Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

rada2002
25. júl 2017

@babikadaska mala som 3 ivf vklady 1x sa vklad nepodaril a teraz naposledy 1 x nativ. Ci to bolo stimulaciou alebo bez stale iba jedno vhodne na vklad. A nativ je dokonca o 3 x lacnejsie ako ivf.

ereska
26. júl 2017

@jarika22 ahoj moja drzim paste nech mas krasny testik a uzasne vyrocie mna ddnes caka vklad a to cakanie caka mna ;) pekny dnik

jarika22
26. júl 2017

@ereska Díky. Ale netestla som ani dnes. 😉 Ja som strašná. Užijeme si dnešok a v piatok mám krv. To má pre zmenu mm narodky. Neviem či bude výsledok v piatok, lebo môj gynekológ dovolenkuje, tak idem ku zastupujúcemu. Držím ti palce. Si veľmi milá,že na mňa myslíš.

ereska
26. júl 2017

@jarika22 ja by som to nevydrzalaaa 🙂

Ja mam za sebou dnes vklad embryjko sa rozmrazilo v poriadku a uz je v brusku kto caka so mnou ? 🙂

jarika22
27. júl 2017

Čo máte nové čakateľky?

ereska
28. júl 2017

@jarika22 drzim paste na krvicku 🙂 ten testik si neskusila ??? Ako sa citis ake si mala pocity po vklade ???

jarika22
28. júl 2017

@ereska Ahoj. Výsledok až po 14. tej. Test som skúšala dnes ráno, ale zostal úplne biely, ani kontrolná čiara tam nebola. Pocity nič extra. Po nociach som cítila bruško, aj prsia skôr necítim ako áno. Sem tam som cítila aj pichanie vo vaječníkoch. Dokopy nič. Veľmi sa bojím, čo mi povie sestrička, ak mi nezabudne zavolať. Ms sa zatiaľ nedostavila, aspoň niečo.

ereska
28. júl 2017

@jarika22 ked nebola ani kontrolna tak to bol chybny test druhy nemas??? Som na ihlach a cakam s tebou do 14:00 ak nebude volat zavolaj si ty ;) drzim paste to pichanie mibtiez dnes zacalo ;)

jarika22
28. júl 2017

Mám. Ale ráno som to už nestihla, robila som ho potajme, lebo mm nechcel, aby som testovala. Teraz sa mi zdá, že mám pocity ako pred ms.

ereska
28. júl 2017

@jarika22 no uz nech su dve ja som na hodinku zdriemla myslim na teba a v tehu su take iste pocity aku pred ms

ereska
28. júl 2017

@jarika22 no co mojko verim ze spravicky mas dobre

jarika22
28. júl 2017

@ereska
Test negatívny. Sestrička mi nezavolala a ani nebrali telefón. Som zúfalá a rozzúrená.

ereska
28. júl 2017

@jarika22 jej mojko to ma mrzi aj ked kym nemas ms vsetko je mozne ale preco nezavolala ach to je na prd

jarika22
28. júl 2017

@ereska To teda je. Bola som u zastupujúceho lekára a keďže je dnes piatok určite zmigli domov.
Nemám slov.

jarika22
28. júl 2017

Ešte zostala jedna menej kvalitná blastocysta zmrazená. Ale keď dve kvalitné zlyhali, tak vážne neviem, či má táto posledná aspoň maličkú šancu, keď sa vyvíjala pomalšie.

ereska
28. júl 2017

@jarika22 mame uz len to v brusku a jednu blastocystu v mrazaciku je to nase 3 a posledne ivf potom uz len budeme cakat mame aj adopciu rozbehnutu

babikadaska
29. júl 2017

vygooglila som,ze vsetky priznaky,ktore mam -napätie v podbrusku,unava,extremny hlad,zvecsene prsia -mam z utrogestanu. urcite nie su spolahlivym signalom ze som tehotna. som trochi sklamana,lebo uz som mala nadej a tusenie,ze to vyslo...
som 8.den po ket,stale ostava iba cakat na krvny test ach

jarika22
30. júl 2017

@babikadaska Tie lieky nás úplne zmagoria. Ja som už počas tých pokusov zažila všetky príznaky tehu a stále nič, ale baby čo boli tehu mali rovnaké pocity. Nádej je vždy.

gretka85
30. júl 2017

no ani mne test na den vysiel negativn alez krvi bolo poridku

jarika22
30. júl 2017

@gretka85 Na ktorý deň si mala negat test? A krv potvrdila tehu?

babikadaska
30. júl 2017

baby teraz som si robila test. 9 den po KET a je POZITIVNY !!!!

iskag
30. júl 2017

@babikadaska gratulujem,ja som tiež 9.den po KET ale počkám si až na piatok

babikadaska
30. júl 2017

@iskag mna poprosil manzel teraz vever nech si spravim lebo bol netrpezlivy. fakt vydrzis do piatku ?????

iskag
30. júl 2017

@babikadaska zvedavá som veľmi,ale vydržím 😀

jarika22
31. júl 2017

Takźe u mňa aj krv negat.

dzanka72
31. júl 2017

Ahojte, takze vysledky z krvi su podla mna uplne nanic. Hcg za tyzden zo 630 stuplo na 1400. Vraj je to dobre ze stuplo, ale ja to nevidim moc ruzovo. A k doktorovi mam ist az o 3 tyzdne, dovtedy sa zblaznim 😕 stupalo nejakej z vas hcg tak pomaly a nakoniec to bolo zdrave tehu?
Lebo ja zacinam mat obavy...

babikadaska
31. júl 2017

@dzanka72 ahoj. ak nevydrzis 3 tyzdne daj si urobit znovu krv o par dni. najdi si stredisko kde ti to spravia ako samoplatcovi bez otazok. a uvidis.

dzanka72
31. júl 2017

@babikadaska no lenze tu poblizku nemam ziadne take stredisko.. moj gynekolog je sukromny a nechce mi vziat kontrolny odber.. 😒
Rozmyslam, ze zmenim gynekologa, mozno uspejem.. Dakujem za radu

willino1
31. júl 2017

@dzanka72 mne osobne sa to stúpnutie zdá trochu nízke ... a tiež sa divím, že ti dali kontrolu až o 3 týždne... sono dopadlo ako? videli vačok tam kde má byť? ak áno, ja osobne by som išla pre pokoj duše si spraviť testy ako samoplatca... a možno o 3 dni bude hcg už ok... ak vačok nevideli, tak by som dupala, že chcem ísť na kontrolu skôr - možnosť mimomaternicového a to je väčší prúser... ja keď som mala pozitívne hcg a pomenej stúpalo a nevideli vačok, tak som pred hospitalizáciou v nemocnici bola na krvi každý deň a aj sone... s podozrením na mimomaternicové... ale ak videli plodový vačok kde má byť, tak je to ok, iba pre pokoj duše by som chcela ten kontrolný odber ako samoplatca 🙂 tak veľa šťastia ...

dzanka72
31. júl 2017

@willino1 v piatok som bola v nemocnici a videli gest. Vacok ale nevidel plod v nom. To som bola 5+5 , preto mam obavy. A nemam vobec ziadne priznaky, takze si myslim, ze nic z toho nebude, len to zbytocne predlzuju😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre