• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

17. januára 2017 
baby, dnes su tu same dobre spravicky :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik, ta si dobra testovacka :grinning: ...
bittka super, urcite to vyslo
katy dakujem, este musim vydrzat 15 min. a viem vysledok... :confounded:
16. jún 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka tak tfuuuuj, tfuuuuj, tfuuuj nech te to pozit :sunglasses:
16. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy dik, este furt som na ihlach :wink:
16. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosineka, ty uz cakas na vysledok :confused: :confused: :confused: jej to mi nejako uslo....no tak to silno drzim palceky :slight_smile:
16. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej cakam, ako nastrazena na telefone a nic nezvoni
16. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak viem uz vysledok... :frowning2: :confounded: a zial nic z toho tento mesiac nebude aaaach
16. jún 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka to ma moc mrzi :pensive: Ak sa ti chce o tom hovorit, co planujes dalej?
16. jún 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka - mrzi ma to velmi :(((( urcite to vyjde na buduce, drz sa moja ! :frowning2:
16. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka :frowning2:
no navstivila som 4 lekarne a Mamatest nemaju :angry:
nei je mi to dopriate, ale vlastne uz len 2 dni ..
bittka ty uz len jeden :wink:
16. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
logi mamatesty majú určite v lekárni pri ružinovskej nemocnici :wink: viem to lebo som im asi pred 3 týždňami vykúpil skoro všetky zásoby :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj tak to preto ich nemaju :slight_smile:
16. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj už sa zásobili :wink:
16. jún 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy, bittka, logi, dakujem...nevzdavam to, ideme buduci mesiac do dalsieho 4.IUI a snaaad posledneho. Chcem skusit max. 6 IUI a ked nic, tak znova IVF
16. jún 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosinka kolko platite za IUI ak sa mozem opytat? lebo pre nas tie dva pokusy boli stratou casu popravde, IVF. bola ovela uspesnejsia :slight_smile:
16. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano presne tak,pichanie v maternici je sposobene rastom,takze vsetko je ok,netreba sa bat,tiez som bala a vsetko bolo v poriadku,drzim vsetkym palceky!!!!Nam uz zajtra len potvrdia,ze je to negativne ako mi ukazuju tehotenske testy,no co uz o surodenca sa pokusime zas o 3 mesiace.Drzte sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. jún 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lydus - zatial nam to hradi poistovna, ale je to 4x lacnejsie a najmä casovo a psychicky nenarocnejsie ako IVF
16. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj potom super, mas asi dobru poistovnu...my sme platili dost za kazde, takze IVF bolo lepsie a v podstate sa mi zdalo ze psychicky som bola pri IVF na tom lepsie, kedze ma vyssiu statisticku uspesnost ako IUI, ale to je individualne :grinning: takze drzim paluchy :slight_smile:
16. jún 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som platila za vsetko po 100 EUR za kazde IUI a aj za IVF, mala som bohuzial poistovnu ktora nema s FC zmluvu... a cakat do konca roku kvoli tomu to sa mi teda fakt nechcelo :angry: . i ked musim povedat ze suhlasim s nazorom ze tie IUI boli asi zbytocne... ale ak to dopadne dobre tak vyhodene peniaze to neboli :grinning:
16. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bittka samozrejme, ak to vyjde, je to super :slight_smile: ale nam vyslo az IVF a za kazde IUI sme platili 8000 koňuriek, co je dost, ked to nema efekt :slight_smile: takze radsej 25 000 za IVF, tehulkovanie a mrazacikovia :grinning:
16. jún 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a KET vychadza este aj casovo rovnako ako IUI, na 14 den od zaciatku menzesu sme mali transfer :grinning:
16. jún 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som v zahranici a preplacaju tu 3 cykly IUI a to je vsetko, cele IVF si platim z vlastneho vrecka, co je asi 4000 Euro - tak jasne, ze sa to toho po dvoch pokusoch nehrniem, prihliadnuc aj na to, ze nie som ziadna dobra "nosnica" - tak 8-9 vajicok s megalomanskymi davkami hormonov. Preto skusame to jednoduchsie a lacnejsie IUI. Ked sa nebude po 6.IUI darit, ideme predsa len do IVF...ale dufam, ze nie
16. jún 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, tak to je ine potom...a nechces prist na IVF na Slovensko? Predsa je to len lacnejsie...
16. jún 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus - aj nad tym som rozmyslala, ale musela by som prist minimalne na mesiac na SK, ak nie viac, kvoli priprave a vysetreniam a to si nemôzem dovilit, kedze pracujem. IUI mi v podstate super vyhovuje - len keby to uz konecne vyslo! A ani IVF nie je istota, ze vyjde...keby clovek vedel, co ma robit, tak to urobi, ale takto môzme len hadat a dufam, kedy sa zadari a za akych okolnosti... :slight_smile: Poakom case sa vam podarilo a bolo to hned 1.IVF?
16. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breee ranko :slight_smile:
uz sa to krati, bittka ty uz zajtra! :wink:
17. jún 2009 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka - dobre ranko, :grinning: ano zajtra idem rano !!! aj dnes som testovala stale su tam // .... :wink: musim sa o tom dokola uistovat :grinning: :grinning:. a dnes ma uz ani brucho nebolelo, len prsia su citlive :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
bittka super , tak do albiku sup sup, nech sa pokochame :slight_smile:
17. jún 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik, albik stiham az poobede :wink: ale dam to tam !
17. jún 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, tak sa tesim :wink:
17. jún 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bittka ty minies majland na testy :grinning:
ten odfoteny je aka znacka?
17. jún 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok