Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

rikuska21
27. nov 2009

Walle, neboj este to neozaj nevzdavaj, viem ze to je hlupy priklad,ale ja som amal pri 1 tehotenstve normalne menzes 1 mesiac a druhy taky cudny, takze fakt to moze este vyjst, myslim na teba

sisa, takze si tyzden oddychovala??to je fajn a viem ze si na nic ine ani nemyslela, tak chod pracovat a uvidis ze aj myslienky budu ine a aj bublinkam úomozes

sisajojo
27. nov 2009

jasne hor sa do roboty,stale sa sledujem,lebo tento krat je to uplne ine ako prvy krat 😠 tento krat ziadny zachytny bod,ani prsia nebolia ,brucho neboli akurat vcera riadne uz som myslela ,ze je koniec ale dnes zase nic normal.neviem co si mam o tom mysliet ☹

rikuska21
27. nov 2009

vsetky baby pisu ze ich boli raz rano, potom jeden den a druhy nie, asi je somarina sa stale pozorovat, ale ani to nie je lahke nerobit to takze v pondelok nejdem este ale v utorok alebo v stredu ano a tam zabudnem na pozorovanie, len sa budem tichucko tskat, asi by som si mala ist lanut, no nie?

sisajojo
27. nov 2009

ja idem tiez idem cakat na muzicka ked pride z prace 😎 tak paa

walle
27. nov 2009

mibík -no ako? čakám... 😖 a lulyčka...asi to bola pravda...jojoj, som z toho smutná...je tu nejaká zlá vlna...čítala som historiu a minulý rok o tom čase tiež bola zlá vlna...

sisajojo - myslím, že teba som čítala v historii...nebola si náhodou aj minulý rok o takomto čase...tak ako lulička...

babenky -nech vám to vyjde...
rikuška -ty máš podobný osud ako ja...prosím ťa aspoň ty sa drž...nenasleduj ma!!! 😢

ale ešte verím!!!! 😵

luly3
27. nov 2009

babulky ahojte

walle
27. nov 2009

luličko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§kde si bola???? tak vysvetlíš mi to, čo sa stalo???????? druhý deň ťa tu vyhľadávam.... 😅 😅

walle
27. nov 2009

halooooooooooooooooooooooooo

luly, kde si????

mibík, kde si?????čakáme na výsledky!!!! ☹ ☹ nemám dobrý pocit, keď vás tu ihneď nevidím... ☹

bobik77
27. nov 2009

Ahoj Walle ideš testovať už teraz niekedy, ja som tiež po druhom KET a čakám ☹

bobik77
27. nov 2009

je tu niekto na pokecanie?

walle
27. nov 2009

ahoj bobik - testovať neidem, nemá to zmysel...revem.... 😢

teraz už mám slabočervenú krv na toaleťáku...nádeje sa rozplývajú... ☹

a ty, ktorý si deň po KET?

bobik77
27. nov 2009

ja som štvrty deň...ale tiež mam neajé pesimistické myšlienky. vkladali mi troch už posledných mrazáčikov....a viem že na stimulku sa nedám tak skoro nahovoriť lebo som mala silný OHSS

bobik77
27. nov 2009

A ktorý krát to skúsaš ty? Krv nemusí vždy znamenať neuspech....moja, hlavu hore

walle
27. nov 2009

bobík_ tak som sme na tom rovnako...ja som mala 3.stupeň OHSS -týždeň v nemocnici...a ani nemusím ti hovoriť, čím som prešla... 😢 lekárka vtedy povedala, že už druhú stimuláciu by som nemala podstúpiť...a vtedy som si povedala...nikdy nikdy viac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- mám ešte 6 mrazáčikov - hoci už menšej kvality...toto bolo naše prvé KET... 😢

a ty bobik? koľkýkrát si už bola? vidím, že asi si si už toho dosť vytrpela... 😔

rikuska21
27. nov 2009

Walle, bobik, drzkam palecky.aj ja som po ohss a tiez po ketku, a s Walle mame este aj sedem rokov cakania. ale hlavy hore, ziaden pesimizmus, ja som mala 2 snehuliacikov a oboch mi vlozili. a uz nemam nic a dalsia stimulka nehrozi, prave kvoli ohss, takze tak , teraz to ma vysjt a tak to bude 😵

walle
27. nov 2009

rikuško - my chodíme na spoločné témičky!!! bodaj by nie, ked máme rovnaké starosti i radosti...nie???
tak tebe to už ozaj musí vyjsť...

a fakt babenky - tie, čo ste mali vyšší stupeň OHSS...hovorili vám lekári, že už viac neodporúčajú??? ja si to síce ani neviem predstaviť znova opakovať...myslím stimuláciu... 😢 😖

rikuska21
27. nov 2009

Walle pozri co som ti nasla a púresne to na teba sedi nie ze nie si tehu ale ze si tak pozorne citaj, to su prve priznaky

NESPOĽAHLIVÉ:
1. náhly pocit hladu - vlčí hlad - prichádza odrazu
2. tmavšie sfarbenie prsných bradaviek
3. bolesti v podbrušku a krvácanie ľahké špinenie - približne 8 dní po oplodnení môže prísť ku krvácaniu tzv. uhniezďovaciemu špineniu a taktiež v termíne menštruácie môže prísť k tmavému výtoku
4. časté nutkanie na močenie - keď sa embryo uhniezdilo a produkuje hormón GCG, budeš potrebovať častejšie ako inokedy
5.únava - veľké množstvo progesterónu dáva pocit akoby si sa zúčastnila maratónu, i keď máš za sebou bežný deň. je to najčastejší príznak, ale nie spoľahlivý.
6. citlivé, naliate prsníky - v tehotenstve bývajú prsníky citlivé na dotyk, je to porovnateľné s časom pred menštruáciou, ale intenzívnejšie. Keď si telo zvykne na zvýšenú koncentráciu hormónov, tento pocit ustúpi

walle
27. nov 2009

rikuška -joooooooooj, žeby som ešte verila??? 😅

už myslím dopredu...otvorila som novú tému...Ďalšia stimulácia po silnom OHSS. Je to bezpečné??? 😕

rikuska21
27. nov 2009

ano je pravda, ze mne doki povedal, ze je velky predpoklad, ze sa to uz bude opakovat ohss, a ze by som to nemala absolvovat, asi tak, a bolo to moje prve ivf

walle
27. nov 2009

a čo riki? mala si aj druhé IVF????? 😕

tinafarkas
27. nov 2009

ahojte, tak ja som dnes po transfere - ET - treti den po odbere. Embryologicka mi hovorila, ze sa trochu slabo delia - su 5-bunkove, hoci by mali byt 6-8 bunkove. Mate s tym niektora skusenosti prosim?

walle
27. nov 2009

tinka - ja mám ešte mrazáčikov a vraj boli už pomalšie ako tie, čo mi vkladali...ale vraj to nemá nič spoločné s tým, žeby to boli zlé embryjká...už som tu " počula" dievčence, ktoré pri silných blastocystách neotehotneli a práve keď im vložili tie " slabšie"...tak to vyšlo....neboj, majú NÁDEJ... 🙂

tina1
27. nov 2009

ahojte baby, rozprávali ste sa o OHSS, či podstúpiť, alebo nepodstúpiť ďalšie IVF. Toť moja skúsenosť. Po prvej stimulácii som mala silný OHSS, bola som 12 dní v nemocnici. Lekár mi vôbec nehovoril, aby som do ďalšieho IVF nešla. Upravil mi dávky hormónov pri stimulácii a nemala som vôbec žiadny OHSS. Vajíčka som mala presne toľko ako pri 1 IVF.

mib
27. nov 2009

ahojte kocky,

mam dobre spravy 🙂 🙂 🙂 HCG 209, cakame babatko. 😉

walle
27. nov 2009

mibík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 normálne mi vyšli slzy!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

walle
27. nov 2009

to myslíš vážne???? 😅 strašne strašne sa teším, konečne dobrá správa.... 😅

walle
27. nov 2009

ani neviem ako sa mi podarilo urobiť takú dlhú čiaru!!! 😅

babenky...poslala som muža kúpiť test!!! idem to urobiť!!! 😔

mib
27. nov 2009

walle, dakujem. 🙂 🙂 🙂 moc sa z toho tesim. zle spravy som uz pocula tri krat, tentokrat prisli konecne dobre. ... a pozor na testiky. ja som si spravila dnes, ked som uz vedela vysledok a ciarocka je stale dost slaba. tak sa neprelakni.

mib
27. nov 2009

wall, teba caka krvicka v pondelok ak sa nemylim. kolky si dnes den - deviaty?

soni1
27. nov 2009

Ahoj mib, pripájam sa ku gratulácii, dnes som na teba veľmi myslela a naozaj som šťastná s tebou. Z celého srdiečka gratulujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre