Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dzenar
27. okt 2016

@mkatkam menzes si dostala bez vysadenia liekov?

mkatkam
28. okt 2016

@dzenar ano

leelloo
28. okt 2016

@mkatkam ono to nemusi nic znamenat, ja si som tiez mala neuspesny prvy ET, tak chcem ist na hematologiu, ci tam nahodou nebude nejaky problem

mkatkam
28. okt 2016

@leelloo dakujem

dzenar
28. okt 2016

@mkatkam no ja som dnes 10 den a menzes nikde bola som na krv az poobede budu vysledky. Tak lieky az po krvy vysadim a az potom by mal prist menzes.

mkatkam
28. okt 2016

@dzenar ano to mas v pohode, mne bohuzial prisiel napriek tomu ze som brala ten utrogestan 2-2-2.. tiez mi este povedali , ze mam prist na test, dnes budem volat. ale tak sestricky uz sa tvarili, ze nic z toho, ked som povedala ze mam menzes. tak aj mne bolo hned jasne, ze nic z toho.

dzenar
28. okt 2016

@mkatkam no neviem ako to je .A kedy si mala vklad?

mkatkam
28. okt 2016

@dzenar dakujem, vravim pockam na tie dnesne negativne vysledky, len som chcela vediet , ci niekto nemal podobnu skusenost a ze cim by to mohlo byt.

dzenar
28. okt 2016

@mkatkam nezufaj este drzim silno palceky

bb309
28. okt 2016

@rada2002 pýtala si sa na hcg z krvi...napr. môj gynekológ ordinuje až v stredu a ja potrebujem výsledok z krvi zajtra (v sobotu). tak som sa bola informovať u nás v nemocnici na gynekologickom príjme, či by mi zobrali krv - ukázala som im papier z Reprofitu. som po ET. testy mám však biele ☹ dievčatá som s vami, čítavam vás...držte sa.

mkatkam
28. okt 2016

@dzenar dakujem, fazu zufania uz mam za sabou, kedze dosiel menzes v stredu...dnesny test podla predpokladu negativny. @leelloo dufam, ze ma nebudu tlacit do KET bez vysvetlenia, alebo predpokladu, co asi nevyslo a bez dalsich vysetreni...lebo aj tak nepojdem.

leelloo
28. okt 2016

@mkatkam zalezi od centra, ale nikto ti nevysvetli preco sa to nepodarilo. Vypytaj si vymenny listok na hematolgiu, ja som neuspela v GF ani u mojej gyn, isla som este na konzultaciu do Brna, kde mi dr napisal odporucanie na hematologiu aj reprodukcnu imunologiu, s tym som isla potom za mojim obvodakom a on mi vypisal vymenny listok. Mrzi ma, ze sa nepodarilo a drzim ti palce.

mkatkam
28. okt 2016

@leelloo ved prave,ja som tiez GF...smutne, ze lekar zo zahranicia ma viac pochopenia a rozumu ako nasi..

dancura
28. okt 2016

@mkatkam velmi zalezi od lekara. Moja gynekologicka mi nechcela dat vymenny listok na hematologiu a ani na reprodukcnu imunologiu. Ale mam velmi zlateho obvodneho a ten mi dal vymenne na oba. Vtedy sme este nechodili do centra- sme si povedali, ze najskor obehame vsetky vysetrenia.
Smutne, ze napr. moja gynekologicka mi povedala, ze by mi dala vymenny listok na reproimunologiu az keby som 2x potratila. Akoze to si najskor zena co vsetko musi vytrpet, aby ju lekari poslali tam kam maju :(
Inak a prave tam nam zistlili, ze preco sa nam nedari mat babatko prirodzene.

baby24
31. okt 2016

@leelloo prosim ta co presne sa zistuje na hematologii??

misicka35
4. nov 2016

Ahojte. Prosím, vie mi niektorá poradiť. Sestra bude mať teraz v decembri 39 rokov a nevie, či jej poisťovňa ešte preplatí IVF, keby si dala teraz hneď žiadosť. Neviete niekto ako to je? Moc ďakujem

evelka81
4. nov 2016

@misicka35 ked si da uhned moze to stihnut no plati , ze aj Ivf sa musi urobit do jej narodenin. Mne to schvalili do 3 tyzdnov

evelka81
4. nov 2016

@evelka81 a este ma napadlo , ze musi byt ziadost podana 6 tyzdnov pred narodeninami

misicka35
4. nov 2016

@evelka81 6 tyzdnov by stihala, lebo narodeniny ma den po vianociach. Ale asi to uz nemusi poistovna schvalit, ked to je tak natesno, ze? Ale to ivf neviem, ci by sa stihlo do 8 tyzdnov 😔

bebe133
5. nov 2016

@dancura a co vam zistili ked sa nedalo prirodzene pocat?

dancura
6. nov 2016

@bebe133 manzel vytvara protilatky voci spermiam...je to akoby enzym na spermii, ktora jej brani preniknut do vajicka.Spermie su samo o sebe v poriadku, len ten enzym brani pocatiu. A ja som vytvarala slabe protilatky voci tomu enzymu...povedali, ze prirodzene by sa nam mohlo podarit...no mozno za 5 rokov, 15 ci nikdy

baby24
6. nov 2016

@dancura prosim ta co presne sa,zistuje na hematologii??

dancura
6. nov 2016

@baby24 hmmm...vselico;) tam ide len zena. Robi sa ci ma dostatok zeleza, vitaminu D, vselijake ine latky a vitaminy. Plus sa zistuje trombofilia a nejaka homozygotna mutacia

montrojruza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baby24
6. nov 2016

@dancura aha lebo objednavala som sa na to a sestricka nevedela co od nej chcem 🙂 ani nevie ze co vlastne povedat ako sa tie vysetrenia volaju...

aveeva72
6. nov 2016

Ahojte dievcata, zvysilo mi 10 baleni Utrogestanu s EXP od 2017 do 2019. A este 1 balenie Estrofemu 2 mg s EXP 2019. Kupovala som to v Reprogenesis Brno a nejako zle som si to vyratala. Predam krabicku Utrogestanu za 5,30 Euro, len v BA. Estrofem dam zadarmo.

hateria
6. nov 2016

Baby zostalo mi jedno balenie injekcii Prolutex, nepotrebuje niekto?

jania023
6. nov 2016

@hateria mne by sa zisiel ak este mas

jania023
6. nov 2016

@dancura ak mam malo zeleza teda v koncom septembra som mala malo ale beriem 50kvapiek denne ve-de kvapky tak by som uz mohla mat eventualne vit.d v norme? Ak nieje vadi to nejak?

dancura
7. nov 2016

@jania023 ja sa v tom moc nevyznam...najlepsie ti lekar povie.Ja som mala vzdy zelezo hranicne a vit.D uplne nizky.brala som vit.D no cez leto lekarka povedala,ze nemusim brat,ze ho budem mat zo slnka.odvtedy mi ho vsak nekontrolovala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre