Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tinkywinky
3. júl 2009

urcite sa ide 🙂 Sme silne zeny, nevzdame to!! 😉

katy7
3. júl 2009

tinky ja mam drobne lozisko endo. pri vstupe do krcka maternice a som dlhorocna snazilka, ale zatial mi to nikto neriesil, iba mi Krajko v MT pri druhom IUI povedal, ze mi za odmenu za odmenu ukaze toto lozisko. Takze sa tym ani nezaoberam

sonikah
3. júl 2009

ja mám endo

tinkywinky
3. júl 2009

ja ho mam relativne velke a som len zvedava,ci to pri IVF nehra nejaku rolu.Ako som zacala krvacat,napadlo ma,ci to nebude len to endometrium,ktore mam a ktore sa stihlo vytvorit skor ako hormony pri tehu krvacanie zastavia...lekara som sa este nestihla opytat,tak sondujem ci ma niektora kocka skusenosti 🙂

lulockka
3. júl 2009

tinkywinky ahoj.Je mi to veľmi ľúto že to nevyšlo.neboj druhý pokus už bude úspešný.Ja som netestovala dnes som bola už v práci a ani sa testovať nechystám ja viem ako to dopadne a v pondelok to bude už iba povinná jazda.

sonikah
3. júl 2009

ahoj tinky, mne endo našli pred dvoma rokmi, no a teraz sa nám dúfam ivf zdarilo

katy7
3. júl 2009

tinky tak to ma nikdy nenapadlo, ak to zistis, prosim ta, daj vediet, co ti povedali

sonikah
3. júl 2009

Neboj poznám viacero tehuliek i mamičiek s endo, je to síce ťažšie, môj doki povedal že veľmi ovplyvňuje to či sa to podarí, preto sme si dali vložiť 2 babätká, aj keď nás nahováral na jedno

ybyta
3. júl 2009

čo toje ake endo? Mahul kde si??????????????????????????? 😢 😢 😢 😢 😔 😔

tinkywinky
3. júl 2009

aj ja verim,ze nie som beznadejny pripad...je viacero stupnov endo a nie som na tom az tak zle...aj my sme mali vlozene 2 krasne 5dnove emryjka..,skratka vsetko prebehlo ako z manualu a dost som si verila...no ale ide sa dalej,mame nastastie mrazacikov 🙂

katy,dam vediet,ci to je mozne,alebo to bol len moj chybny napad 🙂

sonikah,drzim palce,potom daj vediet 🙂 ktory si den po ET?

lulocka moja,nemas to preco vzdavat,uvidis,ze to vyjde 😉 budem na teba mysliet 🙂

lulockka
3. júl 2009

Ďakujem moja.Kedy plánuješ druhý pokus.

katy7
3. júl 2009

ybytka endometrioza je lozisko endometria cize vystelky maternice, ktore sa moze urobit mimo maternice (vajecniky, krcok maternice alebo aj vnutorne organy) a moze sposobovat rozne komplikacie

tinkywinky
3. júl 2009

co najskor 🙂 neviem,aky je postup,kedy a ako sa zacina so stimulaciou.Bud.tyzden idem na kontrolu a popytam sa 🙂 Ale uz teraz mam strach,ze zacnem znova krvacat 😒

lulockka
3. júl 2009

Verím ti na psychiku je to veľmi náročne ale musíš veriť aj nám sa raz podarí a aj my si na testoch nájdeme // čiarky.Aj ja by som čo najskôr chcela isť dalej teraaz sa cítim naozaj dobre a že KEt nie je taký zložitý a náročný.

katy7
3. júl 2009

lulocka to je super, ze mas mrazacikov a co som tu aj v roznych temach citala, tak je lepsie ist na KET hned, telo je este "nabudene"

mircalla
3. júl 2009

baby ja by som Vam odporucila Reprofit v Brne....riesia tam vseliake komplikovane pripady, robia minimalnu stimulaciu s clostylbegytom a su perfektni napriklad aj v darcovskych vajickach

a neskutocny pristup a ochota

stoji to aspon za konzultaciu

www.reprofit.cz

lulockka
3. júl 2009

je dobre že mám mrazičkov ale dúfam že sa budu dobre rozmrazovať a nič im neublíži.

tinkywinky
3. júl 2009

neboj,mrazacikovia budu v top forme 😀

maahuliena
3. júl 2009

ahojte...som sa práve doplazila z roboty 🙄 😒 a zajtra som tam zase 😅

ybyt, ach ☹ ☹ ☹ twinky ☹ ☹ je mi to luto, že to nevyšlo, rovnako ako vy, aj ja som verila, že to výjde 😔 želám veľa síl.. 😔 hlavne sa nesmieme vzdávať, musíme veriť 🙂 je to ťažký tento boj... ☹ ale dokážeme to! 🙂

miri a ty si bola na krvičku? 😕
kelly? neviete čo je sňou?? 😅 😨

tinkywinky
3. júl 2009

ahoj mahulienka,tak vylozit nohy a relax 🙂 Ja uz som si oddychla,idem byt chvilu uzitocna aj ja 😉
Urcite to raz vyjde aj nam 😉 ide sa dalej 🙂

ybyta
3. júl 2009

čo to je toto stoho všetkeho začinam mať bolesti ašpiniť to časovo nedava hlavu ani nohu čotoje a utr 😝 😔 😔 🙄 oš som mala ešte rano zatial posledny... apotom v sept .Mahu moc dik opuchnuta som jak špatna žaba 😔 aKelly toje važne ked tu neni dufam že oslavuje!!!! mam aj 37 teploítu atak tomam asi stoho to telo sa spamatava po strate malinkych že??

maahuliena
3. júl 2009

lulock, ja byť tebou, by som išla hned do ketu 😉 😵

ybyt..oddychni si 😔 moc na teba myslim 😔

pekný večer kočky a aj víkend, idem do sprchy a zalahnuť, dnes som unavená, prišla ms v neskutočnej sile... 🙄 🙄 😔 ale vdaka Bohu,, že prišla 😅 😉 paaaaaaaaa a držte sa

ybyta
3. júl 2009

majte sa kočky pekne sny moje isto iste nebudu ☹ 😔 😔 Kelly ozvi sa 😉

mircalla
3. júl 2009

na krvi som nebola, doky ze ak nemam spinenie netreba, // boli krasne.
ale aj tak pre svoju vlastnu potrebu idem v utorok

20.7. na sono do brna

kukulik30
4. júl 2009

ahojte..prave docitavam a starsne ma to mrzi ybytka, tinky 😔 😔 😔 neviem co napisat...iba tolko , ze vela vela vela sily a trpezlivosti do dalsieho boja....raz to predsa musi vyjst, verime v to a to nas drzi ...

ybytka, viem ako sa citis, mne sa to stalo uz druhy krat, ze sa bobaky chytili a potom odisli...minule leto som tiez mala // a teraz uz boli take krasne, druha ciarka bola uz skoro taka silna ako kontrolna v 8. den po ET a nakoniec to dopadlo, ako to dopadlo ☹ co narobime, nechapem to....ale musime ist dalej a verit v zazrak 🤐

ybyta
4. júl 2009

Kukulik dakujem za podporu aj tysi to mala? plačem kade chodim ☹ 😔 to rano bol des muž ma pohladkal po lici a bolo mi hrozne taka prazdna sa citim psychika v keli čim viac ma utešuju tim viac mije na nič ani spať som nemohla prečo prečo prečo?????????????????????????????????????????????????????????????,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, aspoň ale vieme že sa vedia chytiť malinke že sme toho schopne ani nevidim oči mam jak žabak 😔 🙄 ačo je stu Kelly netušite?Miri ako? ati Kukulik ešte nemaš babo ani jedno? akedy ideš znova mojka?ako je dobre

ybyta
4. júl 2009

sami to nedokončilo žeako je im dobre Zbiňke Mirke nech sa držia maminky 🙂

ybyta
4. júl 2009

nido tu neni? ☹

katy7
4. júl 2009

ja som tu

ybyta
4. júl 2009

Katy atoIVItoječo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre