Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katatko351
31. jan 2018

@linda10 ahoj viem ze uz dost neskoro ale o estrofem by som mala zaujem

katkatop
31. jan 2018

@darci17 Ked je 6 dni po transfere tam sa uz uhniezdovanie nekoná- do 72 hodín

katkatop
1. feb 2018

Caute, som deň po transfere- vyhlasujem súťaž, ktorá sa volá netestujem do 12-teho dňa. Kto sa pridá?

adika84
1. feb 2018

@katkatop veľa šťastia 😊 ja som nevedela vydržať uz 6-ty deň má svrbeli prsty 😁

anakra
1. feb 2018

@katkatop ja som bola v pondelok na Ket a tiež nebudem testovať 😉

katkatop
1. feb 2018

@adika84 na 6. deň ešte nemôže byť test pozitívny 🙂

adika84
1. feb 2018

@katkatop jasné ale ja som nevydržala ale na 8-my už môže ukázať. Ja som mala ducha na 8a9-ty deň. Aj keď testy nesilneli. Takže to nedopadlo dobre

katkatop
1. feb 2018

@adika84 ja som raz mal Biochemické tehotenstvo. 11. deň bol test pozitívny a 14. deň negatívne. Preto testujem až 12. 13

adika84
1. feb 2018

@katkatop jasné teraz po ket nebudem testovať v našom car sa ide na krv 10_ty deň po ket. Tak to počkám lebo teraz na to len stresovalo

zuzanita123
1. feb 2018

Ahojte vcera som bola na ET. Ako sa citite? Pobolieva ma podbrusko a bolia ma aj zapnute rifle. Bude tazko to utajit...

katkatop
1. feb 2018

@zuzanita123 Aj mňa pobolieva podbruško, to bude utrogestanom.

katkatop
1. feb 2018

@zuzanita123 A ešte som si všimla, že pijem, ako ťava, cca 4 litre denne, stále som smädná. Inak si seba veľmi nevšímam, keď som bola pred 3 rokmi tehotná necítila som po ET vôbec ale vôbec nič. Nevoľnosti prišli až cca 2 týždne po pozitívnom teste.

zuzanita123
2. feb 2018

@katkatop Pit pijem aj ja, ale to aj musim koli OHSS. Kolko dni po Et sa uz pocita ze vajicko je alebo nieje uhniezdene? 72 hodin po vklade ci ako to je?

katkatop
2. feb 2018

@zuzanita123 áno 72 hodín, takže zajtra máme my dve už rozhodnuté 🙂 Ale myslím si , že je rozhodnuté už teraz.

zuzanita123
2. feb 2018

@katkatop hmm cakam na neake znamenie ako na spasenie, hnedaty vytok alebo co nech viem ze sa nieco deje...

katkatop
2. feb 2018

@zuzanita123 ja vieeem, autoamticky sa pozorujeme. Ale opakujem, ja som pri 1. tehotenstve nemala vôbec nič, ono sa to ešte ani nemá prečo prejaviť teraz. Ak ťa niekde pichne, alebo zacítiš prsia je to dôsledok stimulácie. Ak aj sme tehotné telo si to ešte nevšimlo. Ale chápem, že čakanie je zlé. Aj ja som mierne netrpezlivá.

anakra
2. feb 2018

@katkatop veru, to čakanie je hrozné, ale testovať určite nebudem. Treba len veriť, ze to dopadne dobre. Ja sa utesujem, ze do tretice všetko dobré a konečne to výjde. Každej jednej z nás prajem nech sa to podarí, keď tak po tom túžime. Len to nieje v našej moci. Čo už...

katkatop
2. feb 2018

Aj ja vám držím palce a prajem.

nedockavasom
4. feb 2018

Dobre ranko zeny.. potrebujem vas nazor.. je to nase piate ivf.. dnes je 4.den po ket.. vyzera to na hornom teste na ciarku ci kanalik? Pls

darci17
4. feb 2018

@nedockavasom počkaj ešte aspoň dva dni;), toto je naozaj strašne nejednoznačné. Nič tým ponahlanim neovplyvnis. Ale veď to vieš;), ja tam nevidím dobre

nedockavasom
4. feb 2018

@darci17 dakujem aj tak 🙂

katusikkk
4. feb 2018

Vidim tam nieco bledunko ruzove,ale treba vydrzat aspon do utorka 😀drzim palce nech je to tam 🙏

katusikkk
4. feb 2018
janduska
4. feb 2018

@nedockavasom Ked pozeram na mobile, na tom vrchnom vidiet //, drzim palce 🙂

zuzanita123
5. feb 2018

Dievcata pichate si niektora Prolutex po vklade?

anakra
5. feb 2018

@zuzanita123 áno ja si picham

anakra
5. feb 2018

@anakra a dnes som 7 dní od vkladu a zdá sa mi, ze začínam spinit. Takže to zrejma opäť nevýjde. Som trošku sklamaná. Uz som myslela, ze to bude tutovka. O týždeň mám ísť na krv😢

noni99
5. feb 2018

@anakra ahoj. Myslíš že je prolutex účinnejší? Aj ja ho mam pichať.

anakra
5. feb 2018

@noni99 no tak to netuším. Ja mám problém so sliznicou. Brali mi z nej vzorku a povedali, ze progesteron nebudem vkladať, ale pichať prolutex

anakra
5. feb 2018

@noni99 a ešte beriem estrimax 3x1 a 1x1 prednison na zníženie imunity

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre