Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

vanda83
17. sep 2017

@jarika22 ano presne tak. Davali mi 2 posledne, 14 mesiacov zamrazene a prezilo jedno. A to este stahovali kliniku, ttakze to neni o tom ze najslabsie. Drzim palce! Musis verit! 😊

poliu
17. sep 2017

@vanda83 prečo ste čakali 5 mesiacov?

mlenna15
17. sep 2017

@vanda83 ahoj čítala som si tvoj komentár a ma zaujal lebo idem na Ket tento týždeň a vychádza to na 24deň cyklu !prvý krát Et sa nerobil lebo som mala hyperstimulacny syndróm. Trošku som stresovala že je to neskoro na Ket ale odlahlo mi po prečítaní tvojho komentára 🙂akú si mala sliznicu ?

vanda83
18. sep 2017

@poliu kvoli sliznici, bola stale nizka

vanda83
18. sep 2017

@mlenna15 podledny krat 12 mm predtym bols nizsia, ale uz nepamatam kolko.

vycky
18. sep 2017

Ahojky baby, rada by som sa k Vám pridala. Ja som absolvovala 2. IVF cyklus teraz. ET bol 13.9, cize som 5. den po ET. Vcera vecer o 22:00 som zacala krvácat, pocit ako na menzes:(. Mali ste niektorá nieco také? Volala som do CAR, ale len tolko povedali, ze mam uzívat progesteron a 10. den mám íst na krv. Cakala som viac:(. Som strasne nervozna, mozete mi poradit? Dakujem velmi pekne.

poliu
18. sep 2017

@vycky ahoj,mne sa to udialo tak ako tebe a nič z toho. Aj mne povedali lekári, že progest.uzivat ďalej,no na kontrole negatívne. Loriana však písala,že tehotná bola aj napriek tomu,že menzes dostala. Tak vyčkaj. Tak ti to prajem.

vycky
18. sep 2017

@poliu dakujem Ti🙂. Je mi luto, ze sa Vám nedarilo, ale dufam, ze raz to príde aj nám🙂. Ako pokracujete?

jarika22
18. sep 2017

@vanda83 Diky za nadej. Clovek sa stale musi znovu naucit verit a ty si mi k tomu teraz pomohla. Uvidim kedy pojdeme. Mozno najblizsi cyklus. Posledne ket bolo 14.7.

mlenna15
19. sep 2017

Baby chcela by som sa spýtať či ste boli niektorá na PN a koľko dní po ET ?Mne to vychádza na piatok čiže veekend pohoda aj pondelok ale v utorok by som mala ísť do roboty mám trošku fyzickú prácu tak neviem či sa mám vypísať :/

anakra
19. sep 2017

@mlenna15 ahoj, tvoj gynekológ ti môže vypísať pn až v deň vkladu a potom uvidíš aky bude vysledok. Ja som marodovala a bola v klude a nepodarilo sa 2x. Ked pôjdem znova na vklad, tak sa uz vypísať nedám. Doma stále na to myslíš a podľa mňa to nie je dobré. Riesis každé pichnutie a to je uz na nervy...

domca002
21. sep 2017

@mlenna15 stačí but doma dva dni a na ostatné sa výhovorky v práci že ťa seklo alebo čo aby si sa nemusela moc natahovat

janduska
22. sep 2017

@mlenna15 Mne dr. povedala, ze najdolezitejsie pre uhniezdenie embrya su prve 3 dni, vtedy odporucaju kludovy rezim a setrenie. Kamaratka sla hned druhy den po vklade do prace (sedave zamestnanie) a vsetko bolo ok, caka babo, ina moze ostat PN a neuchyti sa....je to individualne.

mkatkam
10. okt 2017

Baby stalo sa vám niektorej že v deň ET jemný ružový výtok až do večera? A potom na druhý deň ráno? Odvtedy už nič...iba progesterón vyteká klasicky..len sa bojím že už aj odišlo...

domca002
10. okt 2017

@mkatkam však ti to musela po vklade dr povedať že môžeš mať spinenie asi si ju prepocula

mkatkam
10. okt 2017

@domca002 Cauko chodím do gf ba tam sa doktori nebavia... vložia a ideš. Plus posledný ket som mala taký že som spinila od vkladu až do menzesu...rada CAR bola iba že ležať .. aj to odišlo...takze tak nemám dobré skúsenosti. Preto sa pýtam.

stastenka42
11. okt 2017

@mkatkam GF je asi najhoršie centrum AR na slovensku ....

darci17
15. okt 2017

Ahojte, dievčatá chcem sa opýtať, či ste vždy pri stimulácii pribrali? Alebo sa to dá zvládnuť bez naberania zbytočných kíl? Ja som bola raz, pribrala som, teraz sa chystám znovu. Pekný deň

darci17
15. okt 2017

@stastenka42, prečo je gf zle centrum? Práve som tam chcela ísť, no začala som to po tvojom príspevku zvažovať. Či je to masovka, nezáleží na ničom, len na peniazoch?

stastenka42
15. okt 2017

@darci17 presne tak...je to masovka..len peniaze, peniaze...ja sama som tam absolvovala 4 ivf .. potom som prešla do Brna a super...tam mi pekne ukázali aké embryjka vkladajú,kam ich vkladajú a celkový prístup je úplne iný..v ginfive nielen že vkladajú embryjka nevhodné ale ani nepozrú kam ich v maternici vložia..dokonca boli reči že niektorým ženám ktoré mali veľa vajok kradli na darcovstvo... možno sa to zmenilo , neviem ale moja skúsenosť nebola dobrá...

darci17
15. okt 2017

@stastenka42 ďakujem, my sme práve zvažovali Gf a Brno. Kde v Brne ste boli? Ako často tam treba vycestovať? Podarilo sa? My sme boli len raz, ferticent, podarilo sa, no v 9 tt odišlo, tak chceme vyskúšať inde.

stastenka42
15. okt 2017

@darci17 boli sme v reprofite..dokopy sme boli 3krat,a máme 3,5 ročnú dcéru 😀

ereska
21. okt 2017

Ahojte kto sa chystate teraz na vklad

jarika22
22. okt 2017

@ereska Ahoj. Ja sa chystám v najbliźšom cykle. Teraz už každú chvíľu čakám ms.

ereska
22. okt 2017

@jarika22 ja idem zajtra 🙂 nas posledny vklad a koncim

jarika22
22. okt 2017

@ereska budem držať palce. Aj my máme posledné embryjko, potom sa rozhodneme ako ďalej.

ereska
23. okt 2017

@jarika22 my sme v zozname cakatelov na adopciu uz 1 rok a 8 mesiacov takze potom uz to jeposledna moznost toto je naae 3 ivf a stacilo tych sklamani a aj ked to dvakrat vyslo nedopadlo dobre takze uvidime ako teraz stale verim ze posledna zmrzlinka zabojuje

kararina173
23. okt 2017

Držim vam dievčatá palce....nevzdavajte sa, urcite sa dockate a coskoro budete svlaskou pestovat svoje deticky. Ja som bola 2 krat na umelom v GinFive a za mna velka spokojnost....prvy pokus syncek(7r) druhy pokus dvojky dievcatka (2,5r).....moc nam pomohli😊

566nz
23. okt 2017

@ereska veľmi držím palce, nech malý mrazacik zabojuje a porastie 😘

jarika22
23. okt 2017

@ereska My sme adopciu na základe spoločnej dohody zavrhli. Toto je naše 5. ivf. Na jeho začiatku sme povedali, že posledné, ale možno by som ešte jedno bola ochotná podstúpiť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre