• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

26. mája 2017 
lulockka to ma mrzi :frowning2: a mate aj mrazacikov?
6. júl 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrazičkov chvála bohu máme ešte jedenásť len dúfam že sa budú dobre rozmrazovať.
6. júl 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loginka gratulujem k dvom mimiskom :wink: pozeram ze sme v rovnakom tt, mozem sa ta spytat kedy ides po prvykrat do poradne?lebo mna objednala doktorka az v 10tt co sa mi zda teda dost neskoro, ked tak pozeram ostatne babenky chodia okolo 8tt a robia sa vysetrenia..tak neviem, nerada by som bola aby sa nieco zanedbalo..
6. júl 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulockka tak ti budem silno drzat palce, to uz musi vyjst!
6. júl 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem aj ja dúfam že tentokrát to bude úspešné.
6. júl 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, ja idem potom tiez v 10 tt ale najradsej by som chodila kazdy tyzden :slight_smile:
6. júl 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcat,blahozelam k dvojkam :slight_smile: drzte sa,a pekne sa zaoblujte :slight_smile:

lulocka,mrzi ma to :pensive: , ale budeme bojovat a nabuduce nam to isto vyjde.Zatial si verim,a mam take zvlastne chvenie,akoby som citila,ze sa to podari...bodaj by.....Posledne 4 dni boli hrozne ako zo mna vsetko odchadzalo :pensive: :pensive:
6. júl 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julietka,,,aj ja mam ist do poradne v 10 tyzdni, no je tak standartne,,,,aspon doky tak vravel,,,tak bojujeme spolu tesim sa,,,,ja som asi par dni popredu,,,no ty dobehnes, nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbinka loginka,straasne vam gratulujem
6. júl 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika,,,,dakujeme,,,,,,,,,,,,,,,,
6. júl 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbinka ty chodis do martina? a podarilo sa vam na 1krat?
6. júl 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, do martina a na prvy krat,,,a este sa aj rozdvojili, ked si citala co som úisala, sama tomu este neviem uverit,,,a to uz zacinam osmy tyzden,,, :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chodim do mt tak dufam ze aj nam sa to podari na 1x. citala som a je to inac srandovne a obrovske staastie :dizzy_face: a chodis ku doktorovi alebo ku doktorke?
6. júl 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no k doktorovi,,,on strasne dobra dusa a ze jemu sa stale dvojcata rodia,,,sestricky sa s toho smeju
6. júl 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej zbinka naozaj to je neuveritelne, taky maly zazrak co sa vam stalo :slight_smile: tak napokon to aj tak budu dvojky :dizzy_face:
a nechces si dat do "pasu" udaje? :wink: nech vidime ako ti tiez pekne pribudaju tt :slight_smile:
6. júl 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj no aj velmi rada, len este neviem ako,,,porad,,,som tu novacik
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. júl 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbinka :slight_smile: musis ist hore do nastaveni a tam mas ponuku vsetkeho mozneho ..kliknes na to "cakame babo" a vyroluje sa ti datum poslednej MS vsetko si zadas a nezabudni ulozit :wink: potom sa ti to pekne bude ukazovat
6. júl 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julietka,,,uz mam dakujem pekneeeeeeeeee,,,super,,,
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
6. júl 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej to je super, a hodilo ti tiez 7tt?nemala si mat viac?
6. júl 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbinka a nemas aj fotecku z UTZ, zeby si ju hodila do albumiku :wink:
6. júl 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ato zas jak???? neviem tam dat ani svoju, teda este v notebooku ziadne nemam,,no dam, len som teraz mala ine starosti
6. júl 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj loginka - uz som myslela ze sa ani neohlasis :wink: , tak som rada ze mate potvrdene dvojky aj pekne so srdieckami :grinning: gratulujem, ja som bola tiez na UTZ ale my sme skoncili definitivne "len" s jednym, ale som si ista ze nam bude stacit... :grinning: ! srdiecko sme uz tiez krasne videli :grinning: :dizzy_face:

zbinka - gratulujem :grinning: , jeeeeej to bude deticiek !!! :wink:
6. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bittka aj rovnaky termin mame,,,superrrrrrr
6. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbinka - no ano, nejak sme sa tu stretli :grinning:
6. júl 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá.mne sa ten 2 pokus nepodaril.mám negatívne výsledky,ešte idem vo štvrtok na krv,ale neviem že na čo ked mám neg.výsledky.Ja vám všetkým držím palce.nech vám darí :wink:
6. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbinka ,julietka ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gratulujem k dvojickam je to nadherna vec ked cakate dvojicky.cmuk :grinning:
6. júl 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki cmuk velmi pekne dakujeme :slight_smile: a vidim ze hovoris z vlastnej skusenosti, mas krasne dievcatka :dizzy_face:
ake si mala tehulkovanie?
6. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bolo to super ziadne tazkosti....pribrala som 17 kg :sweat_smile:
6. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam aj peknu supravu,nohavicovy kostym ked som bola tehotna tak som to vyuzila :wink: vies co tazko bolo nieco najst pre take tehulky alke sme mi dvojicky :slight_smile:
6. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa dobre pocuva:slight_smile: dvojkove tehu je vraj vzdy rizikovejsie...
a este raz gratulujem ku krasnym kočkam :slight_smile:
6. júl 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok