• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

30. novembra 2016 
@mkatkam menzes si dostala bez vysadenia liekov?
27. okt o 23:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
28. okt o 08:32  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mkatkam ono to nemusi nic znamenat, ja si som tiez mala neuspesny prvy ET, tak chcem ist na hematologiu, ci tam nahodou nebude nejaky problem
28. okt o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leelloo dakujem
28. okt o 09:04  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mkatkam no ja som dnes 10 den a menzes nikde bola som na krv az poobede budu vysledky. Tak lieky az po krvy vysadim a az potom by mal prist menzes.
28. okt o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dzenar ano to mas v pohode, mne bohuzial prisiel napriek tomu ze som brala ten utrogestan 2-2-2.. tiez mi este povedali , ze mam prist na test, dnes budem volat. ale tak sestricky uz sa tvarili, ze nic z toho, ked som povedala ze mam menzes. tak aj mne bolo hned jasne, ze nic z toho.
28. okt o 09:18  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mkatkam no neviem ako to je .A kedy si mala vklad?
28. okt o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dzenar dakujem, vravim pockam na tie dnesne negativne vysledky, len som chcela vediet , ci niekto nemal podobnu skusenost a ze cim by to mohlo byt.
28. okt o 10:06  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mkatkam nezufaj este drzim silno palceky
28. okt o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rada2002 pýtala si sa na hcg z krvi...napr. môj gynekológ ordinuje až v stredu a ja potrebujem výsledok z krvi zajtra (v sobotu). tak som sa bola informovať u nás v nemocnici na gynekologickom príjme, či by mi zobrali krv - ukázala som im papier z Reprofitu. som po ET. testy mám však biele :frowning2: dievčatá som s vami, čítavam vás...držte sa.
28. okt o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dzenar dakujem, fazu zufania uz mam za sabou, kedze dosiel menzes v stredu...dnesny test podla predpokladu negativny. @leelloo dufam, ze ma nebudu tlacit do KET bez vysvetlenia, alebo predpokladu, co asi nevyslo a bez dalsich vysetreni...lebo aj tak nepojdem.
28. okt o 15:21  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mkatkam zalezi od centra, ale nikto ti nevysvetli preco sa to nepodarilo. Vypytaj si vymenny listok na hematolgiu, ja som neuspela v GF ani u mojej gyn, isla som este na konzultaciu do Brna, kde mi dr napisal odporucanie na hematologiu aj reprodukcnu imunologiu, s tym som isla potom za mojim obvodakom a on mi vypisal vymenny listok. Mrzi ma, ze sa nepodarilo a drzim ti palce.
28. okt o 16:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leelloo ved prave,ja som tiez GF...smutne, ze lekar zo zahranicia ma viac pochopenia a rozumu ako nasi..
28. okt o 17:14  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mkatkam velmi zalezi od lekara. Moja gynekologicka mi nechcela dat vymenny listok na hematologiu a ani na reprodukcnu imunologiu. Ale mam velmi zlateho obvodneho a ten mi dal vymenne na oba. Vtedy sme este nechodili do centra- sme si povedali, ze najskor obehame vsetky vysetrenia.
Smutne, ze napr. moja gynekologicka mi povedala, ze by mi dala vymenny listok na reproimunologiu az keby som 2x potratila. Akoze to si najskor zena co vsetko musi vytrpet, aby ju lekari poslali tam kam maju :(
Inak a prave tam nam zistlili, ze preco sa nam nedari mat babatko prirodzene.
28. okt o 17:45  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leelloo prosim ta co presne sa zistuje na hematologii??
1. nov o 00:26  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Prosím, vie mi niektorá poradiť. Sestra bude mať teraz v decembri 39 rokov a nevie, či jej poisťovňa ešte preplatí IVF, keby si dala teraz hneď žiadosť. Neviete niekto ako to je? Moc ďakujem
4. nov o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misicka35 ked si da uhned moze to stihnut no plati , ze aj Ivf sa musi urobit do jej narodenin. Mne to schvalili do 3 tyzdnov
4. nov o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evelka81 a este ma napadlo , ze musi byt ziadost podana 6 tyzdnov pred narodeninami
4. nov o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evelka81 6 tyzdnov by stihala, lebo narodeniny ma den po vianociach. Ale asi to uz nemusi poistovna schvalit, ked to je tak natesno, ze? Ale to ivf neviem, ci by sa stihlo do 8 tyzdnov :pensive:
4. nov o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dancura a co vam zistili ked sa nedalo prirodzene pocat?
5. nov o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebe133 manzel vytvara protilatky voci spermiam...je to akoby enzym na spermii, ktora jej brani preniknut do vajicka.Spermie su samo o sebe v poriadku, len ten enzym brani pocatiu. A ja som vytvarala slabe protilatky voci tomu enzymu...povedali, ze prirodzene by sa nam mohlo podarit...no mozno za 5 rokov, 15 ci nikdy
6. nov o 09:45  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dancura prosim ta co presne sa,zistuje na hematologii??
6. nov o 10:23  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@baby24 hmmm...vselico;) tam ide len zena. Robi sa ci ma dostatok zeleza, vitaminu D, vselijake ine latky a vitaminy. Plus sa zistuje trombofilia a nejaka homozygotna mutacia
6. nov o 16:17  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
6. nov o 16:20 • montrojruza
@dancura aha lebo objednavala som sa na to a sestricka nevedela co od nej chcem :slight_smile: ani nevie ze co vlastne povedat ako sa tie vysetrenia volaju...
6. nov o 17:50  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievcata, zvysilo mi 10 baleni Utrogestanu s EXP od 2017 do 2019. A este 1 balenie Estrofemu 2 mg s EXP 2019. Kupovala som to v Reprogenesis Brno a nejako zle som si to vyratala. Predam krabicku Utrogestanu za 5,30 Euro, len v BA. Estrofem dam zadarmo.
6. nov o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby zostalo mi jedno balenie injekcii Prolutex, nepotrebuje niekto?
6. nov o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hateria mne by sa zisiel ak este mas
6. nov o 18:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dancura ak mam malo zeleza teda v koncom septembra som mala malo ale beriem 50kvapiek denne ve-de kvapky tak by som uz mohla mat eventualne vit.d v norme? Ak nieje vadi to nejak?
6. nov o 18:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jania023 ja sa v tom moc nevyznam...najlepsie ti lekar povie.Ja som mala vzdy zelezo hranicne a vit.D uplne nizky.brala som vit.D no cez leto lekarka povedala,ze nemusim brat,ze ho budem mat zo slnka.odvtedy mi ho vsak nekontrolovala
7. nov o 08:27  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok