Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lyndus
26. jún 2009

miska myslim ze musi byt pauza 3 mesiace, ak ides absolvovat znovu cely cyklus... snad z dalsieho budete mat aj mrazacikov 😉 ale este vydrz do krvicky, vazne sa stalo, ze test negat a krvicka pozit 🙂

zbinka
26. jún 2009

ej ha babulky vy uz aj tstovali??? co to tu citam,,,no ziadne nareky tak ako pise lindus,,,nic nieje stratene,,,este je skoro,,,ak ste nemali PK, tak sa ukaze az neskor,,,jasneeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miska212
26. jún 2009

dakujem za povzbudenie, ale moc tomu neverim... to by musel nyt zazrak! na krv idem v pondelok

maahuliena
26. jún 2009

no ale zázraky sa deju 😉 😵 😵
aj ja idem na test v pondelok 😲

maahuliena
26. jún 2009

kelly, testla si???? 😲

kellynka7
26. jún 2009

testla som aj ja je tam aj druha ciarka ale slaba

maahuliena
26. jún 2009

ty budeš mať tuším aj dvojky 😵 😵

alex
26. jún 2009

teeeda kelly super 😵

ybyta
26. jún 2009

ahojtemožem sa pridať?mohli by ste mi poradiť som 12 dni poETblasto cist trochu som špinila 2 dni a 2 dni som trochu krv. .....čisto nie ako inokedy dnes som si robila gravi test ževraj 98% citlivy ahned vyšla krasna slabo ružova čiaročka žiaden duch! kolko dni je hcg vtele po pregnile? dakujem mahul tu som 😀 😀 😀 😀 😎

maahuliena
26. jún 2009

ybyt, no tak vidííííííš // to je super 😵

v tele je pregnyl cca 10dní

alex
26. jún 2009

ybyta super 😵

ybyta
26. jún 2009

a teda jeto to vytužene HCG? abola už niektora ako ja na to že špin. trocha krv..... anaraz bum jeto tu ale aj tak tak po 17 rokoch uverim až krvi ada sa aspon trochu aj testiku?veriť?naten 12 deň?dakujem za odpoved 😖

ybyta
26. jún 2009

nemože zajtra zmiznuť na druhom teste? 😝 😝 😝

maahuliena
26. jún 2009

ybyt, zmiznúť, to asi ťažko 😀 😝 podľa mňa už bude len silnúuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuť, tešim saaaaaaaa 😵 😵 😵

ybyta
26. jún 2009

kižby kiežby kiežby tfuj tfuj tfuj! aj tebe aj tebe aj tebe 😅 😅 😅 😅 😅 😀

veva2711
26. jún 2009

ahojte baby,ja som druhy den po et,dali sme si vlozit 2- 8 a 7 bunkove,hadam sa chytia.....ma tu najaka problem s manzelpovymi spomalenymi spermiami???

lyndus
26. jún 2009

ybyta myslim, ze ciarocka uz nezmizne, ja som tiez mala v 11 a 12 den po KET uz riadnu ruzovu ciarocku, ziaden tienik, tak sa tes 🙂

ivalak
26. jún 2009

ybyt ja som mala tiez spinenie a na teste velmi slabucku ciarku tak som viac netestla a ked som volala vysledok z krvi tak som tomu nechcela verit a vidis dnes ma ta mala bojovnica tri mesiace 🙂 nestracaj nadej 😉

maahuliena
26. jún 2009

ivaaa 😵 😵 juj aj mne si dodala nádej 😵 😵

ivalak
26. jún 2009

mahuuu to ma tesi mne pred rokom by tiez pomohlo keby som vedela ze je nejaky konik 🙂 🙂 tak aspon takto vam pisem aby ste nestracali nadej lebo raz to urcite vyjde ja som cakala 10 rokov 😢

ybyta
26. jún 2009

toti verimMAHUL ti najlepšie vieš ako som nariekala krv... hento toto ateraz fakt dufam ufam 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😔 aj tak sa bojim si zas tesnuť že už tam nebude! hadam su aj ine take lebo človek už blazni s toho ktomi dava za pravdu?? 😀 😀 😀 😀

mircalla
26. jún 2009

kellynka - to vobec nevadi, ze je slaba...postupne ako stupa hcg bude silniet...este je skoro na nejaku sinu ciarku

ybyta
26. jún 2009

Dievčence papate?

lulockka
26. jún 2009

Ahojte všetkým s dvoma čiarkami blahoželám a silno držím prsty aby len silneli. 🙂 Veva aj u nás ma problem manžel ja som teraz piaty deň po et.

kellynka7
26. jún 2009

mircalla ja som 9 den po ET ale ja som mala aj PK, tak neviem,neviem.Ale stale dufam a verim. 🙂

ybyta
26. jún 2009

jaj no nech sa nam dari ved touž si zaslužime roky bola len 1 tfuj hnusny to pohlad na1 čiarku preto ani človek neveri že2 😎 poznate ten pocit 1 a ide vas šľak trafiť je tak? 😠 😠 😀

ybyta
26. jún 2009

kelinka tosi dobra ja som včera robila 2 testy anič len na 1 bol nejaky domysleny duch 😀 ato na11 deň 😠 zla som bola adnes taka tenučka krasna ružova aj slepi by videl 😎 😎 ak bola budeš len že tich 10 dni zhruba je pregnil v tele kei urob aj zajtra aj ty bojiš že už tam nebude? 😀 😀

mircalla
26. jún 2009

kellynka7 ja som si robila pri prvom IVF na 11. den a bola uplne slabunka...a to som mala PK tiez
potom silnela

som neskor potratila zial, ale to s nim nic nema

takze ze vobec daco vidis na 9. den je super

loginka
26. jún 2009

caute, babam co nasli cuarocky blahozelam 🙂 tie co nenasli, nech nezufaju , ja som mala az na 11-12 den a aj to slabucku a cakame dvojicky 🙂 (zatial, ak vsetko dobre bude prebiehat)

kellynka7
26. jún 2009

ybyta akoze aj moja je viditelna ale tiez mam obavy ze je to ten pregnyl.
zajtra testnem urcite,som strasne zvedavaaaaaaaaaa

mircalla tak to mi je luto,
inak dnes ma boli dako brusko ked chodim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre