• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

14. augusta 2017 
@isabellita gratulujem :slight_smile:....ja som sa tiez dost nalakala hodnoty na 16den po KET 3329 ale tiez ma upokojovali ze su v norme :slight_smile:....drzim palce :slight_smile:
4. júl 2016 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@isabellita krásne teším sa s tebou juchúúúú, dnes už druhá krásna správa!!!!!!!
4. júl 2016 o 15:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabellita gratulujem aj ja som mala vysoku hodnotu 4183 a mame len jeden plodik :slight_smile:
4. júl 2016 o 15:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dadka0110
@ssegra
@maculicek1977
Dievčatá ďakujem:heart:️ V kútiku duše sa velmi tíško tešim, po 1,5roku a 3neuspesnych IUI verím, že som si to zaslúžila . A všetky si to skor ci neskor zaslúzite aj Vy! Amen:heart:️ Uz len aby bolo vsetko v poriadku. O 3tyzdene utz:heart:
4. júl 2016 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@bianitka996 juchúú ďalšia krásna správička, a už bolo vidieť aj gestačný vačok, super!!! Joooj to je pocit, dúfam, že nám tiež pán BOŽKO čoskoro požehná! Tak len dávať na seba teraz veľký pozor a krásne tehuľkovanie prajem!!!!
4. júl 2016 o 15:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bianitka996
@isabellita baby tehu bacilky rýchlo sem :grin::grin::grin:gratulujem obom je to super :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::sunglasses:
4. júl 2016 o 15:27  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
4. júl 2016 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@14nunu10 ak pridem na to akp sa to posiela, samozrejme vsetkym Vam poslem :heart::heart::heart:
4. júl 2016 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@isabellita zo:heart:️Gratulujem , Moc som ti držala paste a obdivovali tvoje pevne nervy:wink: stalo to zato :thumbsup:orajemkrasne tehulkovanie:kissing_heart::thumbsup:
4. júl 2016 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babky tak ja uz sa pridavam opat k vam uz som po ket dnes som bola na vklad uz len cakat :slight_smile: a tesit a dufat.Ani nechcem pomysliet ze uz nie je ziadne embyjko.Dufam ze sa uhniezdi drobcek
4. júl 2016 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@aluska1404 poradim ti skor sa snaz na to velmi nemysliet a tie dva tyzdne odzi ako keby sa nic nestalo...psychika robi vela....mne to pomohlo :slight_smile: drzim palce
4. júl 2016 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka0110 Dakujem aj to tak spravim mam dovolenku vypnem tesim sa ze je slniwcko leto a pohoda uple som vyrovnana zo vsetkym.Je to pravda omnoho horsie som znasala et.Dakujem za povzbudenie:blush::blush::blush:Ani niako moc nelezim ziadne prehananie:wink:
4. júl 2016 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aluska1404 ja somk po ET lezala a davala si na seba pozor a na 100percent som bola presvedcena ze to vynde a nevyslo to...po KET som hned od zaciatku vravela partnerovi ze na dalsi KET pojdeme az v zime ze uz si chcem oddychnut, a spavala som na bruchu a vobec som nemyslela na to ze by to malo vynst a vyslo to :slight_smile:...je to sranda :D
4. júl 2016 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aluska1404 super,ďalšia bublinka si našla miestečko v brušku,tesiiim sa a drziiiiimmm palceeee :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart:
4. júl 2016 o 17:00  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianitka996
@isabellita baby gratulujem vam z celeho srdiečka a krasne a pokojne tehulkovanie prajem ;-*
4. júl 2016 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aluska1404 ja som po ET pila 2l 100% ananasoveho dzusu a 2litre vody denne. Az mi usami von tieklo :grinning: A z cistej vody mi bolo zle od žaludka, ale ja verim, ze aj to mi pomohlo-embrijko sa vraj uhniezdi a hlavne udrži v mokrom prostredí. Ja verim ze mi pomohlo aj to, pretoze po 3iui a bezne v zivote ja vodu nepijem ale ze vobec ziadnu! Tak skus ten dzus a pij vela vody, dolezitych je vraj prvych 72 hodin po ET/KET. Drzim ti palce aby sa ti zadarilo babatko :heart:️Amen:heart:
4. júl 2016 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@14nunu10 inak s tym potenim som si vsimla aj ja. Strasne som sa potila, vzdy ked som spala ci uz v noci ci cez den ked som si zdriemla. A od vcera ma tiez neskutocne bolela hlava. A dnes je to tam :wink: Tak držiiim Ti palce, aby si mala pozitívny výsledok :heart:️Amen:heart:
4. júl 2016 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabellita jeeee no ďakujem,no vyzerá to sľubne tak uvidíme ..tebe ešte raz gratulujem!!!:baby::baby::baby_symbol::baby_symbol::baby_symbol::baby:
4. júl 2016 o 18:26  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@isabellita Aj ja som si pri et davala dzusik aj vela vela vody a nic.Ale dufam zw tento krat to vyjde pijem tiez uz mi je z toho divno:grin:Dakujem moc za podporu .Neviem ale celkovo mi je niako cudno a az teraz ma to niako vecer berie zaludik ma vode asi sa musim najest:blush::wink:
4. júl 2016 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellita A gratulujem hlavne zdravicko aj tebe a banatku pekne nech si lebedi v brusku:heart_eyes:
4. júl 2016 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@14nunu10 Dakujem moc aj ja sa tesim:blush:
4. júl 2016 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@14nunu10 urcite, aj mna bolievala hlava a ta ma boli doteraz a stale citim podbrusko, a to som aj radaa aspon viem ze sa tam nieco deje.
4. júl 2016 o 19:38  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bianitka996 to áno,tiež si tak hovorím :raised_hands::person_raising_hand:
4. júl 2016 o 19:45  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerám kalendár a ja by som za 3 dní mala dostať ms ..
4. júl 2016 o 19:49  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aluska1404 ahoj Aluška tak dnes KET? Držím celé päste, už nám to musí VYJSŤ!!!!! Je to tu celkom dobre rozbehnuté s pozitívnymi výsledkami, tak sa teším na tvoje príspevky a pocity opäť atď....papá
4. júl 2016 o 21:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@14nunu10 som na tom podobne, tiež mám dostať mrchu za 4-5 dní. :unamused:
4. júl 2016 o 21:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ráno ...len tak z dlhej chvíle a nedockavosti ..6 deň po ET
5. júl 2016 o 07:42  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@maculicek1977 Ahoj maculicek opat.A ty ako sa mavas ako pokracujes??? a dufam ze uz len s najepsimi vysledkami.Vsimam si ze tehulkovanie pribuda vsetkym dievcatam gratulujem .A nevies co bobricek uz 2 tyzdne tusim nebola.
5. júl 2016 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@14nunu10 Jejjjjjjjjjjjjjjjjj to je super gratulujem :blush::blush::blush: to je super to leto prospieva nam vsetkym tusim:blush::blush::blush:
5. júl 2016 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aluska1404 vyzerá to tak ,zatim potichučky ďakujem :wink:
5. júl 2016 o 08:01  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok