Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

klaudiahu
29. mar 2017

Tak ja krvácam....Viem nemala by som stresovať....Ale Paralen nepomáha, musela som si dať Ibalgin... Neukamenujte ma 😢

yennn
29. mar 2017

@barbor_ka skoro vsetky 🙂 😉

yennn
29. mar 2017

Babulky, dnes som bola v drogerii, bo som musela kupit nejake veci, popritom som kupovala aj intim mydlo, a vedla toho bolo hadajte co - tehotenske testy ! Ale odolala som. 😀 Neverila by som , ze to tolko vydrzim. Zajtra je 10.den, idem rano na krv, tesim sa a dufam ze je na co 😉

yennn
29. mar 2017

@klaudiahu joj moja drzim palce , neviem si predstavit co prezivas 😢

ouroboros
29. mar 2017

@barbor_ka všetky sme sa tu na to sťažovali 🙂 a aj ostatné príznaky úspechu sú identické ako pred ms...snáď okrem toho pichania pri zahniezdovani

ouroboros
29. mar 2017

@klaudiahu ešte do odberu máš aspoň malú nádej. Aj keď u mňa to vždy znamenalo koniec....len ja som vždy prestala brat lieky, tak neurob túto blbosť!

ouroboros
29. mar 2017

@yennn ty si tiež vydržala netestovat? Tak nech sa ti to vyplatí, tak ako mne dnes, tfuj,tfuj 🙂

miskab
29. mar 2017

@klaudiahu ale nieeeeeee :( viem co prezivas :( drzkaj sa moja , ale nadej este je niektore krvacali a boli tehulky ..... uvidime v piatok no

miskab
29. mar 2017

@simonesi
@yennn paralen zabral dakujem za radu , uz sa to nedalo vydrzat dakujem mooooc ,,, konecne ulava

osky
29. mar 2017

@ouroboros spinenie si netreba vsimat???
no to je Pekny somar kto to povedal.sory...

ouroboros
30. mar 2017

@osky vieš ako....mne sa to hneď nezdalo, že sestrička o niečom takom rozhoduje...ja som si tentokrát zvýšila progesteron a upokojilo sa to. Asi mala na mysli, že špinenie, ktoré nemení intenzitu? Ale minulé razy, keď som začala špiniť, tiež to neriešili a vidíš, ako to dopadlo vtedy.

klaudiahu
30. mar 2017

@ouroboros ja som radila volať a spýtať sa, ja som nevolala...Zvýšila som dávky a uvidím zajtra... No u mňa to neprechádza ale pomali sa to stupňuje... Hlavne keď sa utieram.... Mala som vlozene dve, možno hlúpo ale trochu si vravím že jedno je možno ešte tam.... už naozaj neviem.... Zajtra sa rozhodne. Mám ešte tých našich mrázacikov... Len neviem ako ďalej... Keď sa nevedia u mňa udržať chyba asi bude vo mne.Som zvedavá či má pošlu na nejaké iné vyšetrenia alebo budu len vkladať a brať peniaze a nechajú ma nech len čakám a uvidi sa či si šťastie na mňa sadne....

ouroboros
30. mar 2017

@klaudiahu a je to len pri utierani, alebo aj na vlozke? Hnedé, červené, ružové? Ktorý pokus ste toto mali? Ja som teraz bola už na treťom ivf, mali sme aj ket a tiež som si hovorila, že už som asi stará (39),keď sa to nevie chytiť. Môj muž zase stále hovoril, že je to proste príroda a treba dať čo najviac šancí...a raz to vyjde. Tie sklamania boli hrozné, strašne to vyčerpáva, ja už som nechcela ísť ani do tohoto, ale asi by som si to vyčítala celý život. A vidíš, teraz som dostala nádej 🙂 snáď to dobre dopadne a ja budem mat silu povzbudiť ďalšie baby, aby to nevzdávali.

babikadaska
30. mar 2017

14 DPT - hcg 172
16 DPT - hcg 186

nezdvojnasobuje sa to a hodnoty su dost nizke
😢😢😢

simonesi
30. mar 2017

@babikadaska to vyzerá zle, ale ešte je jedna možnosť ak by sa uchytili dve, a jedno by to vzdalo tak takto nejako to vyzerá
Koľko ti vkladali????

babikadaska
30. mar 2017

@simonesi zialbohu iba jedno.

simonesi
30. mar 2017

@babikadaska a čo ti povedali dajú ti ešte jeden kontrolny odber, že????

klaudiahu
30. mar 2017

@ouroboros no včera čelí deň hnedkaste a len na intimke, navečer to už bolo tmahovhnede a už na vlozke také husté asi aj od tabletky...No ráno už viac krv a také normálne ms.....Toto bolo druhé IVF prvé bolo bez KET , len ET...Som strašne zvedavá ako bude zajtra...Neviem aké sú ďalšie postupy keďže KET som ešte nemala ...A ďakujem za povzbudenie

ouroboros
30. mar 2017

@klaudiahu ak to teda nevyjde, teraz normálne odmenstruujes a ket môžeš hneď v ďalšom cykle, užívas od 1DC hormóny na rast sliznice, vklad podľa výsledkov, cca v polke cyklu. Ale ešte skúsme dúfať. Mám kamošku, čo má za sebou 11 pokusov. Potom to vzdali. A bum, dve deti, spontánne pocate. Nikto nechcel veriť.

ouroboros
30. mar 2017

@babikadaska aspoň neklesá to hcg. Ktorý to je deň, pozerala si aj podľa tabuliek? Kedy máš ďalšiu kontrolu, až o tie dva týždne v CAR? Myslím na teba, veľmi. ❤

osky
30. mar 2017

@klaudiahu
Ja som neuspechy uzavrela tak zw musi byt niekde vo.mne problom.ked sa nevedia uhniezdit...
Tak treba zistit kde je problem.naco zase skusat a platit.
Mna to teraz vyslo skoro 2000 a pomocou poistovne a aj tak to nevyslo.
Ked ma doktor neposle na reproimunologiu koncim s nim a ideme do brna.

klaudiahu
30. mar 2017

@osky tak ja prave preto cakam čo povedia zajtra... Dávať si zbytočne mrázacikov keď je chyba asi u mňa a platiť to sa nevypláca... Im asi áno, no nie mne ... Tiež sme rozhodnutý skúsiť asi viac Čechy, ale uvidíme čo mrazacikovia. Mam brata v Prahe tak sme sa dohodli že v lete tam pôjdeme na dva týždne a uvidíme čo sa podarí vyšetriť tam.
@ouroboros no u mňa prirodzená možnosť nie je...Nemám ani jeden vajcovod a preto som zvedavá či má najprv pošlú na nejaké vyšetrenia alebo či bude hneď tlačiť ďalší mesiac na KET

miskab
30. mar 2017

@klaudiahu Ahoj ja som sa tiez pytala pre tymto Softom na vysetrenie k Dzurilovej a povedal by ze to nie je potrebne kedze ja uz jedno dieta mam a druhe IVF som otehotnela len bohuzial odislo to ... tiez som tam radsej chcela ist ako zbytiocne vyhadzovat peniaze a zajtra si vypytam vypis karty a idem do Brna

montrojruza
30. mar 2017

@klaudiahu ahoj, urcite sa treba pytat na pripadne vysetrenia ak transfery nevychadzaju. neviem ci ich niekde ponukaju aj sami. ja som povodne isla cez slovensko na ivf ale transfer mi robili v cechach. prvy nevysiel, tak som si povedala, ze ked pojdem na druhy pokus tak sa ich spytam ze ake vysetrenia by som mala absolvovat ak to nevyjde. na slovensku mi pan doktor povedal, ale ved este mate mrazene. co sa mi dost nepacilo. v cechach mi povedali ze mam ist na reprodukcnu imunologiu a hysteroskopiu. chvalabohu 2 pokus vysiel. dufam, ze dojdeme do uspesneho konca.

klaudiahu
30. mar 2017

@miskab aj my už zvažujeme iné alternatívy...Ale dáme šancu najprv tu mrázacikom.... Jednoznačne ale nie bez vyšetrenia, to si myslím že význam mať nebude...Len tak vkladať...

@montrojruza ďakujem za odpoveď, vôbec som nevedela na aké vyšetrenia sa mám pýtať a keď budú vravieť že mám ešte mrázacikov ....To potom nech nech zažiť môj hnev....Ale zatiaľ v kľude....Vsak som šla do toho že to je biznis...Môžem vedieť že čo draka ešte asi také vyšetrenia? Viem že to sem nepatrí ale snáď mi napíš, ....Nieto napíše

klaudiahu
30. mar 2017

@miskab ty zatiaľ žiadne špinenie nič??? A nič ani na teste????

miskab
30. mar 2017

@klaudiahu ja spinenie nic , ale to mi drzi progesteron, ja ked beriem progesteron menzes nedostanem . a test biely ako sneh :( uz viem ze to nevyslo uz sa stym zmierujem :(

miskab
31. mar 2017

@klaudiahu tak negativna krv?

ouroboros
31. mar 2017

@miskab ty máš kedy krv? Už sa trochu strácam

klaudiahu
31. mar 2017

U mňa áno, u teba???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre