Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

stvorlistok81
1. sep 2018

@mimi410 ahoj, u mna prvý pokus nevyšiel, den pred krvným testom som dostala bolesti a dosť silne a začala som krvácať aj napriek tomu, že som užívala estrimax a pichala prolutex. Asi 4 dni predtým som mierne spinila, potom spinenie prestalo, ale neskôr prišiel menzes 😔 teraz cakam, som po OPU a v pondelok ráno idem na vklad, ak bude všetko ok. Myslím, že každá z nás reaguje inak, niektorá niečo pociťuje, iná nemusí, preto sa nemáš čoho báť, radšej sa ani nepozoruj veľmi a uzi si víkend 😊 v pondelok daj vedieť, sko si dopadla 😊

mimi410
1. sep 2018

@stvorlistok81 urcite dam, vecer az o siestej bidem vediet vysledok. Dr bornay je tak ochotny ze este ak vecer v ten den vola. Co aj citam tu tak kazda baba mala spinenie alebo sa krvicka spustila ked to nevyslo tak dufam ze bude vsetko ok. Tie co to nezazili nevedia co je to za napor na psychiku..tak pekny vikedik

babikadaska
1. sep 2018

@stvorlistok81 ako sa vcera vyvijalo embryjko ??? Prosim podrobnu spravicku !!! 🙂

stvorlistok81
1. sep 2018

@babikadaska vypada to tak, že zatiaľ je všetko v poriadku 😊👏🏻 Volali mi včera krátko po druhej, už som bola dosť nervózna, čo povedia a potvrdili mi termín vkladu v pondelok ráno o osmej, tak myslím na embryjko, nech mi pekne v inkubatore rastie ďalej 😊 nehovorili veľa, iba že je všetko v poriadku a vyvíja sa, ako treba

babikadaska
2. sep 2018

@stvorlistok81 ahoj !!! Zajtra ti velmi drzim prsty !! Budes sama ci s manzelom ? Dnes sa poriadne vyspi a zajtra po babatko s dobrou naladou 🙂

stvorlistok81
3. sep 2018

@babikadaska ahoooj, dakujem 😊 práve cakam v čakárni, drahý príde pre nás 😉

stvorlistok81
3. sep 2018

@babikadaska tak už sme dvaja 😊 tentokrát sme mali expandovanu blastocystu, takze je väčšia šanca na úspech, ako prvýkrát, kedy mi vkladali morulu. Tiež mi po transfere pichli pregnyl, vraj na lepšie uhniezdenie, predtým mi ho nedali. Tebe niečo po et pichali? Ako sa inak máte? 😊

stvorlistok81
3. sep 2018

@mimi410 ahoj, no čo máš nové? Ako dopadol testik? 🙂

mimi410
3. sep 2018

@stvorlistok81 ahoj. Uspesne som odolala testiku a vsetko slo hladko. Dnes rano som bola na krvicku a doktor mi mal vcere volat. Ako na potvoru som zacala poobede slabunko krvacat. Na uniezdenie troska pozde vsak dnes je 13 den od vkladu. A doktoe mi oznamil ze tam nic nie je...ja este ze som sedela dobre ma nevyrutilo v tu ranu. Smutim strasne, vsak vsetko slo tak hladko tak kde sa to embrijko podelo.....

stvorlistok81
3. sep 2018

@mimi410 och, to mi je ľúto 😔 Ale nezufaj, nič nie je stratené, máš aj mrazacikov? Do ďalšieho pokusu môžete skúšať aj prirodzene, nikdy nevieš, kedy sa zadarí 😊 koľké ivf toto bolo? A kvôli čomu ste išli na umelé? Netráp sa tým, naozaj, treba skúšať ďalej a nevzdávať sa😊

mimi410
4. sep 2018

@stvorlistok81 este nam ostali 4 mrazacky. No ja som v poradku absolutne aj mam 10 rocneho syna s prveho vztahu. Ale manzel nema spermie, resp su pomale a je ich malinko. Tal nam odporucili toto. Odobrali mi 21 vajicok a 18 prezilo v poriadku. Ale uz sme nemali peniazky tak sme si dali zmrazit len 5. Vsak sme ani nepredpokladali ze by sa to nepodarilo ..a predsa...

babikadaska
4. sep 2018

@stvorlistok81 tak exp.blastocysta je uuuuplne super, to vyjde 🙂
V Reprofite nepichaju po transfere nic. Pregnyl sa picha iba 36 hodin pred OPU. Kedy presne mas ist na odber krvi na hcg ?? Aky si typ ? Budes nervozna dalsie dni alebo trpezliva ?
My dobre,zajtra idem na prvu poradnu tak sa dozviem ci je vsetko o.k. ale brucho aj prsia statocne rastu,zle mi je jak konovi,tak snad je vsetko ako ma byt. Inak na striedacku pracujem a spim, tak som ani nemala cas sem vcera v priebehu dna prist.
Si dufam teraz par dni doma ?? Nam vzdy odporucali 3-5 dni po vklade taky kludnejsi rezim,potom pomaly nabehnut na normalny.

stvorlistok81
4. sep 2018

@babikadaska aaaale, musela som ísť do práce.. nevedela som si to poradne naplánovať a medzitým ma kolega predbehol s dovolenkou kvôli deckám, prvé dni v škole a tak... ja sedim v kancelárii, včera to bola pohoda, ale dnes mám trochu nervy na ľudí, kopi sa mi robota, ale tak dufam, že to nijako embryjko neovplyvní... 🙏🏻 Ale včera som po práci doma zaspala asi na hodinku, bola som celkom unavená
Podľa mna budem tieto prvé dni v pohode, ale keď sa bude blížiť termín testovania, asi budem nervózna 😊 na test idem 17.9., presne 2 týždne po vklade. Mne včera pichli pregnyl vraj pre lepšie uhniezdenie, tiež som nevedela, že sa to robí.. ty máš aku prácu?

stvorlistok81
4. sep 2018

@mimi410 nevešaj hlavu, tie 4 budú určite dobre, o mesiac mozes ísť na vklad a o další mesiac už budeš čakať mimčo 😉

mimi410
4. sep 2018

@stvorlistok81 no dufam. Dnes som volala aj svagrinej, ona je zdrav sestra na porodnici tak mi vravela ze podla nej bol ten vklad odsudeny na neuspech od zaciatku, pretoze ovulku som mala v piatok a na vklade som bola v stredu a od ovulacie ubehlo 5 dni. Co si o tom myslis??

stvorlistok81
4. sep 2018

@mimi410 hm... a aké lieky si užívala? A odkedy? Podľa mna 5ty deň by mohol byt ok, keď pri prirodzenom tehotenstve sa uhniezdenie deje práve v 6-7 deň po oplodnení, tak to by aj sedelo. A koľko dňové embryjko ti vkladali?

sweat
5. sep 2018

ahojte dievcata, prosim o nazor. Dnes som 14 dpo/12 dpt , boli mi vkladane 2 embryjka uz na treti den po odbere vajicok. Nieje ta ciarka slaba? Digitalny clearblue mi tiez ukazal + 1-2 tyzdne, aj by som sa chcela tesit, len to nevyrazne + ma celkom brzdi...

babikadaska
5. sep 2018

@sweat nesmej sa mi,ale ja sa do toho testu vobec nevyznam. Neviem na ktoru ciarku treba pozerat , ktora je kontrolna a ktora tehotenska :D vzdy som pouzivala take obycajne testy.
Ale ak clear blue ukazal plus,tak je to uplne v poriadku. 12 dpt a este k tomu 3 dnove embryjka -hcg bude zatial iba nizsie. Ale v kazdom pripade ti blahozelam,pretoze si tehotna 🙂 kedy ides na krv ???

sweat
5. sep 2018

@babikadaska nesmejem, dakujem za reakciu. toto je tiez clearblue, tie vyrazne ciarky k tomu testu patria, a v tom gulatom okienku sa ma utvorit + takze ta sotva viditelna zvisla ciakra tvori to + a to sa mi zda prave slabe. test je s citlivostou 25
Juj podaj by si mala pravdu. Na krv idem zajtra poobede a vysledky budem mat az piatok, tak som uz velmi nedockava, tento tyzden sa strasne vlecie 😒

stvorlistok81
5. sep 2018

@sweat ahoj, ja tam tiež tu ciarku vidim, držím palce 😊

sweat
5. sep 2018

@stvorlistok81 ďakujem 😉

babikadaska
5. sep 2018

@sweat uz chapem.
Jaaaaj tak ked to je citlivost 25, tak to uz sa vobec necuduj !!! Ak by si spravila klasicky Mamatest 10,mala by si pekne viditelnu ciarku
Na test 25 po 12 dnoch a 3 dnovych embryjkach to je uuuuzasny vysledok 😙

sweat
5. sep 2018

@babikadaska ani si nevies predstavit, ako si ma potesila 🙂 ja zas nemam prilis skúsenosti s testami,teda tymi pozitivnymi... po 8 rokoch snaženia a prvom Ivf, nemozem uverit, ze by to vyslo

normab
5. sep 2018

@mimi410 ahoj ak ti vkladali blastu po predlzenej kultivacii, tak ta sa vklada piaty den po ovulke..vtedy sa aj v prirodzenom pocati dostava embryjko do maternice..

babikadaska
6. sep 2018

@sweat zajtra budes nat vysledky, hcg sa urcite potvrdi.

sweat
6. sep 2018

@babikadaska tak som volala do centra a dohodla sa s nimi, ze pridem o desiatej a tym padom budem vediet vysledky este dnes 🙂. Predtým mi to nevychadzalo kvoli praci, ale teraz som na Pnke, takze pre mna lepsie.
Inak gratulujem k dvojickam a drzim palce 😉

babikadaska
6. sep 2018

@sweat strasne moc drzim palce !!! Takze vysledky budes mat o cca 4 hodiny. Tipujem hcg 256 🙂

sweat
6. sep 2018

@babikadaska ďakujem ale nic z toho nebude. Hcg je 6. Nie, nieje tam chyba... ☹ nerozumiem tym testom

normab
6. sep 2018

@sweat to mi je luto 😔 viem ako sa citis..mne sa to stalo po iui, ze pozitivny test a druhy den krv negativna..skoro som odpadla..teraz po et som mala tiez silnejuceho ducha a zase negativna krv.. docitala som sa, ze do mocu sa hcg neskor dostava, ale aj neskor odchadza..a biochemocke teda..

sweat
6. sep 2018

@normab ano, aj ja som sa to prave docitala. Preto asi vsade radia netestovat. Ale vcera som to nevedela, este si tak vravim, ze deň pred to musi byť viac menej istota.
No nic, vyrevem sa, vyzurim, a ide sa dalej.
Raz nam to musi vyjst. Drzim palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre