Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

aluska1404
22. mar 2017

@ouroboros Nie som v heliose v Martine a som z Tn dakujem za info

miskab
22. mar 2017

@yennn no ja dufam ze to teraz vyjde vsetkym co sme tu 🙂

yennn
22. mar 2017

@miskab tak tak 👍
Inak...kolko nas je vela ,nie? Som z toho velmi prekvapena a aj smutna. Ved len tu na koniku kolke sme v rovnakej fazi asist.reprodukcie, ine su pred alebo za nami. A urcite vela tych co na koniku nie su...
Moj syn prvak ma v triede 2x dvojicky.
Ked budu moje dcery (tie co su teraz v brusku 😇) prvacky, tak deti, ktore nepochadzaju z dvojiciek, sa budu pomaly citit aj trapne 😀

babikadaska
22. mar 2017

tak dievcence.... zacala menstruacia uz aj mne...

babikadaska
22. mar 2017

celkom ma to prave vzalo.

osky
22. mar 2017

@babikadaska nevysadzuj lieky.lez.este to nemusi nic znamenat.
Najlepsie by bolo dat si pichnut proluton alebo decaptyl.este je skoro.otestuj zajtra i pozajtra!!!!

babikadaska
22. mar 2017

@osky
volala som na kliniku. mam si dat 2 tabletky utrogestanu naviac a pokracovat v liekoch az do pondelkoveho krvneho testu.
teraz mam stretnutie s fararom,ale inak budem az do pondelka lezat.

miskab
23. mar 2017

@klaudiahu Ahoj ako sa citis? citis nieco?

miskab
23. mar 2017

@yennn Ahoj ako sa citis?

babikadaska
23. mar 2017

krvacanie vcera vecer ustalo.
baby myslite ze sa mohlo este len 9DPT uhniezdovat vajicko ???
chytam sa tejto myslienky ako topiaci sa slamky...

ouroboros
23. mar 2017

@babikadaska to asi nie, to už by malo byť uhniezdene. Ale neboj sa, dobre je, že to prestalo. To krvácanie môže byť iba akoby čistenie maternice po predchádzajúcej MS.

klaudiahu
23. mar 2017

@miskab ahoj...Si zlatá, ale necítim vôbec nič, trochu pobolievaju vaječníky, ale to je asi tak všetko. Ako vieš mali sme 7 embrijok​ na PK dve vložili a keď som včera volala tak zvyšných 5 nič..Už sa ďalej nevyvíjali.tak sa bojím ako sú na tom tie čo sú u mňa😕

oliva001
23. mar 2017

@babikadaska ahoj, ja som začala krvácať 8. deň po ET, volala som do centra a povedali mi aby som hneď ráno prišla na krv. To bol 9.deň, tak oni už v tedy vedia niečo zistiť z krvi.

miskab
23. mar 2017

@klaudiahu ale neboj u teba su tie najlepsie 🙂musi nam to vyjst 🙂 ani ja nic necitim no akurat som mala problemy s tym lavym vajecnikom ale zacala som vela pit a je to v pohode. akurat ma sem tam brucho boli ale to ma bolelo aj pri stimulke :/ no ale dufam ze to vyslo musi 🙂 a aj tebe 🙂 a uz nemas ziadnych mrazacikov ? :(

klaudiahu
23. mar 2017

Mrázacikov mám , to hneď na druhý deň po obdere dali 8 mrazit 😉 zvyšných 7 nechali na PK.... Verím že to bude ok, ale tie myšlienky sa striedajú... Už by som najradšej testovala.Asi to dám ako ty hneď v nedeľu ráno.... Vsak aspoň nech ducha uvidím keď už iné nie...Hneď by som bola kludnejsia 😀 inak ja pijem cca 6 litrov čistej vody denne 😂 snáď aj to pomôže

klaudiahu
23. mar 2017

@miskab jaj a ešte som unavená, len by som spala a v podstate doma,em skoro celý deň a noc prespať,predriemat 🙂

osky
23. mar 2017

@babikadaska
Je dost hodin takze ansi prvy ranny moc je pase.
Ale zajtra si isto urob test.
Neviem v akom stadiu ti embrya vkladali.
Pokial blastocystu,zajtra ti to uz musi ukazat!!!
Obdivujem ta ze to vydrzis....
9.den je skoro ale za jeden den sa vela zmeni.nieto za 2 😉
Takze zajtra rano budes uz vediet.
Kedy mas krv?

Ja som mala testovat az v piatok.
Keby som bola vycakavala, este doteraz by som sa bola trapila a pchala zbytocne tabletky.
A uz mam len normalnu ms.ten najväcsi prival odoznel a ja hladim dopredu.
Odplakala som si a dnes sa chystam na omsu a po nej na poklonu...treba nacerpat sil.

Daj hned vediet co a ako.velmi ti drzim palce!!!!

babikadaska
23. mar 2017

@osky vkladali mi 5 dnovu hatch.blastocystu. zajtra si spravim test. dam vediet
dakujem za povzbudive slova.
vcera som mala s panom fararom debatu o tom,ze Boh nalozi cloveku iba tolko,kolko ten konkretny clovek vie zvladnut. tie slova su pre mna utechou a nech to uz dopadne akokolvek , prezijem to 🙂

miskab
23. mar 2017

@klaudiahu no ja ten pitny rezim musim dodrziavat 🙂 ale 6 litrov by som asi nedala 🙂 aj aj skusim v nedelu rano 🙂 sak aspon duch by tam uz mohol bit , ale zas to moze bit aj skoro to bude piaty den... ale nevadi ja aj tak skusim som nedockava 🙂

babikadaska
23. mar 2017

@oliva001 a ako si nakoniec dopadla prosim ta ?

babikadaska
23. mar 2017

@miskab ja som skusala piaty siedmy deviaty - zatial nic.
zajtra mam 11 den a skusim zas 🙂

klaudiahu
23. mar 2017

@miskab vsak práve že to bude skoro ale tak....Sme po PK tak je to lepšie 😁😁😁😁 bude tam niečo!!!!

miskab
23. mar 2017

@babikadaska aj ja skusim v nedelu to bude piaty den , aj ked je to asi skoro ale nevadi skusim 🙂 daj vediet zajtra ked si urobis testik drzim moc palce aby si si nasla // ,,,,

osky
23. mar 2017

@babikadaska my mame aspon tu vieru a ta nas drzi ako tak pokpe,nad vodou
neviem si predstavit ako to zvladnu neveriace zeny...

oliva001
23. mar 2017

@babikadaska nakoniec z toho nebolo tehotenstvo, ale aspoň som si nedávala progesteron ďalších 5 dní. U teba to môže byť samozrejme iné.

babikadaska
23. mar 2017

@miskab urcite skus nic za to nedas. aj ked bol u mna zatial vysledok negativny aj tak sa mi zakazdym aspon na par hodin ulavilo v tom strasnom cakani :D

babikadaska
23. mar 2017

@oliva001 to ma mrzi :( kolky vklad si mala ? a ako sa citis.?prezivas to zle ?

babikadaska
23. mar 2017

@osky vcera sme sa s p. fararom zhodli,ze urcite kazdy v nieco veri,len niektori to nenazyvaju Bohom 🙂
dufam ze kazda ma vedla seba asoin milovaneho manzela/priatela,s ktoreho pomocou nacerpa novu silu

osky
23. mar 2017

@miskab na 5.den je prilis skoro.
urobsi tak na 10.den.skor nie

oliva001
23. mar 2017

@babikadaska ja som mala iba prvý, ale bola som presvedčená že vyjde a nič.
verím že druhý bude uspešný. Keď prestanem veriť, tak to nevyjde. Držím palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre