Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

1veverica
20. máj 2016

@hranoska aj podla mna je to super, drz sa 🙂

hranoska
20. máj 2016

@mikema ja mam pocit, ze uz ziadne bolesti nikde nemam 🙂 ale neprikladam tomu ziadny vyznam, telo je nevyspytatelne 😉 ja ked som brala dufik, tak tiez mi prisla ms aj pocas brania, aj ked ten je asi slabsi...ja sa z nas tak tesim♥♥♥ a krasne si to napisala do IVF 😉

hranoska
20. máj 2016

@1veverica dakujem ♥

vevericka13
20. máj 2016

@hranoska ja mam taku podobnu ciarku gratulujem, nech nam silnie 🙂

hranoska
20. máj 2016

@vevericka13 ano?? super!!!gratulujem♥ a ty si kolko DPT? veru, nech nam krasne silnie 😉

mikema
20. máj 2016

@hranoska aj ja sa moc tesim, ja som včera tiež skoro nič nemala. Až večer. Tiež tomu nič nepripisujem, tehotná švagrinká mi vravela ze clovek nemá furt nejaké pocity, že občas ani nevie ze je tehu...
@vevericka13 gratulujem 👍

1veverica
20. máj 2016

@mikema pridavam sa k tvojej svagrinej, ja nemam vobec ziadne priznaky, kebyze som nechodila do poradne na sono, a neposielali ma kade tade, tiez neviem ze som tehu. Grcala som za 4mesiace iba 2krat, a inac fakt nic, nic ma neboli, nic netazi, len som unavena viac ako obvykle, takze nesmutit ked nemas ziadne priznaky, to nic neznamena 🙂

mikema
20. máj 2016

@1veverica no ja tomu verím že každá žena iná moja naj kamoška tri mesiace len vracala a druhá kamoška zas úplne nič, vysmiata ešte aj na každej oslave bola.

1veverica
20. máj 2016

@mikema presne tak, kazda sme ina, takze ked aj nic necitis, neznamena to ze sa to nevydarilo, ja osobne som mala tiez pocit ze nic z toho, a ked mi volali ze hcg rasitie, tak som sa rozplakala, takze velmi drzim palce, bude to dobre, urcite, dolezite je pozitivne myslenie a to ty mas 🙂

mikema
20. máj 2016

@1veverica áno to mam, ja verím že všetko pôjde ako má a rok 2017 začneme s malým krásnym klbkom 😍😍😍

1veverica
20. máj 2016

@mikema krasny pristup, urcite ano, velmi ti to prajem 🙂

vevericka13
20. máj 2016

@hranoska ja som dnes 9 den po transfere 3 dnoveho embrya a ciarka silnie 🙂

mikema
20. máj 2016

@1veverica ďakujem 😘😘😘

hranoska
21. máj 2016

@vevericka13 tak to je uzasne!!gratulujem ❤️ Tento maj je nejaky super uspesny 😊 Tak nam vsetkym drzim palce,nech takto krasne pokracujeme 😉

vevericka13
21. máj 2016

@hranoska dakujem, u mna toje uz treti vklad, tak ako sa hovori do tretice vsetko dobre 🙂

hranoska
21. máj 2016

@mikema ahoj moja,tak ako? Vsetko ok? Testiky silneju? Ja som mala dnes termin ms a zatial nic 😉

mikema
21. máj 2016

@hranoska ja som včera nemala Mens 😉 takže všetko OK i keď vcera mi bolo hrozne. Bolesti, nervózna som bola, furt na wc cikat a pozerať či je všetko OK. Cítila som sa na prd. Dnes je už fajn, brucho boli len obcas, aj sa lepšie cítim, testik zas jemne silnel. Zajtra netestujem lebo nespim doma ale v pondelok cakam riadne koľajnice 😀 a inak vcera som bola taka unavená že som si myslela ze umriem a dnes teda tiež nie som fit, by som len spala 😀😀😀 a ty ako?

hranoska
21. máj 2016

@mikema ja mam dnes len troska bolesti,ale stale som sa chodila kontrolovat,ci fakr ms neprisla..teoreticky by mohla aj v dalsich troch dnoch,ale je to zriedkave 😉 Verim tomu,ze nepride 😉 Inak sa citim uplne ok,unava asi tak normalne..keby som nemala //,tak fakt neviem,ze som tehu 😊 My tiez nie sme doma,ale testovat sa da,tak budem aj zajtra..inak,v noci som mala daku nocnu moru o testovani,rano som bola cela prelaknuta,ci budem mat silnejsie palicky a ked bol test prvu minutu biely,skoro som zinfarktovala 😳Ale potom sa objavili,takze vestko ok😊 Akurat si musim vymyslat preco nepijem,kedze su tu hody a stretavame kopec znamych..zatial mi to ide 😉

mikema
21. máj 2016

@hranoska ja som dnes vymyslela zápal močových ciest a antibiotiká. Tak som nemusela ani do bazéna ani piť (boli sme si skautmi na plavárni a aj nocujeme mimo). Ja už ležím v spacaku, hotová som. A to pred pol nocou spať nechodím ale ja proste nevládzem... takže ja teda cítim že som tehu len si musím dávať pozor aby som si nehladkala brucho lebo si to ešte niekto všimne. 😀 ale inak pri všetkých bolestiach som proste len šťastná a teším sa...

chevron
22. máj 2016

@hranoska ahijte baby. tak segra dnes zacala slabo krvacat... uz ma preplakane rano ale ja jej stale tvrdim ze to koze byt hematom, aj prasknuta zilka atd, ale mam pocit ze ona to uz zavrhla ako moznosti... 😣 v utorok krv a test si nerobila. dnes 12 dni po KET

boba245
22. máj 2016

ahojte dievcata 🙂 ...tak sa aj ja pripajam a posielam dnesne prve testiky 15ty den po ET 🙂

vevericka13
22. máj 2016

@chevron to uz by jej ukazalo keby bola tehotna, nech si spravi test

hranoska
22. máj 2016

@chevron ach,tak to mi je luto 😞😞ale na druhej strane to nemusi nic zle znamenat..velmi drzim palce ✊✊✊

vevericka13
22. máj 2016

@boba245 gratulujem

hranoska
22. máj 2016

@boba245 jeeej,gratulujem!!😍 A zaroven ta obdivujem,z si vydrzala tak dlho 👍👍👍

boba245
22. máj 2016

@vevericka13
@hranoska
dakujem vam 🙂 ... ja som este 12.5. brala poslednu injekciu Pregnylu tak som nechcela byt sklamana z pripadneho falosne pozitivneho testiku ... ale trosku som podvadzala, ked som si poslednych par dni robila ovu testy, ktore mali krasne tmave ciarky ;) ... ved aj ja som bola riadne zvedava ... asi ako kazda ;)

mikema
22. máj 2016

@boba245 super gratulujem 😀 a ako to vnímaš? Ako sa cítiš?

mikema
22. máj 2016

@hranoska no co? Ako dnes? Ja prvý deň bez testu, ma ide roztrhnúť 😀 som zvedava aký bude zajtra 😍 ako sa cítiš? Ja po noci v spacaku na zemi ako zbity pes ale uz ležím v hojdacej sieti na záhrade a oddychujem. tak snad mi babo tu noc odpustí 😉 ty si testovala?
@chevron joj to ma moc mrzí ale nech ešte nehadze flintu do žita...

vevericka13
22. máj 2016

@boba245 no ja som mala pregnyl pred odberom vajicok a to veru bolo tych 9 dni v krvi, ale mala som 10 000 jednotniek

boba245
22. máj 2016

@mikema dakujem kraaasne 🙂 .... zatial to nejako extra nevnimam a citim sa dobre. z casu na cas ma boli brusko a to je vsetko . ty ako ? kedy ides na krv ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre