Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nedockavasom
6. feb 2018
nedockavasom
6. feb 2018
janduska
6. feb 2018

@nedockavasom a ktory den si po vklade? Velmi slabunko vidiet...

nedockavasom
6. feb 2018

@janduska 6. den
ale ukazalo sa to az po zaschnuti.. sa mi zdalo prvych par sekund.. potom to cele oruzovelo a az ked zmizla farba.. ostalo toto
uz som to stihla aj oplakat.......

janduska
6. feb 2018

@nedockavasom skus zasa o 2 dni, na 8. den by uz mala byt viditelna aj 2. ciarka. Drzim palce 🙂

anakra
6. feb 2018

@nedockavasom presne, az od 8 dňa by malo telo produkovať hcg, aj to nie je istota.

anakra
6. feb 2018

@nedockavasom takže zatiaľ nestresuj a mysli pozitívne 😉

nedockavasom
6. feb 2018

@anakra snazim sa 🙂 este budem neskor testovat..

anakra
6. feb 2018

@nedockavasom ja idem v pondelok na krv, testovať nebudem. Zbytočne by ma to stresovalo. Rozsudok príde az po telefonáte z centra 😉 dovtedy kľud 😊

zuzanita123
6. feb 2018

Ja som dnes tiez mala zajacie umysli ze idem testovat a aj som isla, pekne potichucky nech ma manzel nenachyta a uz ked prislo na lamanie chleba v krabicke uz nebol test 😂😂tak som sa zasmiala sama nad sebou a cakam dalej.

nedockavasom
6. feb 2018

@anakra ty mas inak pevnu volu.. ja tak nevydrzim 🙂)))
Drzim palce na stastny vysledok

janduska
8. feb 2018

@nedockavasom skúsila si dnes ráno testovať? Ako to vyzerá? Verím, že je pekne vidieť //, držím palce! 🙂

zuzanita123
8. feb 2018

Dievcata, tie co ste 8 den po ET ako sa citite? Vajicko bolo oplodnene pred 13 dnami, uz je davno rozhodnute ci ano alebo nie, uz by som to aj ja rada vedela.

lucia18121
8. feb 2018

Ahoojte😊 pridavam sa ku vam ak mozem, ja som 3 den po Ket a toto cakanie je hroooooozneee och boze

darci17
8. feb 2018

Ahojte všetky, mám otázku. Zajtra mám plánovaný odber. No od včera som taká ako pred chorobou. Nemám žiadne veľké príznaky ako kašeľ alebo boľavé hrdlo. Len ma boli hlava, unavená a pocit mierne zvýšenej teploty. Neviem, či ma budú môcť uspať. Nemáte s tým niekto skúsenosť?

janduska
8. feb 2018

@darci17 podla mna si tam skus zavolat, urcite ti povedia, co a ako. Predsa len je to narkoza.

zuzanita123
8. feb 2018

Ja ti odporucam dat dnes este paralen aj na noc jeden a ukludnit sa, ked ti nezrobia odber zajtra stratis jeden cyklus a pravdepodobne aj pokus cez poistovnu... hlavne sa ukludni a zalahni uz teraz, ak si v praci vypytaj sa domov, ved mozes prist o vela. Ja som predodberom bola taka nervozna, ze som sa riadne a schuti napila vody, no mozno 3 deci, tak mi vraveli zeby ma mali odmietnut uspat ale stratila by som jeden cely cyklus, peniaze za lieky ktore som do seba napichala a aj preplatenie poistovnou, predsa ma uspali a tu som... Ale je to samozrejme na tebe😉 🙂

katusikkk
8. feb 2018

@zuzanita123
A preco sa straca narok na poistovnu?Nie je poistovni jedno ci ti to urobia teraz ,alebo o mesiac?Ved poistovna schvali jeden odber.Tiez to moze byt chyba centra.napr.ich vytopi,doktor nedosiel,alebo cokolvek ine.😠

zuzanita123
8. feb 2018

@katusikkk to ja neviem, ja ti len pisem co mne povedali. Skus sa informovat ako to je v tvojom centre...

darci17
8. feb 2018

Ahojte, volala som do centra. Dr mi povedal, že si mám dať paralen dnes a aj cca dve hodiny pred odberom. Tak sa teším, my už nejdeme cez poisťovňu, musíme hradiť všetko do posledného cenníka🙂. Teplota je skôr pocitova, len hlava ma veľmi boli. Držte teda palce

janduska
8. feb 2018

@darci17 super 🙂 Drzim palce, aby bolest hlavy presla. Mozno je to aj pocasim, alebo nervami 🙂 Drz sa! 🙂

katusikkk
8. feb 2018

@darci17 drzim palce a napis ako si dopadla.Nech sa mam na co pripravit 😉

gaia251
8. feb 2018

Ahojte dievčence,pridávam sa k čakateľkám po et.Transfer som mala v pondelok a na krv mam ísť až budúci štvrtok.Neskutočne dlhý čas 😒 ..to napatie... No každopádne sa teším a zároveň mám aj strach.Držím palce čakateľky ,nech v októbri vozíme 😉

lucia18121
8. feb 2018

@gaia251 ahoj aj ja som bola na transefe v pondelok... och asi ma porazi ta neistota ma zabija, budes si robit aj test ci vydržíš na odber? Ja som hrozne nafuknuta a sem tam mam krc v podbrusku neviem cije to z progesteronu cico 😁

gaia251
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gaia251
8. feb 2018

lucia
@lucia18121 A kde si bola,ak sa možem spýtať?Nooo asi nevydržím ,,radšej byť už nachystaná dopredu ako čakať na fon.Budme optimistky ... neni to z progesteronu,ale sme tehule ,rozťahuje sa maternica ...aj ja mam sem tam křče

lucia18121
8. feb 2018

@gaia251 ja som bola v martine, no bodaj by si mala.pravdu, pred transferom som bola uplna čava ze to vyjde ze to nema preco nevyjst ale po transfere katastrofa nemozem nato prestat mysliet ;) muz ma vytocil zrovna v pondelok tak mam hrozne vycitky ;)

gaia251
8. feb 2018

@lucia18121 Tak som sa tesila a teraz hrozny strach..neni snad hodina aby som na to nemyslela.No priznajme si ,kazda na to myslime...Dnes mi aj 😢 ukapla ,co sa bojim co a ako.Ale uz som zasa ok 🙂 .Vyjde to neboj 😉 tí nas budu vytacat aj pocas tehu 😀 .Na transfer ten vytoc vpyv nema 🙂

lucia18121
8. feb 2018

@gaia251 hah presne som natom ako ty, aspon som tu nasla dakoho co mal tiez v pondelok transfer tak mozme cakat spolu lepsie nam to.padne ;)

gaia251
8. feb 2018

@lucia18121 😉 Luci a si na pnke ci v praci?Ja som si lebedila doma od pondelka a zajtra trasiem do prace .Ale aspon mi to tam bude rychlejsie ubiehat a nebudem na to tolko mysliet.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre