Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lyndus
25. jún 2009

miska verim, ale realne vzate, co ti to pomoze... ja som to brala tak, ze bud sa budem vytesovat, alebo sa aspon pripravim na najghorie a nebude to pre mna az taky sok ako pri inseminacii... 2 tyzdne nadeji a potom hovno hovno zlata rybka 😀 takze pekne cikaj a hlas stav 😀

miska212
25. jún 2009

len jedno... odobrali mi 18 vajicok, ale len jedno sa oplodnilo... 😖 bola som z toho smutna, ale rozhodla som sa, ze to bude isto bojovnik, ked vydrzal 😀

maahuliena
25. jún 2009

miska... tak tak... ja najneskôr testujem na 10dpo ale aj to neviem či vôbec do zajtra vydržím, už teraz by som išla... proste už to nezmeníme, bud to tam bude, alebo nie. 😉 takže som za lyndus, ocikať a ohlásiť 😀 😀

maahuliena
25. jún 2009

to bude veĺký bojivníííík 😵

lyndus
25. jún 2009

miska urcite bojovnicisko 🙂 tak testuj 😉

miska212
25. jún 2009

tak zajtra to asi skusim... uz asi aj tak vysledok nezmenim... a aspon ma potom "neklepne", ked mi v centre povedia: je nam luto...
lyndus mala si aj nejake priznaku, ze si tehu?

lyndus
25. jún 2009

miska ja som 13-ty den uz sla do centra na krv po 4 pozit. testoch, aj tak som stresovala, az kym mi nepovedali, ze som tehu 🙂 priznaky nijak vyrazne, len ma bolelo dost brucho ako na mrchu, asi od 3 dna, hlavne vecer, az kym som si nelahla spat a trosku krize....ta bolest ma drzala do cca 8TT.. a asi od desiateho dna som zacala byt okolo stvrtej dost unavena, cely vecer som vyzivovala 😀 ale prsia nic, tie zacali rast az posledne dva dni 🙂 a zel mi zacalo byt kolo 7TT, inac ma uz nic take nenapada 🙂 ty si ako na tom s priznakmi?

maahuliena
25. jún 2009

miska... ☹ mysli pozitívne, treba veriť 😵 😵 😵 😵

miska212
25. jún 2009

lyndus byva mi zle ako pred mrchou.. citim to najma vecer... 🙂 krize ma bolia len obcas, prsia ma bolia tak trochu uz od stimulky.... a od vcera ma boli aj slabo brucho - nieeco podobne, akoby som mala slabu svalovicu...viem, ze ked nedojde mrcha do krvi, je to na dobrej ceste.. ja mam vsak nepravidelny cyklus, tak na tento znak sa moc spoliehat nechcem... ale mam dost znakov podobnych s tebou 😀 (dufam, ze sa netesim zbytocne)

lyndus
25. jún 2009

miska neboj, dobre bude 🙂 mno ze mrcha nedorazi, na to sa fakt netreba spoliehat, utros to drzi, aspon u mna teda rozhodne, vzdy dorazila, az ked som ho vysadila... tak testni zajtra a hned napis, mne to velmi pomohlo, mala som aspon jasno 😀

maahuliena
25. jún 2009

miska 😵 tak vidíš.. ta svalovka.. to je dobre znamenie 😵 to mám aj ja 😅 ale prsia ma bolia dosť 😒 a o únave radšej pomlčím..len by som spala.. ale už som to písala v inej téme, bud je to stehu, alebo z liekov 😅 🤐 dufam, že s tehu 😅 😵 🤐

lyndus
25. jún 2009

mno ked som nebola tehu, nebola som unavena, ani z liekov, takze unava je velmi dobre znamenie 🙂 u mna to najspolahlivejsie 😀

miska212
25. jún 2009

ja moc unavena nie som ☹

lyndus
25. jún 2009

mozno mas viac energie ako ja 😀

maahuliena
25. jún 2009

lyndus 😉
misi, ale ved každá sme iná.... nie všetky budeme mať všetky príznaky 😉 a ved ani u mna to ešte neznamená že som tehula 😉 🤐 môžem to mať s utrošu 😝

maahuliena
25. jún 2009

a zajtra testni 🙂

alex
25. jún 2009

maahu ja som robila testík, sú dve 😵

maahuliena
25. jún 2009

alex, ty si tehuuuuuu 😀 😵

alex
25. jún 2009

ja neviem, ale asi hej 😅

maahuliena
25. jún 2009

to je ssupeeeeer, nestačím sa čudovať 😵 😵 😵

miska212
25. jún 2009

alex gratulujeeeeem! 🙂 🙂 🙂 robila si testik rano? Kolky den si po ET?

maahuliena
25. jún 2009

ja odpadnem 🙂 to je perfektnééééééé, alexik mojaaaa 😵 😵 😵 😵 a dnes si robila testík? 😀 😵 tešiiim sa s teba moooc 😵

maahuliena
25. jún 2009

misi, alexik mala pred IVF a úspešne sa mu vyhla 😝 trebalo len pohroziť 😀 😵

alex
25. jún 2009

teraz pred chvíľkou a je silná, nie len tienik 😵

lyndus
25. jún 2009

jeeeeeeeeeeej alex blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 kedy ides na krvicku?

maahuliena
25. jún 2009

juuuuuuuuuj alex... 😵 toto je bomba 😀 a už ti mešká, že? 😉 stalo sa to čo "vierke" v tej vešej téme 😅 všetko viem 😀 😝 🤐

lyndus
25. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeej super, stastna to zena, ze je tehu prirodzene 😀

maahuliena
25. jún 2009

juj, kiež by sme tehulkovali spoločne 😵 😅 🤐

alex
25. jún 2009

ďakujem baby, ešte sa moc neteším, lebo to nie je potvrdené, ale chce sa mi kričať do sveta 😀

maahuliena
25. jún 2009

alex IP 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre