• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

30. novembra 2016 
@saska6867 drzim ti paste a velmi sa s tebou tesim. Ja sa dozviem dnes poobede hodnotu HCG a som trosku nervozna :slight_smile:
14. jún o 07:41  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (31. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@gabika2015 uplne presne, hcg ma stupat, su na to tabulky, ale mozu sa aj lisit hodnoty, netreba si vsetko tak pripustat, ked ti potvrdili ze si tehu, hlavne sa neznervoznuj, a fakt pockaj na to sono, tam uz predsa len uvidia srdiecko, a to uz bude potom len lepsie, aj ten zly pocit pominie, neboj :slight_smile:
14. jún o 08:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ssegra podla mna vas nechce prehanat, ved chod k svojmu, podla mna naozaj zbytocne budes behat do Brna
14. jún o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose uvidim, este mam dva tyzdne na premyslenie si kam pojdem :slight_smile: hlavne nech mam dnes dobru hodnotu HCG..sa bojim trochu :(
14. jún o 10:15  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (31. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ssegra urcite bude super podla toho testika :slight_smile: :dizzy_face:
14. jún o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, odporucite mi nejakeho dobreho gynekologa, alebo gynekologicku?najlepsie petržalka. Chcem zmeniť dakujem za odpovede.
14. jún o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ssegra Daj potom vediet aku mas hladinu HCG, drziiim palec veliky nech pekne rastie
14. jún o 12:51  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (30. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby hodnotu HCG mam 4183 a to my brali krv na 14DPT. Neni to nejako vela?
14. jún o 14:16  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (31. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@ssegra waaw super, blahozelam :heart:️ Uživaj ten pocit
14. jún o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@isabellita dakujem uzivam si ho :slight_smile:
14. jún o 14:23  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (31. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ssegra no je to dost, aj testik bol dost silny... nevkladali dve? :wink: Mozno sa hned zahniezdilo a tak je vyssie.
14. jún o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ssegra v podstate si v 5. tyzdni tehu a tam to vychadza takto: 5 týždňov min. 18 max. 7 340
14. jún o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ssegra ja som mala na 16 DPT okolo 5 900 hodnotu..bejby je jedno :slight_smile: zahniezdilo sa chytro... a 3 dni na to uz bolo HCG cez 10 000. Stupa to rychlo od isteho dna...
14. jún o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@blackrose asi sa zahniezdilo hned pretoze uz bolo vylezene z obalu ked mi ho vkladali. nevadi nech je ako chce, hlavne ze to je :slight_smile:
14. jún o 15:00  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (31. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@lucka_220809 ano to som citala, ze potom ta hodnota velmi rychlo rastie
14. jún o 15:02  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (31. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ssegra tak to preto mas take vysoke...ja som tiez uz mala pri vklade vyhatchovane embryjko... potom sa zavrtaju hned a na 15 DPT su kolajnice :slight_smile:
14. jún o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
Ahojte baby :slight_smile: vcera sme boli na KET :slight_smile: caka tu este niekto na vysledok? :slight_smile:
15. jún o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@smoulinka13 ano ano je nas tu viac :blush:....ja som bola v nedelu takze tiez este daleka cesta :blush:
15. jún o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@dadka0110 a kam chodis? ja som z heliosu MT :slight_smile:
15. jún o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@smoulinka13 tiez :blush:...prvy krat si bola na ket?
15. jún o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadka0110 no spolu uz 5.krat...uz mame 14 mesacneho huncuta a snazime sa o surodenca :slight_smile: a ty?
15. jún o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@smoulinka13 ahaaa....tak mas doma yeraz veselo :smiley:.... my sme boli 2x na IUI, ET a teraz prvy KET tak uvidime :smirk:....prve mate tiez z umeleho oplodnenia?
15. jún o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadka0110 ano tiez z ivf.prvy cyklus 5 embryi a neujalo sa ani jedno.druhy cyklus 8 embryi.et vysiel a teraz sme boli po 2 rokoch na ket.a et vam nevysiel co..hm..je to o stasti vsetko a psychike asi
15. jún o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@smoulinka13
@dadka0110 ahojte :slight_smile: my sme boli tiez v piatok na ET :slight_smile: tak vam drzim prstiky nech si najdete o par dni vytuzene // ciarky :slight_smile:
15. jún o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@hateria dakujeeem, ako sa citis? budes aj testovat?
15. jún o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@smoulinka13 ano, chystam sa najskor na 8.den, nevydrzim :slight_smile: aj ked manzel na mna vrieska kazdy den,ze pockame az na krv :grinning: citim sa ako keby mala kazdu chvilu dojst mrcha, ale to mam od zaciatku. Inak som naladova a nafuknuta :grinning: ale vajecniky ma nebolia, iba take tlaky v brusku mam. a ty? citis nieco?
15. jún o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@smoulinka13 my prvy cyklus a ET nevyslo....uvidime yeraz na toto ale neviem...uz to nejak neriesim....robim vsetko ako inokedy ...po ET som dost oddychovala a nespavala som trebars ma bruchu ale teraz spavam lebo iba tak viem zaspat :smiley::smiley:...
15. jún o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hateria ja sa tiez chystam na test lebo tiez nevydrzim tak dlho :smiley::smiley::smiley: a tiez asi na 8 den cize v pondelok (hadam do vtedy vydrzim) :smiley::smiley::smiley:
15. jún o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dadka0110 musi nam to vyjst :slight_smile: toto je nas 1.ET ale uz mame za sebou 3 neuspesne IUI. S malou dusickou stale chodim na zachod ci nekrvacam, stale mam pocit,ze som mokra... No keby som mala doma testy,tak najradsej by som testovala kazdy den :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@hateria ahoj vien ze je to tazke sa netestovat. Ale ked to mozem poradit zo svojej skusenosti tak sa netestuj na 8den. Vysledok moze byt falosny. Hcg ale stupa u kazdej z nas inak. Ja som sa testovala na 8mi.bole snehobiely, ale stale som verila tomu ze embrijko rastie. Test som si robila poton az 11ty den a tam uz bol duch.
15. jún o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok