Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

levisa
13. júl 2016

@aluska1404 1.pokus? Ja som pri ET nevydrzala, na 8.den rano som sa testovala a test bol uplne biely a akoby to bolo vcera si pamatam ten smutok co nastal, este v ten den som dostala MS :(
Davala si teraz vkladat jedno, alebo dve?

leelloo
13. júl 2016

@levisa tak potom nechapem, preco mi hovorili, aby som pokracovala s liekmi, aj ked krv bola negativna. Dakujem, asi vysadim estrofem a uvidim.

levisa
13. júl 2016

@leelloo asi pravdepodobne kvoli opakovanemu teh.testu. Mne pri prvom vklade kazali lieky vysadit hned po 1.krvi, lebo tam nebolo absolutne nic :( (ale pri ET som mala len utrogestan). Treba sa vela pytat- ja som hladala odpvede vzdy tu, ale uz sa pytam uplne vsetko doktora, sestriciek a ked ma nieco napadne volam na ten hotline - som si to zaplatila tak nech radia :D

sonulienka13
13. júl 2016

@aluska1404 neboj sa.vsetko bude dobre 🙂 budu urcite dve // 🙂 drzim silno palceky.kazda si zasluzime byt maminkou.

aluska1404
13. júl 2016

@levisa V nasom centre vkladaju iba blastocysti tak jednu po 6 dnovej kultivacii. Prvy et nevysiel to bola 5 dnova.Ja som ti velmi zle znasala akevteraz som inak nastavena a som uplne kludna a v pohode.Dalsich mrazacikov uz nemame takze keby sa nezadarilo tak setrit a buduci rok 2ivf ale uz iba v Cechach

alison758
13. júl 2016

@aluska1404 mne schvalila docera ivf v cr,tiez moje druhe no ja som mala vkladov 5 i ked ano musis nasetrit lebo bracaju az potom ;)

levisa
13. júl 2016

@aluska1404 ja som na tom uplne ako ty! Pri ET mi vkladali 5.dnovu blastocystu, zostali len dva mrazaciky a tie som dala teraz vlozit naraz - tie uz boli po 5 d.PK rozmrazene + este dalsi den a aj po rozmrazeni sa dalej vyvyjali, tak verim, ze teraz to vyjde-tiez som upne inak nastavena ako 1.krat 🙂. Mam schvalene v BA uz aj 2.ivf, ale ak by sa nepodarilo, tiez idem do Brna. Musim zistit ako je to so VZP a preplacanim v Cechach

leelloo
13. júl 2016

@levisa to mas pravdu, treba sa pytat 🙂 povedali mi, ze mam prist zasa na krv v piatok, ak nedostanem ms, ale pride mi to divne, ked mi vkladali 5-dnovu blastocystu a na 10-ty den po ET som mala krv negativnu, ze by sa stal zazrak a na 14-den by bola krv pozitivna? 🙂 to by bol naozaj zazrak

leelloo
13. júl 2016

@levisa to sme na tom dost podobne, mne teraz nevysiel ET a mam este 2 mrazaciky po 5 d,PK, Kedy si zacala riesit KET po neuspesnom ET? Hned dalsi cyklus alebo si pockala? Ja by som sla do toho najradsej hned, kym je leto a mam klud a som odhodlana a relativne pozitvne naladena 🙂

levisa
13. júl 2016

@leelloo mne je zase divne ze ak nedostanes ms mas prist znovu - ako mozes dostat ked mas estrofem? Teda mne bolo povedane, ze kym ho beriem nedostanem ms. A mozno sa ozaj u niekoho ta hodnta HCg zacne zvysovat neskor 🙂

alison758
13. júl 2016

@levisa uz je to vo vsetkych poustovniach rovnake potrebujes podpis revizneho lekara.ja som mu posielala len postou...a treba zovolat co s tym schvalenym pokusom v bratislave aby ti neprepadol jeden pokus

levisa
13. júl 2016

@leelloo ten cyklus co som dostala po neuspesnom ET som samozrejme neriesila nic a hned dalsi som zacala uzivat estrofem a isla som do KETu. 2 mesiace od 1.vkladu by som mala vediet vysledok druheho

levisa
13. júl 2016

@alison758 revizny lekar je kto? v tomto sa ozaj nevyznam.... 2.Pokus ti neprepadne pokym ho neabsolvujes - to mi povedali v CARe, ze ked mam uz schvaleny druhy a vysiel by mi vklad tak nic neprepada, je to len ziadost. Zavolam do VZP a opytam sa na to, ale az ked to bude aktualne. Este som len v ocakavani a nebudem malovat certa na stenu 🙂

alison758
13. júl 2016

@levisa no to urcite nemaluj neviem ako je to vo vseobecnej presne so schvalenim na svk ale ja mam na schvaleni platnost pol roka.revizny lekar je odbornik stanoveny statom...viem ze v ba na antolskej je jeden v bb aj v mt ale v pripade potreby ti viem dat kontakt len natoho v Ba 🙂 sice mi to podpisal s tym ze ivf v cr nepotrebujem lebo na svk je 11 centier :D ale napisala som kratky pokec do poistovne a na moje pocudovanie schvalili ;)

ssegra
13. júl 2016

@alison758 to nieje revizny lekar, tych maju v poistovni. Toho co spominas je klinicke pracovisko odkial potrebujes potvrdenie na ziadost. Aj mne to tam napisal a tiez mi to schvalili

alison758
13. júl 2016

@ssegra no vlastne ano mne sa uz pletu pojmy :D

ssegra
13. júl 2016

@alison758 s tymi pojmami to je niekedy sila 🙂

alison758
13. júl 2016

@ssegra kukam teba sa v cr zadarilo,tak blahozelam 👍

ssegra
13. júl 2016

@alison758 hej nam to v cr vyslo na prvykrat 🙂 dakujem urcite to vyjde aj vam...v akom stadiu teraz si?

alison758
13. júl 2016

@ssegra cakam na mrchu injekcie v chladnicke :D musela som o 2 mesiace odlozit najprv vysoke tsh a potom dlhy zapal hornych dychacich ciest :D

ssegra
13. júl 2016

@alison758 kam chodis do centra? Ako riesili to vysoke tsh?

alison758
13. júl 2016

@ssegra ivc clinic olomou k dr machacovi co bol predtym v brne no tsh vysoke iba na otehotnenie to znamena na hornej hranici takze lieky beriem povedal ze ich mam pre istotu brat aj pocas stimulky tak beriem 🙂 ty si v brne adi co?

ssegra
13. júl 2016

@alison758 ano pamatam si ho, ked sme tam zacali chodit este robil v RF ale kratko na to odisiel..ano v brne k otevrelovi sme chodili

aluska1404
13. júl 2016

@levisa ja som na tom podobne akurat som pisala do brna mail o vypocet rozpisala som to tak ze 10 minut len citat budu😊 Ja uz asi sem nepojdem nas to aj tu vyslo strasne vela ani nie na zaklade diagnoz alw lieky koly vysokej davke.Tak to mam uz asi za jedno uvidime nechcem predbiehat este mam koooopecc casu

leelloo
13. júl 2016

@levisa tak drzim palce, nech sa podari 🙂

alison758
13. júl 2016

@ssegra mne sa na nom paci ako je optimista.normalne som vzdy vesela ked odtial idem dnes sice depkujem a celu noc som nespala ale to je tym ze sa to blizi a v ppdstate sa bojim ale snazim sa preladit :*

levisa
13. júl 2016

@aluska1404 ja to teraz vobec este neriesim, len ma to napadlo ze by som skusila Brno. Nas to vyslo aj s KETom asi na cca 1800 EUR. Ak by bolo treba potom to vsetko zistim a vybavim, ale dufam, ze nebude 🙂
@leeloo dakujem, aj ja drzim palce tebe a hlavu hore, nevzdavat to!

566nz
13. júl 2016

@torpilla123 nezufaj ak by to este nevyslo, tak je adopcia. Moha sestra ma adoptovane dievcatko od narodenia, teraz ma dva roky a je krasna. Vsetci ju velmi lubime, slniecko je to. Ona mala 7 krat neuspene ivf a z vela komplikaciami. Nie raz skoncila v nemocnici. Tak hlavu hore a teraz ich naplna mala. Drz sa.

aluska1404
13. júl 2016

@levisa No v to dufam aj ja ale iba som tam napisala ze nech vypocitaju skor len indormacne😊 nas 2500 a to este poistivna preplatilavdalsich 1200 tak niak.No ja dufam v dobry koniec.Drzim palce😊😉

levisa
13. júl 2016

@aluska1404 drzim place aj ja tebe! nam vsetkym! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre