• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

10. decembra 2017 
miska verim, ale realne vzate, co ti to pomoze... ja som to brala tak, ze bud sa budem vytesovat, alebo sa aspon pripravim na najghorie a nebude to pre mna az taky sok ako pri inseminacii... 2 tyzdne nadeji a potom hovno hovno zlata rybka :grinning: takze pekne cikaj a hlas stav :grinning:
25. jún 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len jedno... odobrali mi 18 vajicok, ale len jedno sa oplodnilo... :confounded: bola som z toho smutna, ale rozhodla som sa, ze to bude isto bojovnik, ked vydrzal :grinning:
25. jún 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska... tak tak... ja najneskôr testujem na 10dpo ale aj to neviem či vôbec do zajtra vydržím, už teraz by som išla... proste už to nezmeníme, bud to tam bude, alebo nie. :wink: takže som za lyndus, ocikať a ohlásiť :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude veĺký bojivníííík :dizzy_face:
25. jún 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska urcite bojovnicisko :slight_smile: tak testuj :wink:
25. jún 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zajtra to asi skusim... uz asi aj tak vysledok nezmenim... a aspon ma potom "neklepne", ked mi v centre povedia: je nam luto...
lyndus mala si aj nejake priznaku, ze si tehu?
25. jún 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska ja som 13-ty den uz sla do centra na krv po 4 pozit. testoch, aj tak som stresovala, az kym mi nepovedali, ze som tehu :slight_smile: priznaky nijak vyrazne, len ma bolelo dost brucho ako na mrchu, asi od 3 dna, hlavne vecer, az kym som si nelahla spat a trosku krize....ta bolest ma drzala do cca 8TT.. a asi od desiateho dna som zacala byt okolo stvrtej dost unavena, cely vecer som vyzivovala :grinning: ale prsia nic, tie zacali rast az posledne dva dni :slight_smile: a zel mi zacalo byt kolo 7TT, inac ma uz nic take nenapada :slight_smile: ty si ako na tom s priznakmi?
25. jún 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska... :frowning2: mysli pozitívne, treba veriť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jún 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus byva mi zle ako pred mrchou.. citim to najma vecer... :slight_smile: krize ma bolia len obcas, prsia ma bolia tak trochu uz od stimulky.... a od vcera ma boli aj slabo brucho - nieeco podobne, akoby som mala slabu svalovicu...viem, ze ked nedojde mrcha do krvi, je to na dobrej ceste.. ja mam vsak nepravidelny cyklus, tak na tento znak sa moc spoliehat nechcem... ale mam dost znakov podobnych s tebou :grinning: (dufam, ze sa netesim zbytocne)
25. jún 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska neboj, dobre bude :slight_smile: mno ze mrcha nedorazi, na to sa fakt netreba spoliehat, utros to drzi, aspon u mna teda rozhodne, vzdy dorazila, az ked som ho vysadila... tak testni zajtra a hned napis, mne to velmi pomohlo, mala som aspon jasno :grinning:
25. jún 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska :dizzy_face: tak vidíš.. ta svalovka.. to je dobre znamenie :dizzy_face: to mám aj ja :sweat_smile: ale prsia ma bolia dosť :unamused: a o únave radšej pomlčím..len by som spala.. ale už som to písala v inej téme, bud je to stehu, alebo z liekov :sweat_smile: :zipper_mouth: dufam, že s tehu :sweat_smile: :dizzy_face: :zipper_mouth:
25. jún 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno ked som nebola tehu, nebola som unavena, ani z liekov, takze unava je velmi dobre znamenie :slight_smile: u mna to najspolahlivejsie :grinning:
25. jún 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja moc unavena nie som :frowning2:
25. jún 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno mas viac energie ako ja :grinning:
25. jún 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyndus :wink:
misi, ale ved každá sme iná.... nie všetky budeme mať všetky príznaky :wink: a ved ani u mna to ešte neznamená že som tehula :wink: :zipper_mouth: môžem to mať s utrošu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zajtra testni :slight_smile:
25. jún 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maahu ja som robila testík, sú dve :dizzy_face:
25. jún 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, ty si tehuuuuuu :grinning: :dizzy_face:
25. jún 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, ale asi hej :sweat_smile:
25. jún 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ssupeeeeer, nestačím sa čudovať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
alex gratulujeeeeem! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: robila si testik rano? Kolky den si po ET?
ja odpadnem :slight_smile: to je perfektnééééééé, alexik mojaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a dnes si robila testík? :grinning: :dizzy_face: tešiiim sa s teba moooc :dizzy_face:
misi, alexik mala pred IVF a úspešne sa mu vyhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: trebalo len pohroziť :grinning: :dizzy_face:
25. jún 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz pred chvíľkou a je silná, nie len tienik :dizzy_face:
25. jún 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeej alex blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: kedy ides na krvicku?
25. jún 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuj alex... :dizzy_face: toto je bomba :grinning: a už ti mešká, že? :wink: stalo sa to čo "vierke" v tej vešej téme :sweat_smile: všetko viem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
25. jún 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeej super, stastna to zena, ze je tehu prirodzene :grinning:
25. jún 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, kiež by sme tehulkovali spoločne :dizzy_face: :sweat_smile: :zipper_mouth:
25. jún 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem baby, ešte sa moc neteším, lebo to nie je potvrdené, ale chce sa mi kričať do sveta :grinning:
25. jún 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex IP :wink:
25. jún 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok