Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

Ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?
nivejka
3. feb 2010
dobré ránko babuľky 🙂 🙂 🙂 ja som včera skoro zalomila už o pol7--blbo som sa cítila--kríže ma dosť boleli
zase ako pred mrchou :-| ..........inak kupila som si dnes rano testík 😉 ,ale asi až zajtra ráno môžem testnúť čo???
mám nejaký..,že už 3dni po zahniezdnení :-o -tak neviem
už som po 2.raňajkách--bože budem ako bomba..
lusinkaj
3. feb 2010
ahoj,nivejka....no ja si myslim,ze kludne mozes testnut zajtra... 😉 som zvedava.... 😉
nic si z toho nerob,ja tiez chodim skoro vecer spat...a tiez vela papam... 😉
nivejka
3. feb 2010
lusinka..... 😃 😃 ,tak ja som nevydržala a stále som čakala než sa mi trošku mechúr naplní 😃 😃 😃
ved mám 2 testíky....no a urobila som a mááááám 2 čiarky 😃 síce je ešte slabučká tá druhá no ako tvoja 🙂
lusinkaj
3. feb 2010
nivejka...vazne???no super.....tak krv to v piatok len potvrdi... 🙂
tak moja bola celkom taka schopna...no som zvedava na hodnotu hcg 😉
christy22
3. feb 2010
nivejka,gratulujem.to je super.
az teraz som sa dostala k pocitacu.nechcem vypisovat,ked je muz doma,lebo by si myslel,ze mi sibe.ja to hram na to,ze ako bude tak bude. 🙂 ale v sebe citim nieco uplne ine.
christy22
3. feb 2010
krivka a to tvoje hcg vyzera skor nato,ze sa ti tam usadili 2 fazulky.
lusinkaj
3. feb 2010
christy ty vobec netestujes???
christy22
3. feb 2010
ja som mala et v nedelu.takze mne sa este vobec neoplati testovat.
lusinkaj
3. feb 2010
ahaj jasne...uz sa mi to vsetko pletie..mam to domiesane 😉
christy22
3. feb 2010
a este k tomu nemam ani nijake priznaky,ze by sa mohlo vo mne nieco menit.tak neviem. 😞
ale uvidim tak za 5 dni.viac asi nevydrzim.
christy22
3. feb 2010
prosim ta,mozno ti budem pripadat ako dement,ale vam sa ukazuju odpovede hned,alebo musite otvori celu stranku znova?
lusinkaj
3. feb 2010
teraz si ktory den po et?moja kazdy chce mat nejake priznaky,ake?ved to sa neda este mat priznaky... 😉
christy22
3. feb 2010
et nedela,ten den sa nepocita,takze 3.
lusinkaj
3. feb 2010
no hej nepocita ten den....aha tak to este skoro... 🙂
christy22
3. feb 2010
tebe uz vysiel pozitivny test,ze?ako tak citam,tak vsetkym sa vam to podarilo.to je super.
a ty si mala nejake priznaky?alebo to bolo prekvapko?
lusinkaj
3. feb 2010
priznaky...nie...pobolievanie bruska to je normalne,popichovanie vo vajecnikoch tiez normalne...trosku citlive prsia na dotyk,chodim casto na wc...
no hej,na 10 den vysli // ciarky...tak som zvedava na hcg
nivejka
3. feb 2010
lusinka ajoj....christy ajoj... 🙂 ja som sa nevedela pripojiť,blbol net ]-( ]-( ,ale už som tu 😃
lusinkaj
3. feb 2010
ja ze spis alebo jes tak dlhooo....spachtosko,hladosko 😃 🙂
nivejka
3. feb 2010
inak babule diky 🙂 -len sa ešte bojím,aby to bolo naozaj....no mali ste ma vidieť,ked som išla testnúť 😃 😃
taká som bola roztrasená--no úplne hotová,lebo som čakala to najhoršie--a celý čas som sa modlila 🙂 😃
lusinkaj
3. feb 2010
nivejka ja som bola taka ista,srdce bilo jak zvon... 😃
christy22
3. feb 2010
tak ja sa odpajam.troska som si to precitala dozadu a zistila som,ze u kazdej je to ine.naozaj asi nema zmysel sa pozorovat 8-(
tak teda idem nieco doma porobkat,aj ked sa mi vobec nechce,ale co uz.
ved treti den sa len poflakujem a uz si pripadam tak zbytocne.takze hor sa do prace.... 🙂
nivejka
3. feb 2010
nie fakt lusi---išlo ma roztrhnúť,ked mi nechcel taaak dlho nabehnúť internet ]-( ]-(
cez deň nezvyknem nikdy spať aj ked sa cítim ako mátoha 😃
christy22
3. feb 2010
nivejka,ja natom budem urcite tak isto.keby sa dalo ,tak testujem uz dnes.
lusinkaj
3. feb 2010
christy ale nerob nic tazke,nenamahaj sa...si len 3 den,odychuj skor...
nivejka no sme tam blbne ten net...
nivejka
3. feb 2010
christy---ja mám dnes 8.deň,ale riskla som ,ale zajta dám ,ale hned uplne rano ako vstanem 🙂
lusinkaj
3. feb 2010
nivejka este budes tetsovat??aj ja by som ale nemam test...a v tom necase sa mi nece ist kupit.... :-p
nivejka
3. feb 2010
no ja som kúpila ,že 1+1 , tak mám aj na zajtra a v piatok krvička 🙂 , ale obavy mám veľké :-x
dnes, čo som testla,tak to bolo už dosť neskoro , ale čo ked som bola nedočkavá 😉
nivejka
3. feb 2010
inak pozerala som krivke album a tá to má krásne zoradené--ten jej 1.testík mám tak isto ako krivuška 😃
lusinkaj
3. feb 2010
ale tie testy by mali byt celodenne taze v pohode... 😉
nivejka
3. feb 2010
inak lusi...kedy by si akože mala dostať mrchu?? ]-( ---ja teraz v sobotu a naozaj sa,tak cítim,ako keby mala prísť ]-(
snad sa tam ten hore zmiluje nado mnou a vôbec nepríde 😉 --ked čakala malú,tak som dostala,ale iba jeden deň
a bolo to také len nejaké ružové a potom už daľšie dni už nič 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli