• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

29. júna 2017 
misik.. tak fajn, je dobre vediet, ze niekde tu v BA je taka ista kocka ako ja a ma presne take iste pocity ako ja :slight_smile:
Ty si strasne nabita infoskami z lekars.prostredia..ja ani neviem ake imunolog. testy sa robia a v com sa lisia a pod. a Ty tu vymenujes tolko veci co sa da este vysetrit :wink:

v robotke prides na ine myslienky, ja som cele dva tyzdne len sedela na prdeli v kanc. aby som sa nenamahala a dnes som uz aj bola vonku s ludmi a vtedy nemas cas mysliet na svoj stav..trosku to pomohlo a teda robotka ta zase posilni..

ddici Ty sa s nami nebudes delit..aspon teraz nie :slight_smile: :slight_smile: ty si uz tehu a tak nam sem len pis ako sa ti zlepsuje stav ake tehu priznaky mas a pod..ziadne negativne myslienky.. presne viem co mas v hlave, ci to rastie ako ma, ci to bude zdrave, ci bude at vsetko tak ako ma mat.. ale ver, ze toto ma kazda mamina, ktora caka :slight_smile:))
takze mas normalne tehu priznaky aj v tejto oblasti :slight_smile:))
8. okt 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufko dakujem ti...vsetkym vam prajem bru nocku ..cmuuuukyyyyyyyyy.drzte sa..nebudte smutne..a hlavne optimizmus..papa
8. okt 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru dicinka a aj babatku v brusko nech sa mu dobre haja:slight_smile:

misik ja som vobec neni zbehla ze aky je rozdiel medzi IVF a ICSI, aky je rozdiel ? dakujem :wink:
8. okt 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mam este 1 mrazacika snehulienku, tak najprv to...ale predtym chcem to imuno, no a ak by nevyslo, tak pojdem na 2.ivf, ale predtym chcem este vysetrenia....
8. okt 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pri ivf sa daju vajicko a spermia spolu a nechaju sa,\ nech sa oplodnia...no a pri ICSI sa napichne jedna spermia do vajicka, teda oni jej pomozu prejst cez stenu, robia to, ak su blbe spermie, ale vidis, ze nase su velmi dobre a aj tak nic, tak preto to bude asi tym, ze si tvorime protilatky, povedane celkom obycajne a smew ako dva magnety, mozno je hruba stne vajicka, alebo ma spermia obalenu hlavicku a neprejde a tak, to je na dlho a je toho vela.....no a da sa to zistit krvnym testom, tato tvorba pritilatok....
ufko ked ja robim s detmi a su z rodin, kde ich je vela, kde sa rodia jak na pase, tak neviem, neviem.....
8. okt 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dici sladke sny...
8. okt 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tebe robili ten test na protilatky ?tak toto ja som takto az nad tym nepremyslala--ja v podstate o tom ako sa to deje ani nic neviem..

viem pisala si ze si ucitelka a ze deti mas okolo seba ako smeti..nezavidim ti takuto robotku, ked mas deti stale na ociach a teba sa to nedari.. ale vidim, ze si na spravnej ceste a ides tvrdo za svojim cielom :slight_smile: snehulienku snad budes moct pouzit uz co najskor a ze Ona bude ta prva !!! budem s Tebou :slight_smile:
8. okt 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik, budeme si pomahat, aspon takto, pytaj sa co chces...mne nerobili zatial na ziadne protilatky, ani proti spermiam a ich priechodnosti cez hlien...ved to, teraz musim otestovat vsetko....a az tak tam dam dopravit snehulienku a pripadne dalsie ine embryjka....skoda ze to nejde rychlejsie a za menej penazi.......
8. okt 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misik prosim nemas ten link na Prahu, pripadne Brno?
8. okt 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto vsetko Ti mozu testovat a zistit kde je mozna pricina ? to som nevedela ale vobec.. a tie testy sa hradia ? nejde to na poistovnu, ze ? no ja som zvedava co mi povie lekar v pondelok co sa bude so mnou diat teraz, ci nejake testy, alebo idem hned na 2IVF..neviem..
drz sa pekne a zajtra to nejako vydrz v praci :wink:
8. okt 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej vsetko mozu zistit z krvi, kedze je to v cechach, tak platis.....ja idem v piatok konzultovat, tak snad sa nieco dozviem....urcite chcem aspon to otestovat, nez zas cakat a stroskota to na imunologickej reakcii mojho tela...vazne nechcem ist do dalsieho bez jasnych zisteni, a na tvojom mieste, ked pises o vlastne druhom odidenom babu, tak by som to dala testnut...a nie cas a peniaze davat centru ked nevies jasnu pricinu....
8. okt 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v piatok ides do ciech ? a kam ? a kolko to stoji, vies ? a kedy budes vediet vysledky z tej krvi, kolko to trva ?
som zvedeva s akymi informaciami v piatok prides.. dufam, ze ti to pomoze a posunie ta to dalej..
8. okt 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaj ufko, to idem v piatok len k mojej doki do car... ale do ciech sa musim potom cim skor objednat, lebo to aj chvilu trva, kym daju termin, takze este nejdem.....
8. okt 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda, uz som sa tesila, ze uz po piatku budes o krok dalej.. no tak nech je cim skor piatok a ty sa uz objednavas :slight_smile:
ja sa nato tiez spytam dokiho v pondelok ze co sa da so mnou dalej robit..ci ma posle na nejake vysetrenia, alebo mi odporuci ist na nieco niekam inam..

misik idem dakt sprchu a idem snivat..sme v kontakte..dobru noc :wink:
8. okt 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobru, ja tiez uz zaspavam.....
8. okt 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :wink:
9. okt 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........zial nemam dobre spravy, na teste i v 11 den je len 1 ciarka, mam dnes dostat menstruaciu a sucasne mam vsetky priiznaky ze ju i dostanem..........takto sa skoncilo moje prve a posledne IVF
9. okt 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
vladimira, este nestracaj nadej..... dolezita je krv..... zajtra ides na krv? drzim palce...... silno..... :zipper_mouth:
9. okt 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano katy zajtra idem na krv..........velmi ti dakujem za poporu, tesim sa s tebou z tvojej dialnice :slight_smile:
9. okt 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim na teba a drzim palce....
a hlavne v ziadnom pripade neprestavaj bojovat......
toto je nase 2.IVF....
9. okt 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :sweat_smile:

Katy, tak si predsa testla? Nevydržala si a oplatilo sa :dizzy_face: silnie dialnička :dizzy_face:
9. okt 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zulka, ahoj :slight_smile:
no nevydrzala.... chcem vidiet ako silneju.....
9. okt 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa s tebou teším :slight_smile:
9. okt 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...
vidim nove foto.... a pekne motto :wink:
9. okt 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, moje slniečko mi neprinášalo šťastie aj ked sa mi veľmi páčilo, chcelo to zmenu. :slight_smile:
9. okt 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zulka.

ako sa citis ??? krvacanie uz nie prestalo ? drzkaj sa pls :slight_smile:
9. okt 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ufko, prestalo, mrcha trvala presne 5 dni...zo vším všudy, som z toho magor... :pensive: Ja nemôžem byťnikdy klasický prípad...vždy niečo špeciálne :angry:
9. okt 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mozno preto ze si speci :slight_smile: to uz teraz bude OK :slight_smile:))) podavaj pekne spravicky..
ja som krvacala iba v ten pondelok, utorok spinenie a vcera uz len male spinenie..mrcha neprisla..

kocky neviete, ze teraz ked som vcera rano zobrala posledny utros a estrofem, tak ci teraz mi normalne pride mrcha, alebo az o mesiac ?? ja som mala mat mrchu od stvrtka cca do dnes...tak teraz neviem ci mi pride, alebo nie :unamused:
9. okt 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak uz som tu.

Sliznica je 10mm vysoka, maternica ohnuta dopredu a vysledok z krvi o tretej hodine.
Podla slov dr. som na dobrej ceste byt tehotna.
9. okt 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikuska...drzim velmo-prevelmo palce !!! to je fajn, ze ta doki ukludnil a dodal vieru na tychto par hodin..verim, ze sa to podari, napis hned ako budes vediet :slight_smile: lebo my tu cakame :slight_smile:))))
9. okt 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok