Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

luly3
23. nov 2009

dudinka 😅 😅 😅 😅 😅 ešte chvíločku 😉 😉

luly3
23. nov 2009

ja už som netrpezlivaaaaaaa

rosienka
23. nov 2009

veru dudi, co jeeee??? 😉 😉 😵

mib
23. nov 2009

dudi, stale na teba myslime. dufam, ze sa neozyvas lebo oslavujes. 😉

miriam74
23. nov 2009

ahoj dudinka.tak ako?ja a miminko sme v poriadku,az na to ze slabo krvacam.dnes som bola na UZ.mimco vyrastlo o par mm a to krvacanie moze byt z cipkov.reakcia na hormony.tiez uz niesom najmladsia.drzim tebe a i ostatnym palce.

walle
23. nov 2009

ahojte bambulky...
no dudinka kde si???? ako???? 😖 😖

walle
23. nov 2009

soni1 - a ty tiž kde si? dúfam, že transfer prebehol v poriadku...a už si medzi nami čakateľkami 😉 😉

dudinka80
23. nov 2009

ahojte babulky............
zo zarmutkom VAM oznamujem,ze to BOHUZIAL JE NEGATIVNE 😢 😢 😢 😢 😢 😢

luly3
23. nov 2009

dudinka fnuk 😢 😢 😢 😢 😢 je mi lúto moja

rosienka
23. nov 2009

☹ ☹ 😖 😢 😢 nieeeee, naozaj? to mi je velmi luto

walle
23. nov 2009

dudinka---Pane Bože... 😢 😢 máš aj mrazáčikov?

☹ ☹ ☹

dudinka80
23. nov 2009

nemam,ani raz som nemala.to vie cloveka tak nasrat.

walle
23. nov 2009

dudi..to je tretí krát??? ja som bola na KET s jednou bambuľkou, ktorá išla 4.krát ale už iné centrum...čaká teraz so mnou...aj sa v ten istý deň stretneme na krvičke...

ale toto bolí...takéto správy... 😢 😔

walle
23. nov 2009

a čo v takých prípadoch...už na druhú krvičku neideš? myslím, že si písala štvrtok...to už je definitívne 0?asi áno... 😔 😔

dudinka80
23. nov 2009

ano idem este na krvicku v o stvrtok,myslis,ze sa to moze este zmenit?? 😲

walle
23. nov 2009

oh, to by bolo super...teraz ťa testovali koľký deň? ja idem na 12 deň od transferu a jediný krát...iný CAR... 😔
určite to bolí viac, keď mrazáčikovia nie sú... 😢

luly 3 -ja som si čítala historiu z minulej jesene...ty si tu už poriadny "koreň"!!! 😉 a to je pekné...nevzdávaš to...ak chceš, budem rada, ak o sebe niečo napíšeš... 😵 😵

dudinka80
23. nov 2009

dnes ma testovali 11-den.ak to nevyjde bedeme uvazovat o adopcii.

miriam74
23. nov 2009

Dudi,je mi to luto.Na svete je tolko zien,co pohodi svoje deti len tak,ani okom nemrknu a tie co strasne chcu,maju smolu.je mi to luto,az by som plakala. ☹

soni1
23. nov 2009

Ahojte, takže ja som dnes po transfere, vkladali mi jedno embrijko 5bunkové - myslíte, že to je dobré? 7.12. idem na krv.

mib
23. nov 2009

dudinka, je mi to velmi luto. ☹ ☹ ☹ normalne mam depku, ved mam rovnake priznaky ako ty. 😔 kedze si uz absolvovala tri neuspesne IVF, asi mas uz rozne vysetrenia za sebou. ale aj tak mi to neda spytat sa ... genetiku, hemato, imunologiu, ... tieto vysetrenia uz mas za sebou?

walle, ty ako? ja som sa dnes objednala na krvicku. pojdem vo stvrtok. neriesila som, ci mozem o den skor. ved to bude 13-ty den a vsetky tu pisete, ze chodite vo vasich car uz od 10-teho dna. 🙂

soni, blahozelam. 5-bunkove je v poriadku. nesmies byt taka vystresovana. vsetko je urcite tak ako ma byt. ty len pi vela vela vody a pekne relaxuj. pokial sa da, zostan lenosit doma a uzivaj si tehulkovanie. 😉

luly3
23. nov 2009

wale 😉 tak ja mám toho vela zasebou to je pravda 😕 😀
ak ta niečo zaujíma konkretne kludne sa spýtaj 😅

rosienka
23. nov 2009

dudi, stale mi to nejde z hlavy, je to velmi smutne...nechajte si cas a mozno sa este raz rozhodnete ist dalej...aj my sme to uz skoro vzdali a potom sme sa zas vzchopili, nabrali sil a sli dalej...a snad sme sa dockali 🙂 Nechcem ti robit samozrejme plane nadeje, ale sama vidis, ako to je, proste clovek nikdy nevie, kedy je na rade. Ale ak si schopna sa s tym vyrovnat, ze vlastne mimi nebude, tak aj to je riesenie...kazdy mame inu cestu. Drzim palce, aby ste sa spravne rozhodli 😉

walle
23. nov 2009

dudinka - v prvom rade...všetko potrebuje čas a potrebujete sa vyspinkať... 😔
luly - no, chcela by som vedieť, čo všetko si absolvovala od toho minulého roku...toho oktobra 08...ja síce čítavam historiu som na strane niekde 27 😀psycho, čo?
rosienka- ty sa opatruj a neopúšťaj nás...potrebujeme tu pozitívne myslenie... 😉
mibík - takže štvrtok???joj...strašne myslím na teba...

ja som 5 deň a nič...nič necítim, keď som prvý krát otehotnela...hneď ma boleli prsia a teraz nič... 😔 viem, že to môže byť úplne iné teraz, ale...je to nepríjemný pocit, nie stres...snažím sa myslieť aj na to, že ak to nevyjde, čo budem robiť...aby som nebola moc sklamaná, vieš?/ aj tak budem revať ak to nevyjde!/
a testovať...to sa bojím...je to aj možno skoro...ty si testovala mibí?

luly3
24. nov 2009

ahojte 😉

walle v skratke:
1 IVF neuspešne 0 snehuličkou
2 IVF HCG 50 kleslo na 9,8 ....spontánny potrat
1 KET HCG 5,8 asi vraj biochemicke
2 KET HCG 296 o dva dni 490 .....spontanny potrat
3 KET HCG ?????? čakáme výsledok 😀

a vstávat 😀 😀 😀

matelko1
24. nov 2009

walle hlavne nestresuj a mysli pozitivne a slova co ked to nevyjde ani nevyslovuj....citit nemusis vobec nic.
luly tebe drzim palce aby ti to vyslo 🙂

dudinka80
24. nov 2009

ahojte babenky 🙂 ....
tak konecne som sa sem dostala.
mib-nerobili mi nic taketo,aspon o tom neviem.a to kde robia?
luly-drzim ti palce zajtra,aby si dopadla lepsie ako ja 😉

walle
24. nov 2009

ahojte babenky...

luly - tak to je sila!!!to si si musela strašne vytrpieť...až som to prečítala manželovi...jeho reakcia:" och Bože...chudinka..." ☹ bola si na nejakých testoch ako spomína mib? prečo to dôjde k potratu?

dudinka - praktický lekár by ti vysvetlill kde na to ísť...alebo gynekolog...ale určite by trebalo...

mne, ak to teraz nevyjde, určite pôjdem...dokonca aj do PRAHY!!! čítala som niekde v historii, že na to dievčatá chodievajú, ide o nejaké špecifické vyšetrenia - imunologia, protilátky či čo...to si ešte zistím.ale vraj to robia iba v Prahe a stojí to okolo 5 000 Kč....

mib
24. nov 2009

dudinka, ja som ich vsetky absolvovala nedavno. poslem ti viac info do ip. 😉

walle, uplna pravda. minimalne tu Prahu odporucam. pri tych poplatkoch za vsetky ukony suvisiace s ivf je to smiesna suma. ako sa mas?

rosienka
24. nov 2009

tak ja vam sem celkom oficialne poslem tehu virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀 😀 😀 😀

drzim vsetkym palce a fakt sa moc nesledujete, ja nema skoro ziadne priznaky dodnes, akurat tie prsia bolia, co u mna predtym nikdy nebyvalo

jahodka26
24. nov 2009

ahojte,

dudinka je mi to velmi luto... 😢
drzim palce, aby dalsie rozhodnutie (nech uz je akekolvek) bolo uspene a pozitivne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre