Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katy7
16. jún 2009

baby, dnes su tu same dobre spravicky 😀 😀 😀

rosienka
16. jún 2009

kukulik, ta si dobra testovacka 😀 ...
bittka super, urcite to vyslo
katy dakujem, este musim vydrzat 15 min. a viem vysledok... 😖

katy7
16. jún 2009

rosienka tak tfuuuuj, tfuuuuj, tfuuuj nech te to pozit 😎

rosienka
16. jún 2009

katy dik, este furt som na ihlach 😉

kukulik30
16. jún 2009

rosineka, ty uz cakas na vysledok 😕 😕 😕 jej to mi nejako uslo....no tak to silno drzim palceky 🙂

rosienka
16. jún 2009

hej cakam, ako nastrazena na telefone a nic nezvoni

rosienka
16. jún 2009

tak viem uz vysledok... ☹ 😖 a zial nic z toho tento mesiac nebude aaaach

katy7
16. jún 2009

rosienka to ma moc mrzi 😔 Ak sa ti chce o tom hovorit, co planujes dalej?

bittka13
16. jún 2009

rosienka - mrzi ma to velmi :(((( urcite to vyjde na buduce, drz sa moja ! ☹

loginka
16. jún 2009

rosienka ☹
no navstivila som 4 lekarne a Mamatest nemaju 😠
nei je mi to dopriate, ale vlastne uz len 2 dni ..
bittka ty uz len jeden 😉

gregy
16. jún 2009

logi mamatesty majú určite v lekárni pri ružinovskej nemocnici 😉 viem to lebo som im asi pred 3 týždňami vykúpil skoro všetky zásoby 😀 😀 😀

loginka
16. jún 2009

jaaaaaaaaj tak to preto ich nemaju 🙂

gregy
16. jún 2009

neboj už sa zásobili 😉

rosienka
16. jún 2009

katy, bittka, logi, dakujem...nevzdavam to, ideme buduci mesiac do dalsieho 4.IUI a snaaad posledneho. Chcem skusit max. 6 IUI a ked nic, tak znova IVF

lyndus
16. jún 2009

rosinka kolko platite za IUI ak sa mozem opytat? lebo pre nas tie dva pokusy boli stratou casu popravde, IVF. bola ovela uspesnejsia 🙂

lienka.
16. jún 2009

ano presne tak,pichanie v maternici je sposobene rastom,takze vsetko je ok,netreba sa bat,tiez som bala a vsetko bolo v poriadku,drzim vsetkym palceky!!!!Nam uz zajtra len potvrdia,ze je to negativne ako mi ukazuju tehotenske testy,no co uz o surodenca sa pokusime zas o 3 mesiace.Drzte sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rosienka
16. jún 2009

lydus - zatial nam to hradi poistovna, ale je to 4x lacnejsie a najmä casovo a psychicky nenarocnejsie ako IVF

lyndus
16. jún 2009

jaj potom super, mas asi dobru poistovnu...my sme platili dost za kazde, takze IVF bolo lepsie a v podstate sa mi zdalo ze psychicky som bola pri IVF na tom lepsie, kedze ma vyssiu statisticku uspesnost ako IUI, ale to je individualne 😀 takze drzim paluchy 🙂

bittka13
16. jún 2009

ja som platila za vsetko po 100 EUR za kazde IUI a aj za IVF, mala som bohuzial poistovnu ktora nema s FC zmluvu... a cakat do konca roku kvoli tomu to sa mi teda fakt nechcelo 😠 . i ked musim povedat ze suhlasim s nazorom ze tie IUI boli asi zbytocne... ale ak to dopadne dobre tak vyhodene peniaze to neboli 😀

lyndus
16. jún 2009

bittka samozrejme, ak to vyjde, je to super 🙂 ale nam vyslo az IVF a za kazde IUI sme platili 8000 koňuriek, co je dost, ked to nema efekt 🙂 takze radsej 25 000 za IVF, tehulkovanie a mrazacikovia 😀

lyndus
16. jún 2009

a KET vychadza este aj casovo rovnako ako IUI, na 14 den od zaciatku menzesu sme mali transfer 😀

rosienka
16. jún 2009

som v zahranici a preplacaju tu 3 cykly IUI a to je vsetko, cele IVF si platim z vlastneho vrecka, co je asi 4000 Euro - tak jasne, ze sa to toho po dvoch pokusoch nehrniem, prihliadnuc aj na to, ze nie som ziadna dobra "nosnica" - tak 8-9 vajicok s megalomanskymi davkami hormonov. Preto skusame to jednoduchsie a lacnejsie IUI. Ked sa nebude po 6.IUI darit, ideme predsa len do IVF...ale dufam, ze nie

lyndus
16. jún 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, tak to je ine potom...a nechces prist na IVF na Slovensko? Predsa je to len lacnejsie...

rosienka
16. jún 2009

lyndus - aj nad tym som rozmyslala, ale musela by som prist minimalne na mesiac na SK, ak nie viac, kvoli priprave a vysetreniam a to si nemôzem dovilit, kedze pracujem. IUI mi v podstate super vyhovuje - len keby to uz konecne vyslo! A ani IVF nie je istota, ze vyjde...keby clovek vedel, co ma robit, tak to urobi, ale takto môzme len hadat a dufam, kedy sa zadari a za akych okolnosti... 🙂 Poakom case sa vam podarilo a bolo to hned 1.IVF?

loginka
17. jún 2009

breee ranko 🙂
uz sa to krati, bittka ty uz zajtra! 😉

bittka13
17. jún 2009

loginka - dobre ranko, 😀 ano zajtra idem rano !!! aj dnes som testovala stale su tam // .... 😉 musim sa o tom dokola uistovat 😀 😀. a dnes ma uz ani brucho nebolelo, len prsia su citlive 😝

kukulik30
17. jún 2009

dobre ranko 🙂
bittka super , tak do albiku sup sup, nech sa pokochame 🙂

bittka13
17. jún 2009

kukulik, albik stiham az poobede 😉 ale dam to tam !

kukulik30
17. jún 2009

super, tak sa tesim 😉

loginka
17. jún 2009

bittka ty minies majland na testy 😀
ten odfoteny je aka znacka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre