Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

maahuliena
30. jún 2009

lyndus... hm. no ved povedala negatívne, nepovedala, žiadne číslo 😒 a lieky som už vysadila včera 😲 som na pochybách 😒 fakt nerozmumiem... 😔

kellynka7
30. jún 2009

caute baby takze som sklamana hcg je len 42,90maaaaaaaaalo ☹
mam volat este doktorovi o 14.30 lebo sestricka nic k tomu nevedela povedat
a na 13 den po ET je to podla Pintera malo, lebo som mu volala

lyndus
30. jún 2009

ybyta kazdy labak ma inu stupnicu...ked som zacala chodit do centra pred 2 rokmi, labak ktory robil vysledky, povazoval za tehotenstvo 10 HCG v krvi, sestricka mi povedala, ze oni povazuju za tehu od 50, lebo menej moze byt biochemicke... minuly rok zmenili zrejme labak, lebo maju skor vysledky a labak povazuje za tehu 50 a viac a centrum az od 100...mozno to zmenili na zaklade skusenosti, netusim, ale je zrejme, ze kazdy labak aj centrum to ma inac... nejaka holka tu dokonca pisala, ze mala hcg 0,79 a doki jej povedal, ze je tehula... zrejme je to vazne indivindualne, ale je to zvlastne...

maahuliena
30. jún 2009

kelly 😒 😒 sakra to je ako možné.. a ešte špiníš..? 😒 do kelu 😒 ešte nerob uzávery žiadne... 🤐

maahuliena
30. jún 2009

kazdý labak ma iné normy... podla asi séra ktorým to miešaju... myslím si...

kukulik30
30. jún 2009

ybytka, je to individualne, u kazdeho sa moze inokedy uhniezdit..pozri ja som mala na 11den po ET hcg 25 a tehu niesom....testy mi do urciteho casu silneli a potom slabli a slabli, na opakovanu krv som ani nesla, lebo ciarocka sa uz pomali stracali, tzn. ze hcg klesalo 😒 ...a pritom ma sestricka prehovaral, ze nech pridem este na kontrolnu krv...ze o dva dni by mohlo hcg vystupit na 100 az 150...ale testy nesilneli, tal to bolo jasne..nebolo , co riesit...

henika30
30. jún 2009

kellynka ja som mala pri prvom IVF len 60 a povedali my že som tehulka,takže neboj bude to dobré 😅

lyndus
30. jún 2009

henika ja by som testovala, pre pokoj duse...tak od deviateho dna zvykne uz byt pozitivny test, ale testuj rano...
mahul mno to vazne neviem...
kellynka moja to co to... a nevraveli ti, ci mas prist na krv este raz? jedna holka mala na 14 den kolo 39, uz si nepamata presne a o dva dni jej stuplo na 390... sice o babatko neskor prisla, ale to s tym podla mna nesuvisi... mas dojst este na krv, alebo?

kukulik30
30. jún 2009

kelly ... 😔 ...hmmm, zrejme budes asi pripad ako ja ☹ ...ja som mala na 8 den po ET taky test ako ty v albume.... a neskusala si este testovat? ak je vsetko ok, mali by silniet, ak nie slabnu....este skus otestovat o dva dni ...co ty vies, mozno este zabojuju drobci, aspon jeden

henika30
30. jún 2009

kelly ešte sa nevzdaj,všetko bude ok 🙂

kellynka7
30. jún 2009

mam ist na kontrolny test o 2 3 dni.ale uz to nevidim ruzovo, lebo trochu stale spinim
Vsak co este mame 2 mrazacikov tak asi august to isti.
A to potom sama pride mrcha alebo ako, nechapem.

mircalla
30. jún 2009

kellynka, este nezufaj...

henika30
30. jún 2009

ked máš mrazáčikov,tak si myslím že musíš počkat iba jeden cyklus

lyndus
30. jún 2009

kelly este vydrz, pekne ber lieky a chod na krvicku... ak z toho nic nebude, ked vysadis lieky tak mrcha dorazi, ale zatial vydrz 😉

kukulik30
30. jún 2009

kelly...este vydrzkaj, po krvicke uvidis 😉

kellynka7
30. jún 2009

ja som tomu tak verila az pokym som nezacala spinit ale teraz som strasne smutna ☹

mircalla
30. jún 2009

kellynka a ako je to u tebe s tym spinenim?

henika30
30. jún 2009

kelly špinemie ešte nič neznamená,nebud smutná

ybyta
30. jún 2009

averte Testom! mala si tam kelly 2 čiarky slepi by ich videl tak čo? tehotenstvo toje isto bud sa dvihne hcg aak nie tehotna si istoooooooooooooooooo bola ale male sa prestali vyvijať ale ja verim žesi 😎 😎 ja banujem že som testy robila arobim a hrabe mi stoho už 😠 😠 😝

kellynka7
30. jún 2009

tak raz zacas na papieri take vlakna hnede a dnes som mala uz aj na nohavickach take hnede
ale to hcg je strasne nizke

kellynka7
30. jún 2009

ybyta a ty si mala kolko hcg?

ybyta
30. jún 2009

moja 57 ato som 2dni čisto krvacala citila som že jedno to vzdalo ato druhe bojuje! aaj to taak vypada vam vcentre nevravia že aj krvacanie nemusi znamenať finito? 😉

kellynka7
30. jún 2009

mne v centre take nic nehovorili.
a mam brat este ten utros alebo nie

maahuliena
30. jún 2009

kelly, ber ho... ved pôjdeš na krv za 2dni... dovtedy ho ber a treba kludový režim

kellynka7
30. jún 2009

mne asi dodalo to ze tu furt beham po schodoch a v piatok som niesla tazke projektovky a v nedelu som zacala spinit
asi som mala zostat na PN

ybyta
30. jún 2009

kam chodiš? ja do martina vieš kolko žien krv. a boli? nesmieš ho vysadit nerob to....ja teraz na tom blbom teste ,,gravi test nemam nič aaj tak včerajšej krvi verim a tomu čo mi povedali amodlim sa averim že ten prcik mali je tam len ma trochu cviči 😝 😀 😀 😀 veriš aj na silu modlitieb azazraky? ja ano toma drži 😉

lulockka
30. jún 2009

ybyta bud silná a ono to dobre dopadne 🙂

lyndus
30. jún 2009

kellynka urcite ber utros, nesmies ho vysadit 😉

ybyta
30. jún 2009

čo si nebola PN? tušim všetky su anesmime sa naťahovať moja treba sa doma rozmaznavať ja si narozkazujem načo mam chuť ajem ajem 😠 😀 😀

kellynka7
30. jún 2009

chodim do ferticentu ja mu tiez verim hladkam ho prihovaram sa mu.
verila som tomu moc len ta krv ma sklamala a aj to spinenie
Ale mam taky pocit ze tam este stale je aspom jedna bambulka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre