• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

28. júla 2017 
dobré ránko babuľky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja som včera skoro zalomila už o pol7--blbo som sa cítila--kríže ma dosť boleli
zase ako pred mrchou :unamused: ..........inak kupila som si dnes rano testík :wink: ,ale asi až zajtra ráno môžem testnúť čo???
mám nejaký..,že už 3dni po zahniezdnení :astonished: -tak neviem
už som po 2.raňajkách--bože budem ako bomba..
3. feb 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,nivejka....no ja si myslim,ze kludne mozes testnut zajtra... :wink: som zvedava.... :wink:
nic si z toho nerob,ja tiez chodim skoro vecer spat...a tiez vela papam... :wink:
3. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinka..... :grinning: :grinning: ,tak ja som nevydržala a stále som čakala než sa mi trošku mechúr naplní :grinning: :grinning: :grinning:
ved mám 2 testíky....no a urobila som a mááááám 2 čiarky :grinning: síce je ešte slabučká tá druhá no ako tvoja :slight_smile:
3. feb 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka...vazne???no super.....tak krv to v piatok len potvrdi... :slight_smile:
tak moja bola celkom taka schopna...no som zvedava na hodnotu hcg :wink:
3. feb 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka,gratulujem.to je super.
az teraz som sa dostala k pocitacu.nechcem vypisovat,ked je muz doma,lebo by si myslel,ze mi sibe.ja to hram na to,ze ako bude tak bude. :slight_smile: ale v sebe citim nieco uplne ine.
3. feb 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka a to tvoje hcg vyzera skor nato,ze sa ti tam usadili 2 fazulky.
3. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
christy ty vobec netestujes???
3. feb 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala et v nedelu.takze mne sa este vobec neoplati testovat.
3. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaj jasne...uz sa mi to vsetko pletie..mam to domiesane :wink:
3. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este k tomu nemam ani nijake priznaky,ze by sa mohlo vo mne nieco menit.tak neviem. :frowning2:
ale uvidim tak za 5 dni.viac asi nevydrzim.
3. feb 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim ta,mozno ti budem pripadat ako dement,ale vam sa ukazuju odpovede hned,alebo musite otvori celu stranku znova?
3. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz si ktory den po et?moja kazdy chce mat nejake priznaky,ake?ved to sa neda este mat priznaky... :wink:
3. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
et nedela,ten den sa nepocita,takze 3.
3. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej nepocita ten den....aha tak to este skoro... :slight_smile:
3. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tebe uz vysiel pozitivny test,ze?ako tak citam,tak vsetkym sa vam to podarilo.to je super.
a ty si mala nejake priznaky?alebo to bolo prekvapko?
3. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priznaky...nie...pobolievanie bruska to je normalne,popichovanie vo vajecnikoch tiez normalne...trosku citlive prsia na dotyk,chodim casto na wc...
no hej,na 10 den vysli // ciarky...tak som zvedava na hcg
3. feb 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinka ajoj....christy ajoj... :slight_smile: ja som sa nevedela pripojiť,blbol net :angry: :angry: ,ale už som tu :grinning:
3. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ze spis alebo jes tak dlhooo....spachtosko,hladosko :grinning: :slight_smile:
3. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak babule diky :slight_smile: -len sa ešte bojím,aby to bolo naozaj....no mali ste ma vidieť,ked som išla testnúť :grinning: :grinning:
taká som bola roztrasená--no úplne hotová,lebo som čakala to najhoršie--a celý čas som sa modlila :slight_smile: :grinning:
3. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka ja som bola taka ista,srdce bilo jak zvon... :grinning:
3. feb 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa odpajam.troska som si to precitala dozadu a zistila som,ze u kazdej je to ine.naozaj asi nema zmysel sa pozorovat :rolling_eyes:
tak teda idem nieco doma porobkat,aj ked sa mi vobec nechce,ale co uz.
ved treti den sa len poflakujem a uz si pripadam tak zbytocne.takze hor sa do prace.... :slight_smile:
3. feb 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie fakt lusi---išlo ma roztrhnúť,ked mi nechcel taaak dlho nabehnúť internet :angry: :angry:
cez deň nezvyknem nikdy spať aj ked sa cítim ako mátoha :grinning:
3. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka,ja natom budem urcite tak isto.keby sa dalo ,tak testujem uz dnes.
3. feb 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
christy ale nerob nic tazke,nenamahaj sa...si len 3 den,odychuj skor...
nivejka no sme tam blbne ten net...
3. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
christy---ja mám dnes 8.deň,ale riskla som ,ale zajta dám ,ale hned uplne rano ako vstanem :slight_smile:
3. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka este budes tetsovat??aj ja by som ale nemam test...a v tom necase sa mi nece ist kupit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som kúpila ,že 1+1 , tak mám aj na zajtra a v piatok krvička :slight_smile: , ale obavy mám veľké :zipper_mouth:
dnes, čo som testla,tak to bolo už dosť neskoro , ale čo ked som bola nedočkavá :wink:
3. feb 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pozerala som krivke album a tá to má krásne zoradené--ten jej 1.testík mám tak isto ako krivuška :grinning:
3. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tie testy by mali byt celodenne taze v pohode... :wink:
3. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak lusi...kedy by si akože mala dostať mrchu?? :angry: ---ja teraz v sobotu a naozaj sa,tak cítim,ako keby mala prísť :angry:
snad sa tam ten hore zmiluje nado mnou a vôbec nepríde :wink: --ked čakala malú,tak som dostala,ale iba jeden deň
a bolo to také len nejaké ružové a potom už daľšie dni už nič :slight_smile:
3. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok