Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jania023
24. nov 2017

@pravdoluba pozeram ze sme tu 4 a vsetky sme kopky nestastia😂😂
Co je dobre ze z nas 4 to musi aspon jedej vyjst😉
Ja som ista lebo test hovori za vsetko.
Ty mas este nadej😊

hbabb
24. nov 2017

@pravdoluba a ty mas este mrazacikov?

pravdoluba
24. nov 2017

@hbabb mám jedného...ale bola by som rada aby som mala istotu, mám už dosť veľa rokov a každý mesiac beriem ako dar.

pravdoluba
24. nov 2017

@jania023 aj ty máš nádej, ja som po Et testovala na šiesty deň a nebolo tam nič a nakoniec som tehotná bola. Takže ja byť tebou, tak to nevzdávam.

jania023
24. nov 2017

@pravdoluba dufam ze mas pravdu a predsa len nieco s toho bude.
Neostava nic ine len cakat na zazrak

jania023
24. nov 2017

@pravdoluba
@hbabb baby mna tak dnes boly brucho 😢 myslim ze ta moja ms pride skor
Vcera ma v noci pichali vajecniky 😩

hbabb
24. nov 2017

@jania023 a testovala si dnes? Ja som si spravila no jasne ze nič 😒

jania023
24. nov 2017

@hbabb jasne ze testovala a som natomtak ako aj ty

hbabb
24. nov 2017

@jania023 este je možno skoro na test

jania023
24. nov 2017

@hbabb uz ti prisla ms? Myslim ze mne pride coskoro. Brucho boly sem tam. Nemam dnes cas sa pozorovat lebo sa balim na cestu domov. Ale uz som si myslela ze prisla lebo taky pocit som mala ze uz je tu a pozrem a nic
U mna je este teda skoro ale bohvie ako sa telo vyskoriada zo zasahom do maternice

jania023
24. nov 2017

@hbabb ze mi to hovoris ty haha, sama vies ze musime byt pozitivne ale zaroven aj realisticke. Ak dnes nic tak uz asi nic no ale nechame sa prekvapit.😉

pravdoluba
24. nov 2017

@jania023
@hbabb babu moje zlaté. Ja viem je to hrozné, ale fakt toto sú veci ktoré nemusia znamenať nič zlé. Ja som po ivf čakala mrchu každý deň, lebo som mala bolesti a ona neprišla. Prosím nevzdávajte to. Na jednej strane je dobré rátať aj s neúspechom, aby nepadol človek na dno, ale je ešte veľmi skoro. Držte sa 🙏 dúfajte až do poslednej chvíle. 😘

hbabb
24. nov 2017

@jania023 no tak este mi neprisla, ale brucho boli a trochu spinim a to mam tak každý mesiac ze par dni pred ms spinim..takze preto si myslím ze normálne príde..

jania023
24. nov 2017

@hbabb u mna je to tak ze hup a je tu ziadne signaly predtym

jarika22
24. nov 2017

@jania023
@hbabb
@pravdoluba Čaute babenky. Tak nevydržala som už dlhšie a testla som teraz večer a je to negatívne. Ešte som sa nestihla z toho ani zrútiť. :(

jania023
24. nov 2017

@jarika22 to fakt ani jedna z nas 4 nebude mat //??
To uz je v riti toto. Ms uz ti prisla? Kolko dni si po vklade?

jarika22
24. nov 2017

@jania023 Neprišla ešte, a ani som už nemala pocit, žeby mala dôjsť. Cítila som sa inak ako minule, tak som nabrala odvahu a ... veľké nič.

jarika22
24. nov 2017

@jania023 dnes 11.dpt

jania023
24. nov 2017

@jarika22 takze este nadej je pokial ms nieje

pravdoluba
24. nov 2017

@jarika22 ach jaj....😢 to.mi je ľúto. Ale ak sa cítiš inak, nemôže sa to ešte zmeniť? Máš ďalší plán, čo robiť ďalej? Kedy ideš na kontrolu. Nesmúť, možno sa to zmení na konci. Ja som taký rojko, ťa verím aj za vás a to aj napriek tomu, že vy neveríte. Krv je jediná istota.

pravdoluba
24. nov 2017

@jania023 isto to pre niekoho dopadne dobre. Je to ešte ďaleko. Hlavy hore 👍 bojujeme.

jarika22
24. nov 2017

@pravdoluba Neviem, čo budeme ďalej robiť. Nemáme už žiadneho mrazáčika. Mám 39, za sebou 5 cyklov ivf, 4 ET, 5 KET. Mám pocit, že to nemá už zmysel. Ak by sme predsa išlh do ďalšieho cyklu, určite by som ešte absolvovala reproimuno, ale už aj môj vek hrá proti nám. Už sme vysküšali všetko moźné.

jarika22
24. nov 2017

@pravdoluba Už teraz začínam mať pocit, že prichádza ms. Ale mňa tie pocity normálne prešli a už pár dni som cítila len prsia. Teraz asi začínam špiniť. Telo si so mnou robí, čo chce. Som zúfalá. Ale vy ešte všetky máte nádej. Len vydržte. 6. deň je ešte skoro na test.

pravdoluba
24. nov 2017

@jarika22 chápem tvoje pocity a o to viac, že si musela toto všetko absolvovať. Jasné je aj to, že vek nás tlačí tiež. No je to veru veľmi náročné. Reproimuno? Jasné urob všetko aby si mala pocit, že si urobila všetko. Mrzí ma, že sa s nami život takto zahráva. Uchitilo sa ti emryo aspoň niekedy?

pravdoluba
24. nov 2017

@jarika22 už to cítiš? Ach jaj. Počkaj kým pôjdeš ne krv a uvidíš. Ideš v pondelok?

jarika22
24. nov 2017

@pravdoluba Neuchytilo sa nikdy ani jedno.

jarika22
24. nov 2017

@pravdoluba Krv v pondelok. Ešte to prekonzultujeme v centre a uvidime, či sa ešte vôbec pustíme do niečoho. To vážne sa nijak nedá zistiť, prečo sa tie embryjká neuchytia? Nechápem to. Sliznica vždy v poriadku, aj všetko ostatné. Mm má zlý spermiogram.

pravdoluba
24. nov 2017

@jarika22 toto je niečo čo neviem či sa dá vysvetliť. 😢 veda ide veľmi dopredu, ale ani to nezodpovedá všetky naše otázky. Prosím počkaj do pondelka a ešte si nechaj štipku nádeje. Aj keď sama veľmi dobre viem aké to je ťažké veriť, keď všetko ide naopak. ☹

jarika22
24. nov 2017

Dala som si utrogestan, tak ani nešpiním ani mrcha zatiaľ nedošla. Počkám do krvi, ale veľkú nádej už tomu nedávam.

pravdoluba
25. nov 2017

@jarika22 to som rada. Je to ťažké, ale treba vydržať. 😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre