• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

25. marca 2017 
urcite sa ide :slight_smile: Sme silne zeny, nevzdame to!! :wink:
3. júl 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinky ja mam drobne lozisko endo. pri vstupe do krcka maternice a som dlhorocna snazilka, ale zatial mi to nikto neriesil, iba mi Krajko v MT pri druhom IUI povedal, ze mi za odmenu za odmenu ukaze toto lozisko. Takze sa tym ani nezaoberam
3. júl 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám endo
3. júl 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho mam relativne velke a som len zvedava,ci to pri IVF nehra nejaku rolu.Ako som zacala krvacat,napadlo ma,ci to nebude len to endometrium,ktore mam a ktore sa stihlo vytvorit skor ako hormony pri tehu krvacanie zastavia...lekara som sa este nestihla opytat,tak sondujem ci ma niektora kocka skusenosti :slight_smile:
3. júl 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinkywinky ahoj.Je mi to veľmi ľúto že to nevyšlo.neboj druhý pokus už bude úspešný.Ja som netestovala dnes som bola už v práci a ani sa testovať nechystám ja viem ako to dopadne a v pondelok to bude už iba povinná jazda.
3. júl 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tinky, mne endo našli pred dvoma rokmi, no a teraz sa nám dúfam ivf zdarilo
3. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinky tak to ma nikdy nenapadlo, ak to zistis, prosim ta, daj vediet, co ti povedali
3. júl 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj poznám viacero tehuliek i mamičiek s endo, je to síce ťažšie, môj doki povedal že veľmi ovplyvňuje to či sa to podarí, preto sme si dali vložiť 2 babätká, aj keď nás nahováral na jedno
3. júl 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo toje ake endo? Mahul kde si??????????????????????????? :cry: :cry: :cry: :cry: :pensive: :pensive:
3. júl 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja verim,ze nie som beznadejny pripad...je viacero stupnov endo a nie som na tom az tak zle...aj my sme mali vlozene 2 krasne 5dnove emryjka..,skratka vsetko prebehlo ako z manualu a dost som si verila...no ale ide sa dalej,mame nastastie mrazacikov :slight_smile:

katy,dam vediet,ci to je mozne,alebo to bol len moj chybny napad :slight_smile:

sonikah,drzim palce,potom daj vediet :slight_smile: ktory si den po ET?

lulocka moja,nemas to preco vzdavat,uvidis,ze to vyjde :wink: budem na teba mysliet :slight_smile:
3. júl 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem moja.Kedy plánuješ druhý pokus.
3. júl 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ybytka endometrioza je lozisko endometria cize vystelky maternice, ktore sa moze urobit mimo maternice (vajecniky, krcok maternice alebo aj vnutorne organy) a moze sposobovat rozne komplikacie
3. júl 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co najskor :slight_smile: neviem,aky je postup,kedy a ako sa zacina so stimulaciou.Bud.tyzden idem na kontrolu a popytam sa :slight_smile: Ale uz teraz mam strach,ze zacnem znova krvacat :unamused:
3. júl 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verím ti na psychiku je to veľmi náročne ale musíš veriť aj nám sa raz podarí a aj my si na testoch nájdeme // čiarky.Aj ja by som čo najskôr chcela isť dalej teraaz sa cítim naozaj dobre a že KEt nie je taký zložitý a náročný.
3. júl 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulocka to je super, ze mas mrazacikov a co som tu aj v roznych temach citala, tak je lepsie ist na KET hned, telo je este "nabudene"
3. júl 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja by som Vam odporucila Reprofit v Brne....riesia tam vseliake komplikovane pripady, robia minimalnu stimulaciu s clostylbegytom a su perfektni napriklad aj v darcovskych vajickach

a neskutocny pristup a ochota

stoji to aspon za konzultaciu

www.reprofit.cz
3. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je dobre že mám mrazičkov ale dúfam že sa budu dobre rozmrazovať a nič im neublíži.
3. júl 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj,mrazacikovia budu v top forme :grinning:
3. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...som sa práve doplazila z roboty :rolling_eyes: :unamused: a zajtra som tam zase :sweat_smile:

ybyt, ach :frowning2: :frowning2: :frowning2: twinky :frowning2: :frowning2: je mi to luto, že to nevyšlo, rovnako ako vy, aj ja som verila, že to výjde :pensive: želám veľa síl.. :pensive: hlavne sa nesmieme vzdávať, musíme veriť :slight_smile: je to ťažký tento boj... :frowning2: ale dokážeme to! :slight_smile:

miri a ty si bola na krvičku? :confused:
kelly? neviete čo je sňou?? :sweat_smile: :fearful:
3. júl 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mahulienka,tak vylozit nohy a relax :slight_smile: Ja uz som si oddychla,idem byt chvilu uzitocna aj ja :wink:
Urcite to raz vyjde aj nam :wink: ide sa dalej :slight_smile:
3. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo to je toto stoho všetkeho začinam mať bolesti ašpiniť to časovo nedava hlavu ani nohu čotoje a utr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :rolling_eyes: oš som mala ešte rano zatial posledny... apotom v sept .Mahu moc dik opuchnuta som jak špatna žaba :pensive: aKelly toje važne ked tu neni dufam že oslavuje!!!! mam aj 37 teploítu atak tomam asi stoho to telo sa spamatava po strate malinkych že??
3. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulock, ja byť tebou, by som išla hned do ketu :wink: :dizzy_face:

ybyt..oddychni si :pensive: moc na teba myslim :pensive:

pekný večer kočky a aj víkend, idem do sprchy a zalahnuť, dnes som unavená, prišla ms v neskutočnej sile... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :pensive: ale vdaka Bohu,, že prišla :sweat_smile: :wink: paaaaaaaaa a držte sa
3. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte sa kočky pekne sny moje isto iste nebudu :frowning2: :pensive: :pensive: Kelly ozvi sa :wink:
3. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na krvi som nebola, doky ze ak nemam spinenie netreba, // boli krasne.
ale aj tak pre svoju vlastnu potrebu idem v utorok

20.7. na sono do brna
3. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..prave docitavam a starsne ma to mrzi ybytka, tinky :pensive: :pensive: :pensive: neviem co napisat...iba tolko , ze vela vela vela sily a trpezlivosti do dalsieho boja....raz to predsa musi vyjst, verime v to a to nas drzi ...

ybytka, viem ako sa citis, mne sa to stalo uz druhy krat, ze sa bobaky chytili a potom odisli...minule leto som tiez mala // a teraz uz boli take krasne, druha ciarka bola uz skoro taka silna ako kontrolna v 8. den po ET a nakoniec to dopadlo, ako to dopadlo :frowning2: co narobime, nechapem to....ale musime ist dalej a verit v zazrak :zipper_mouth:
4. júl 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukulik dakujem za podporu aj tysi to mala? plačem kade chodim :frowning2: :pensive: to rano bol des muž ma pohladkal po lici a bolo mi hrozne taka prazdna sa citim psychika v keli čim viac ma utešuju tim viac mije na nič ani spať som nemohla prečo prečo prečo?????????????????????????????????????????????????????????????,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, aspoň ale vieme že sa vedia chytiť malinke že sme toho schopne ani nevidim oči mam jak žabak :pensive: :rolling_eyes: ačo je stu Kelly netušite?Miri ako? ati Kukulik ešte nemaš babo ani jedno? akedy ideš znova mojka?ako je dobre
4. júl 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sami to nedokončilo žeako je im dobre Zbiňke Mirke nech sa držia maminky :slight_smile:
4. júl 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nido tu neni? :frowning2:
4. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu
4. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katy atoIVItoječo?
4. júl 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok