvuk, vsetkym zelam len pozitivne spravicky, ved sa uz musi prejavit ten plodny rok, no nie 🙂

sfera
26. feb 2016

@alison758
@1veverica diky baby, vcera vecer som to brala este v pohode, bol mm doma, ale pred hodkou odisiel do prace a ja sa tu zacinam deptat... Je to moj stvrty vklad a nikdy som to nemala...tak trochu panikarim...
@alison758 ty si este netestovala?
@1veverica tak to blahozelam a prajem nech to uspesne dotiahnete do konca 😉

1veverica
26. feb 2016

@sfera dakujem, a ani ty nestresuj, este pekne vydrz, na testy, vravim, aj ja som mala taku spinku, a vidis, tak pekne vydrz, a niecim inym sa zamestnaj, aby si na to vkuse nemyslela

alison758
26. feb 2016

@sfera ked sa to stalo prvy krat tak urcite to bude dobre znamenie...netestovala a mm ani nechce asi sa boji viac ako ja 🙂 ale dnes je den D nielen ze som sama v paci v kancliku a vyzera ze bude dobry napor...ale ked pojdem z prace idem kupit testy :D bude to dlhy den..
@1veverica a aj ja blohozelam a dotiahnite to do konca ;) verim ze za chvilu uvidite srdiecko :*

1veverica
26. feb 2016

@alison758 dakujem krasne, aj ja tebe zelam aby to dobre dopadlo, my sme cakali na tento den 7rokov, o to som radsej ze sa to sice maly ale posun vpred 🙂

hennka2
26. feb 2016

@1veverica @alison758 @sfera @linaya .. Ahojte dievcata, u mna 9 den a test negativny, biely ako sneh. Snazim sa byt realista, ze to u nas opat raz nevyslo :(
@1veverica .. Tebe srdecne gratulujem ..

linaya
26. feb 2016

@hennka2 joooj ☹ ale skus este o dva dni testnut pre istotu. To uz je na slak trafenie s tymi hnusnymi jednociarkovymi testmi :-/ Kolky vklad mas?

1veverica
26. feb 2016

@hennka2 ja som si test ani nerobila, pockaj na krv

alison758
26. feb 2016

@hennka2 :( skus este 11 den testnut

hennka2
26. feb 2016

@linaya .. prvy ET nevysiel, teraz som mala prvy KET .. skusim testnut v nedelu, ale citim, ze u mna je to pase ...

hennka2
26. feb 2016

@linaya @1veverica @alison758 .. skusim este testnut a pojdem v stredu i na krv, ale telo mi hovori, ze je to pase, po mnohych tych negativoch predsa uz pozname svoje telo, ze sa nieco deje ... ono, treba byt niekedy i realista a zahodit tie ruzove okuliare, aj ked je to velmi tazke :( ....

1veverica
26. feb 2016

@hennka2 to mas sice pravdu, ale este pockaj, nezahadzuj to, kym si nevyskusala vsetko 🙂 ty si bola den po mne na vklad, a na krv ides az stredu? to preco?

meli8412
26. feb 2016

@1veverica ty si kolkaty den sla na krv?

meli8412
26. feb 2016

@hennka2 ☹ ☹ ☹ je mi to strasne luto, drzim palce, aby aa to zmenilo.

1veverica
26. feb 2016

@meli8412 po vklade to bol 9 den

linaya
26. feb 2016

@hennka2 presne tak zena citi ci to vyslo alebo nie. Ale mala som aj take slabe chvilky,ze som si aj myslela,ze to vyslo a nevyslo...Mna ani po jednom vklade neboleli prsia,tak uz to bol signal,ze zase nic z toho. No nic,musime bojovat dalej,ale poviem vam,ze teraz to prezivam asi najhorsie kedze treti vklad a nic......... ja som dnes 14.den od KET a uz aj kramy dosli......

oslo1
26. feb 2016

@hennka2 ahoj
Aj ja som dnes testovala a bol negativny. Ach joooo. No este otestujem v nedelu sko mi kazali v nemocnici. Drzim ti palceky a budem na teba v nedelu mysliet

hennka2
26. feb 2016

@1veverica @meli8412 .. vzdy som chodila na krv po 14 dnoch, a tak pojdem i teraz .. Tebe povedali na krv velmi skoro, az som sa cudovala, ale podla seba si myslim, ze v tom 9 dni yo je uz aj v krvi, ale bezne sa chodi na ten 14, dokonca i 15 den po vklade ...

hennka2
26. feb 2016

@meli8412 .. dakujem pekne, ale moje telo zatial nechce prijat embryjka ... este keby sme mali aspon to jedno dietatko, ale nam sa nedari ani to jedno jedine :(

hennka2
26. feb 2016

@linaya .. ja mam teraz druhy vklad, jedno ET a jedno KET, kramy mi vzdy pridu vzdy, ked vysadim progesteron, skor nie ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre