Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kiara15
31. júl 2009

to nikto neni po transfere?
ybyt ty si tu verna 🙂

matelko1
31. júl 2009

ahojte.no co mate baby nove?ktora je nova tehu?alebo ktora caka uz po transfery na vysledky?

kiara15
31. júl 2009

matelko ahoj ja budem za take dva tyzdne 😉

vevericka80
31. júl 2009

ahojte ja som dnes 10 den po KETe, al esom bola tyzden na dovolenke 🙂

ybyta
31. júl 2009

ahojte mojky no zda sa že čakateľky po transfere su neni ☹ 😠 baby jedny tak čakam anciaša ktora je tehotna avy nič 😠 BAKOšKO aty







































ahojky totu nikto neni tehotny baby jedny čo toje NIKUš 😠kdesi azapadneky ROSIENKA BAKOšKO ako si dopadla? si tehotnica???????????,










,

nikita880
1. aug 2009

ahojte kočky, tak som tu znova. som druhý deň po KET, vkladali mi 2 osembunkové chrústiky, tak držte palce.
bolia ma hrozne vaječníky, to ma prvýkrát nebolelo, tak dúfam, že to je dobré znamenie

kiara15
1. aug 2009

nikitka880 neboj je to dobre znamenie 🙂

ybyta
2. aug 2009

tak predsa niekto 😉 Kiar tebe kolko vložily?????????????? mi sme zas na pohovor objednany s mužikom na 17.8 Krajkovi hadam tam bude asi vo štvrtok v noci ideme do grecka si to užiť potom všetkom aasi v septembri ideme znova nato 😉

kiara15
2. aug 2009

ybyt ja este stimulujem ale za take dva tyzdne asi bude vklad10.8.ratam vyber folikul v utorok budem mudrejsia 🙂
ale dam si asi dva ak budu 😉
tak u teba to isti september coo? 🙂 🙂 🙂

matelko1
3. aug 2009

ahojte.
kiara budem drzat palce
nikita to je dobre znamenie.kety byvaju uspesne.ja som tiez po KET a cakam trojky.

kiara15
3. aug 2009

matelko diky 🙂 to znamena ze ET neni su tak uspesne? 😒

matelko1
3. aug 2009

ET su uspesne,ale aj KET-y byvaju uspesne.mne to vyslo a teraz riesim otazku ci to zredukovat,alebo....
najlepsie by bolo keby sa to samo vstrebalo,priroda by to mohla zariadit.

kiara15
3. aug 2009

matelko to mas velmi taske rozhodnutie to ti veru nezavidim.Ja uz idem na 2IVF a tie ze su uspesnejsie 😉

matelko1
3. aug 2009

kiara tak ti budem drzat palce aby ti to vyslo.musis verit a mysliet pozitivne 🙂

kiara15
3. aug 2009

matelko dakujem snazim sa ze to bude ok 🙂

dafy
3. aug 2009

ahojte

matelko ja na tvojom mieste si necham vsetky bala by som sa ze mi tym ohrozia ostatne dve fazulky predsa je to nejaky zasah do maternice nie??

ja mam v stredu odber vajicok a v piatok vklad 😎

kiara15
4. aug 2009

dafy tak gratulujem ja nieco po tebe tak tu budeme spolu bojovat 🙂

honey13
13. aug 2009

ahojte a krasne leto vam prajem, matelko ako si sa rozhodla, resp. ako to dopadlo s babetkami? ja som v 9tyzdni potratila, v juni mi bol robeny zakrok, uz som dostala aj menzes po tom, teraz idem do iscare na kontrolu a dohodneme dalsi postup. brali mi krv na hormony a tak vsetko, mame este odlozenych 2 bojovnikov. 🙂 🙂 🙂

gabulle
13. aug 2009

ahoj ja mam pred odberem zitra se mozna dozvim termin

takitak
14. aug 2009

ahojte
baby kt. deň je nakriticekjší po transfere a po PK, neviete? kedy sa to usádza?
som po KET 2 deň a občas to strašne pichne, ako vždy ... a vždy to zle dopadlo, tak ... 😝

kiara15
14. aug 2009

ahoj honej ja mam po odbere a zachvilu budem mat vklad 🙂

takitak ja co som pocula prve tridni ze embriko sa uhniezduje 3dni 😉

honey13
14. aug 2009

ahoj kiara, držím palce, nech to vyjde, je to tvoje prve ivf?

kiara15
19. aug 2009

honey nie neni uz 2ivf dnes som uz 2den po ET 🙂

matelko1
27. aug 2009

ahojte baby.aspon posuniem tuto temu dopredu.
co mate nove?
kiara drzim palce.mysli pozitivne.
honey ty si ako na tom?kedy sa chystas do dalsieho boja?
takitak mysli pozitivne.to pichnutie je dobre znamenie.ja ked som bola po Ket,tiez ma sem-tam pichlo a vyslo to.
len treba verit.

bakosko
28. aug 2009

a ni ja nic 3 ivf ,kiara drz sa

honey13
29. aug 2009

ahojte,matelko, 4.9. idem na kontrolu do iscare, mame este dvoch bojovnikov, tak uvidime, ale asi az v oktobri, lebo koncom septembra deme na dovolenku a na cestu lietadlom by to nebolo vhodne. inak sme fajn, vysetrenia dopadli dobre, bola som este raz na odber protilatok proti rubeole, lebo som mala vyssie, neviem preco, lebo ockovana som bola, vsak si necham vysvetlit od mudr. citam, ze cakas matelko dvojvajecne dvojicky, tak to je super, drzim palce, napis, co nove 🙂 🙂
pekny den vam

matelko1
31. aug 2009

ahojte.aj tato tema akosi zapada.az na 3-tej str.bola.
honey budem ti drzat palce a dovolenku si pekne uzite 🙂 ...daj vediet ako si dopadla na kontrole v iscare.

floskula
31. aug 2009

matelko, ahoj. ako si vyriesila nakoniec tu vec s redukciou? 😕

matelko1
31. aug 2009

floskula mas ip.

lyndus
31. aug 2009

ahoj Matelko, ozaj, ako sa to nakoniec vyriesilo? Pozeram, ze mas v pase ze 2-ky, tak drzim palceky, uz mas asi riadne brusko 😀 my sme sa konecne dozvedeli co to bude, vraj 100% chlapec, tak sa velmiii tesime 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre