Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ikuska
9. okt 2008

Misik, ake velke bolo to neviem, ale viem ze malo znamku medzi 2-3, tak sa to stanovuje v Heliose, ale ubezpecila nas embryologicka ze je vhodne na vlozenie, ze keby nebolo, tak by mi ho nevkladali.

misik1
autor
9. okt 2008

tak mu teda treba verit.....drzim palce, zajtra to vybav a urcite daj vediet, my tu budeme vsetky cakat.....pa

cikyta
9. okt 2008

Ikuska vkladaj ho!Je to účinnejšie! 🙂 Papajú ho ženy,čo majú podráždenú pošvu z neho. 🙂 Certica 1-2 krát ju prehryzni.Ked to urobíš s nejakým zemiakom či mäskom,vôbec to nezacítiš.

ufko
9. okt 2008

ahojte kocky...
ikuska fakt je to divne, palicky dve a test negat.??to mi nejde do hlavy, moze to byt, ale tak vo velmi malo percentach, urcite sa niekde stala chyba a Ty ju zajtra pekne krasne vyries a podaj spravu, toto sa mi nezda..
urcite musis byt tehu 🙂

miminap nezufaj prosim, fakt az test povie co a ako, drz sa..krv je naistejsia 🙂

misik ako bolo v praci, dalo sa ? zuabudla si aspon na chvilku ??

zulka lezkaj pekne a podaj spravicku, co hcg..stupa ??? vidia uz nieco cez sono ??? toto nemoze byt mimomater. musi sa to podarit..ason tebe z nasej TROJKY 🙂 🙂

misik1
autor
9. okt 2008

ahoj ufko, v praci sa celkom dalo, ale taka nejaka zvlastna som bola, ani vesela ani smutna, nejako bez energie a sily, neviem co je so mnou, teraz sa tiez citim ako yhruba druhy den po tej negativnej sprave...tak neviem...pozeram ordinaciu, vidim tehotensku knizku a je mi z toho blbo.....
a ty sa mas?

ufko
9. okt 2008

neboj chce to cas a dostane s sa do svungu v praci 🙂 je jasne, ze ti nebolo lahko po totolkych dnoch neistoty..ale budete to uz lepsie..

inak ordin. pozeram aj ja a ked som videla tu knizku ja, tiez ma prepadol zvlastny pocit, ze kedy ja budem take nieco drzat v ruke ☹ hilmerovu mam velmi rada a ked oznamila michalovi, ze je tehu-ja som este bola :( a tak som si pomyslela, ze sme spolu a narovnako a teda vyjde to 🙂 dufala som marne..

mne je dnes uz lepsie, uz som na to myslela menej..a bola som aj civicit ako som ti spominala tak ma baby potesili a trosku som myslela na nieco ine.. ☹

misik1
autor
9. okt 2008

tak to je fajn, ze si sa odreagovala....dufam, ze zajtrajsi den bude lepsi a poobede idem konzultovat, tak som zvedava, ci sa posuniem a kam... 😒

ufko
9. okt 2008

tak sa budem tesit na nove spravicky, uvidis..urcite sa nieco dozvies a budes aspon pokojnejsia..
teraz ma ty o den predpehnes 🙂 ja idemna kontrolnu krv v pondelok rano a konzultovat tiez 🙂

julietka
9. okt 2008

ikuska cely den som dnes na teba myslela ako dopadnes a teraz pozeram na tie spravicky, no neviem neviem, co sa to deje, naozaj je to zvlastne. Bodaj by Ti naozaj zamenili tie vysledky! Nech sa aspon ty tesis z babenka.
ja dnes tiez cely den revem, pretoze som vobec nedostala klasicku MS, ale zacala som mat krce uz vcera a aj dnes a spinenie, ktore sa zintenzivnuje, takze nemam chut ist ani na krvny test zajtra.
Presne toto sa mi stalo aj minule. Ale vtedy som sla do nemocky a tam ma prezreli aj cez UTZ a povedali ze to bola uz gravidita, ale to proste odislo..
No a teraz to prebieha tak isto, ten isty scenar, v tom istom case, ale uz ani nejdem do nemocky, naco. Ved aj tak by so mnou nic nerobili.a nemam to ani z krvy potvrdene..
Pojdem si dat novu ziadost na dalsie IVF, ale asi budem musiet donutit lekarov, aby mi spravili preciznejsie vysetrenia ked sa opakuje zakazdym to iste v tom istom case.

ikuska
9. okt 2008

Jullietka, to mi je velmi luto, ja mam tiez divne pocity, neviem sa dockat rana.

misik1
autor
9. okt 2008

julietka zajtra drzim palce na odber, nech je vysledok o.k.
aj aanetta ma zajtra test, tak aj jej...
ufko dam vediet...ahojte

julietka
9. okt 2008

ikuska urcite si chod dat spravit dalsie krvne testy, ak budes mat aj rano na teste //.
Hlavne aby sa vylucilo mimomaternicove tt. Niekto to tu uz v inej teme spominal ze domaci test mala babenka stale // a krvne boli negativne a napokon mala mimomaternicove. V ziadnom pripade ta nechcem strasit, len to treba vylucit vcas. Mozno sa naozaj hcg dostalo neskor do krvy.
Drzim palce aby ti vsetko dobre dopadlo! 😵

julietka
9. okt 2008

misik si zlata, dakujem.
ale v mojom pripade je uz zbytocne ocakavat pozitivne spravy z krvy. Pockam si na normalnu MS a podavam dalsiu ziadost na IVF. A mozno to stihneme naraz spolu este tento rok nie? dufam ze sa chystas na dalsie IVF a nevzdavas to 🙂
alebo mate este mrazacikov? 😵

ufko
9. okt 2008

jul...no nemusi to este nic znamenat.. aj ked .. presne moj pripad z pondelka :(

ale pokial este nemas krv, nevesaj hlavku pls..ver do poslednej chvile..je to par hodin..vydrz 🙂

julietka
9. okt 2008

ste zlate babulky, ale aby som mohla normalne fungovat a ist dalej, dokazem to presne opacnym postupom, tak ze sa rovnom zmierim s tou najhorsou alternativou. Je to mozno divne..

je mi strasne luto babenky ze je osud taky vrtkavy a vyhral sa prave na nas vsetkych co tak tuzime po babatku a hocijaka zenska ktora si nevazi svoje zdravie, chlasta a fajci a cojaviemco este ma deti ani nevie ako...

misik1
autor
9. okt 2008

julietka mam este 1 mrazacika,ale ako si aj ty pisala, ze budes chciet dalsie vysetrenia, tak ja tak isto, bez vysetreni do nicoho nejdem, tak najprv to, nech viem co je vlastne pricina, lebo ta je zatial nezistena....a pri tvojich skusenostiach, by som urcite tiez riesila vysetrenia a potom dalej, nech sa znovu nesklameme...

misik1
autor
9. okt 2008

julietka ty chodis do Iscare ze? aj ja...

julietka
10. okt 2008

ahojte babulky. dnes ma byt krasny dnik, aspon ma nebude tak velmi boliet ta negativna sprava.

Ahoj misik, ano chodim do iscare 🙂

ufko
10. okt 2008

dobre ranko kocky..

jul..ved prave ze bude krasny den, tak Ty ho zakoncis krasnou spravou pre seba, manzela a aj nas vsetkych 🙂 ze si " v tom" !!!! tesim sa uz teraz 🙂

holky krasny den vsetkym..
misik, prosim napis vecer ze co Ti presne vsetko doki povedala, ake vystrenia mozes este absolvovat nato aby sa zistila pricina.. nech pripadne aj ja sa v pondelok dokiho spytam viac..
vecer ideme na husacinu a pitivko, tak sa trosku odviazem 🙂

cikyta
10. okt 2008

Ikuska,držím ti palčeky!Robila si ráno testík? 😉

katy2
10. okt 2008

Ahojte 🙂
moj testik stale silnie 🙂 ikuska, ja verim, ze si tehu... drzim palce.... ved aj uzv ti to potvrdil.... 🤐

cikyta
10. okt 2008

Katy-pekne.Len tak dalej.................tfuj.........tfuj.........tfuj!

katy2
10. okt 2008

ciky, dakujem... dufam, ze v pondelok to krv len oficialne potvrdi.... 🤐

tribitka333
10. okt 2008

ahoj ciky,chcem sa spytat,citala som tu,ze to ci vajka preziju zalezi vela na kvalite spermii? mne sa oplodnilo 7, ale teraz mam strach,ci mi preziju.muz ma zlu morfologiu,iba 1%,

cikyta
10. okt 2008

Mne povedala embriologička,že ked sme mali slabé spermie,oplodnili čo sa dá.Ak to oplodnenie výjde a začne embrio tvoriť bunky,tak bola spermia skôr dobrá.Ak embrio za pár dní zdegeneruje,chyba bude už skôr vo vajíčku,alebo genetickej informácii,ktorú neovplivní nikto.Proste sa to stane často aj normálne oplodneným ženám,ale o tom ani nemusia vedieť. 🙂

tribitka333
10. okt 2008

aka velka je sanca,ze zo 7 oplodnenych vajok mi zostane aspom jedno na vlozenie?

cikyta
10. okt 2008

Tribitka,to je ťažké...Vieš ale čo som si všimla po 7 mesiacoch sledovania na Modrom koníku?Ze čím menej vajok vyberú,tým majú dlhšiu životnosť pri PK.Takže ty so svoji mi 7 si tak akurát!Tak sa neboj,len sa modli,aj ked si neni veriaca.Mne modlenie pomohlo!A už sa dívam na boha inými očami....ale to je už o inom.

tribitka333
10. okt 2008

hm,tak to si ma fakt potesila.lebo ja ked tu citam o tych 23 a podobne..modlim sa stale,som veriaca,viem,ze vsetko je to v bozich rukach..dufam,ze ked ich bolo tak malo,ze budu kvalitnejsie..

cikyta
10. okt 2008

Tribitka,neboj budú silné.Brali si živiny sami pre seba dostatočne.Nemuseli sa deliť s ešte dalšími pätnástimi vajkami o miesto atd...Vela šťastia! 😉

tribitka333
10. okt 2008

ty si zlata.ty vies vzdy tolko optimizmu dodat..ako sa citis?? stale ti byva spatne? alebo si uz uzivas tehotenstvo naplno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre