Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

denidi
7. aug 2016

@alison758 na hlavu to je,😂😂😂 ale veriť je polovica úspechu,skus to😘
Ale to asi každá tak máme,ja napríklad vždy ráno mám pocit,ze nič a večer mám zasa pocit,ze to vyšlo...prsia ta bolia? Mna riadne,ale to je asi z utrogestanu,ci?

alison758
7. aug 2016

@denidi mna boleli uz pred opu.mam kyselinu a rano po vklade mi sla krv z nosa.ja tiez chvilu verim chvilu nie 😊len uz mam respekt..

denidi
7. aug 2016

@alison758 ujha ta kyselina by u mňa bola xnak tehu,vzdy keď som bola tehu,tak som mala kyselinu,len už neviem,kedy to presne vždy začalo...ten rešpekt aj ja a teda obrovský

alison758
7. aug 2016

@denidi kuez by to tak bolo len ja mamvtolko liekov ze to moze byt aj z toho :D

denidi
7. aug 2016

@alison758 verím,ze to bude z toho správneho dovodu

blackrose
7. aug 2016

@alison758 no my sme mali aspon nejake tie miliony

@alison758 @denidi jaj baby, aj ja sa bojim strasne sklamania. Stale rozmyslam nad tym, ci testovat alebo radsej nie. Lebo fakt sa bojim toho bieleho testu. Ale zase sa potom zrutim, ak bude negativna krv. Takze neviem co je lepsie :-\
Inak dnes 1 den po KET som citicha pocas dna pichanie v maternici. Tak dufam, ze je to dobre znamenie 😉 nepamatam sa, ci som to mala po ET.

denidi
7. aug 2016

@blackrose sak toto je dilema,testovat,netestovat? Premýšľala som nad tým,ale skôr asi vstrebem prípadný neúspech postupne,ako keď mi tak neosobné povedia,ze krv je negatívna...
Super tie pocity a pichanie,drobcek sa zavrtava😉😘

denidi
7. aug 2016

@blackrose ale jasne teraz verím,ze zachvilu sme tehulky😉

alison758
7. aug 2016

@blackrose ja radsej testujem aj ked sa tak zrutim 2krat :D clovek este po neg teste na taku malinku nadej ze co ak pomaly stupa hcg a tak.ja si nwpamatam ako som sa citila vcera takze v pohode.je to dobre urcite aj ked to moze byt a utrogestanu.drzim palce 😚😚

blackrose
7. aug 2016

@denidi dakujem 😀
No ved toto si aj ja vravim... asi budem testovat, ale lechcem velmi skoro. Minule som zacala 7 den a potom este tyzden stresov... teraz mozno skusim 10. den a 13. idem na krv.

@alison758 😀 😀 😀 ty si dobra! U mna sa ta nadej mina s beznadejou a to potom uvazujem aj nad psychiatriou 😀

denidi
7. aug 2016

@blackrose to by polovicu čo sme tu museli pozatvárať na psychiatriu mam presne tie isté stavy,ako aj vy😂😂😂

alison758
8. aug 2016

@blackrose mna by tam mali zavriet ako prvu 😂😂😂

blackrose
8. aug 2016

@denidi @alison758 😀 😀 😀 aspon sa trosku aj zasmejeme

alison758
8. aug 2016

@blackrose to som rada 😆 smiech je dolezity. 💙

denidi
8. aug 2016

@blackrose
@alison758 😂😂😂😂😂 súhlasím😃

veronikamak
8. aug 2016

Tak naše 1.IVF a 1.ET nevyšiel. O 2 týždne skúšame Ket. 😒

1veverica
8. aug 2016

@veronikamak je mi to luto, drzim palce do dalsieho pokusu 🙂

denidi
8. aug 2016

@alison758
@blackrose dievcence asi je to tam,strasne sa teším😘😘😘
Dufam,ze sa skoro pridáte😃

alison758
8. aug 2016

@denidi super nech silnie.pekna ciarocka 👏👏👏👏💜✊

denidi
8. aug 2016

@alison758 dakujem ti krásne💙verím,ze dá zajtra,alebo pozajtra prídaš✊✊✊

1veverica
8. aug 2016

@denidi je sice slabucka, ale vidiet, skusaj dalsie dni, ked bude silniet, tak uz len gratulacie budes prijimat, drzim prsteky 🙂

denidi
8. aug 2016

@1veverica dakujeeem,verim,ze bude krásne silnieť,dnes je len 7 deň po ET,tak zatiaľ tak potichučky sa teším😃😊

19lilly
8. aug 2016

@denidi jeeej moja gratulujem :-* tak to je krasna ciarka dufam ze len budete silniet a silniet 🙂

19lilly
8. aug 2016

@denidi vidis predsa je dôležitá kvalita nez kvantita 🙂 juj jak sa tesim z teba 🙂

denidi
8. aug 2016

@19lilly zlatíčko,dakujeeem ti💗💗💗 áno,si má podporila,este pri stimulke a mala si pravdu,tiez sa tíško tesim 💗
Ty mojo kedy začneš? Nech sa môžme tešiť aj z teba😉

1veverica
8. aug 2016

@denidi siedmy je dost skoro, par dni este pockaj, ale ked bude silniet, tak to je super potom, dala si si vlozit dve, ci jedno?

maximiliana
8. aug 2016

Ahojte, tak ja dnes siesty den po KET a zacinam spinit...presne mi to vychadza na zaciatok ms...takze velku nadej tomu nedavam...

1veverica
8. aug 2016

@maximiliana moja este nesmut, ja som v 4mesiaci tiez v case ms, mala taky smuzik na vlozke, a to mi len lekarka povedala ze telo potrebovalo nieco vyplavit von, zatial vydrz, este to nemusi byt koniec 😉 🙂

denidi
8. aug 2016

@1veverica dali sme vložiť len jedno,po rozhovore z embryologom sme usúdili,nakolko je prvý ET najmenej úspešný,ze dáme jednu blastocystu a zvyšné sme mrazili...tera, v auguste sú presne 4 roky,co sa pokúšame o bábo,tak sa modlím,nech ide všetko,ako má...
A ty už zachvilu budes drobčeka stiskat,aj vies,co budete mať?

denidi
8. aug 2016

@maximiliana spinenie- ešte nič neznamená,zvlast keď je v čase ms,skus si trošku ľahnúť a myslí na to,ze je všetko v poriadku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre