Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lusinkaj
7. feb 2010

no tak tymi nervami som si presla...ale teraz trpnem do utz... 😒

minka051
7. feb 2010

Ahojte tak ja som po ET dnes 10 deň. Už som včera robila test ale nevyšiel. No mrchu nemám tak neviem čo, či test bol ešte skoro ,alebo som neni TT.

christy22
8. feb 2010

Ahojte po o vikende.ja som dnes uz 8 den,ale cakam az na krv.nejak som na tom celkom ok.uz som zmierena so vsetkym.Vcera ma dost bolelo brucho,uz som myslele,ze dostanem.dnes zatial nic,tak uvidim.a vy ako?

nivejka
8. feb 2010

😀 😀 ahojte............
christy mňa bolelo brucho stále a ešte aj stále pobolieva 😒 , cez víkend som to preháňala s jedlom 😠 😠 -
stále som sa cítila hladná

nivejka
8. feb 2010

christy...ideš v stredu na krvičku že??--budem ti držať mooc palce 🙂 🙂 ja idem zajtra na 2.krvičku

christy22
8. feb 2010

nivejka,hej hej.v stredu budem vediet ako som dopadla.a to brucho aj mna stale bolelo ale dnes zrazu nic.akurat hlava ma boli a bojim si dat nejaky liek.co ked nahodou................a ty sa ako citis?

christy22
8. feb 2010

minka,ahoj.ja som v niektorej teme citala,ze si cakala na darovane vajicka?alebo si to s niekym mylim.

nivejka
8. feb 2010

christy...brucho ťa ešte bude bolieť,ak ťa bolelo doteraz....mňa brucho pobolieva-cítim vaječníky...a som dosť
nafúknutá.akému dr.chodíš-už ani neviem,či som sa ťa pýtala-nechce sa mi už čítať dozadu 😀

christy22
8. feb 2010

chodim ku drabekovi,ale vsetky zákroky mi robil harbulak.ja si myslim,ze je jedno ku komu chodis,aj tak ta odoperuje ten,kto ma sluzbu.

christy22
8. feb 2010

inac,ja som tiez nafuknuta,tiez viac jem a tiez ma obcas pichne vajecnik,ale to moze byt aj trocha vsugerovane.takze,nakolko ja si neviem pripustit,ze by to mohlo vyjst,tak si radsej hovorim,ze to nevyslo a ked mi to oznamia,tak budem nato pripravena a az tak ma to nepolozi.a ked je to naopak,tak sa budem tesit. 🙂 my to s muzom tak bereme.aj on.

lusinkaj
8. feb 2010

ahojte baby,co to tu rozoberate?priznaky... 😀 🙂
akurat som prisla z obchodu,idem varit ale sa mi vobec nechce 😝

christy22
8. feb 2010

ja mam navarene od vcera.takze pohoda a vegetim si.

lusinkaj
8. feb 2010

no ta tebe je hej...ja idem varit ale nechceeeee sa mi 😝

nivejka
8. feb 2010

ja tiež som už začala variť,lebo nemám doma nič ☹
christy ja som to tiež tak brala ako ty-teda viac som sa k tomu prikláňala--ja vždy myslím skôr negatívne a potom
sa to všetko na dobré obráti 😀 😀

lusinkaj
8. feb 2010

nivejka a co ides fajne varit? 🙂 ja idem v stredu na kontrolne hcg...chcela som hned zajtra ale zajtra robi moj gyn.poobede 😉

nivejka
8. feb 2010

varím aj polievku...muž mal chuť na rybu,tak rybu 😀 😀
lusi....máš už nejaké chúťky??mne vôbec nechutí sladké a začínam vyhľadávať kyselkave jedlá(ako pri 1.tehot.)
ale zatiaľ je to ešte s mierou--dúfam,že ma to tak neprepadne ako predtým,že som chcela už aj ocot piť 😀 😀

lusinkaj
8. feb 2010

nivejka,ja varim parada.polievku,kurasie mäsko so sampionmi a k tomu cestoviny... 😉
vies co nemam chut na sladke,ale ked som velmi hladna a neviem co z chladnicky tak si dam jeden keksik...ale oproti tomu co predtym tak badam ze nejem tak sladke ako predtym.. 😉

nivejka
8. feb 2010

ja so tiež predtým jedla viac sladkého a pred mrchou to ani nehovorím 😉 to nejdeš do tvojho centra na krv?
ešte sa snažím ako tak upratať

lusinkaj
8. feb 2010

no presne pred mrchou a prve dni som len jedla a jedla...vsetko mozne... 🙂 tak snad teraz to uz bude dobre 😉
nie do centra mi uz nechodime,tak preto idem k svojmu...a do centra az na utz pojdem

nivejka
8. feb 2010

no u nás v centre ideme na 1.krv aj na 2.krv--potom ešte za nejaké 3týždne ultrazvuk a až potom nás posielajú zo správou k obv.gynekologovi
preto som sa čudovala prečo niektoré baby idú už k svojmu ženskému---už chápem!! 😀
musím ísť do obchodu--tak pa neskoršie

lusinkaj
8. feb 2010

no tak by to malo byt spravne,ale mne sestricka povedala ze na lieky uz k svojmu gyn.a mne uz tento tyzden dojdu lieky tak chcem aby mi aj hcg urobila kontrolne... 😉

lusinkaj
8. feb 2010

Halooooo baby kde ste vsetky? 🙂 co robite?

matiasko
8. feb 2010

boze baby ja nesmiem jest nic mliecne lebo hned utekam na wecko 😝 😝 😝
dufam ze tie moje bublinky nevykakam 😕

lusinkaj
8. feb 2010

matiasko...neboj sa oni su tam uz uhniezdene 😀

matiasko
8. feb 2010

ja neviem co to je normalne sa dopujem cokoladou.
urcite sa moje telo brani bublinkam a chce ich vypudt 😢 😢 😢
ale vsak beriem aj prednison 😢 😢
a myslis ze sa uz uhniezdili 😕 kolko to trva bublinkam po PK a vkladali mi ich v piatok 5.2.

lusinkaj
8. feb 2010

po pk trva uhniezdenie 3-4 dni taze uz pomaly by mali byt uhniezdene najneskor zajtra...
ale ak ides na wc bud take alebo take netlac...to sa nema
to je tvoje ktore ivf?

matiasko
8. feb 2010

prave ze ja nemusim vobec tlacit 😀 😀 😀 ide to samo 😀
je to moje druhe.
1 som mala cca 1,5 dozadu. mala som jeden neprechodny vajickovod v ktorom sa mi tvorila tekutina ,ktora vyplavovala bublinky ale ze 1. IVF to mozem risknut aj s tym a este mi zistili stitku tak nasadili lieky a mohla som do toho. tak som sla ,lebosom verila ze zazraky sa deje ☹ ale nediali. tak som mala este aj 3 mrazacky tak som skusila aj tie ale nic. tak som si dala pavzu dala vsetko do poriadku stitku a isla na laparku.
no a stitka je v poodke lebo vajicok bolo hned o 8 viac 🙂. ja mam iba jeden vajecnik celi a zdruheho taky mali kyptik, tak teraz verime ze sa to podariii. dufame moc

lusinkaj
8. feb 2010

aha,tak potom dobre 😀 no veru uz po tych tolkych neuspechoch by sa mohlo fakt podarit aj ja v to verim 🙂

matiasko
8. feb 2010

no v podstate ked som bola na 1. tak uz na 3 den som vedela ze s toho nic nebude 😒
brala som estrofem,lebo som mala nizku sliznicu. a z neho mi bolo ukrutne zle mavam silne migreny a ono mi to spustalo este 100x horsie tak ja krava som si ho vecer uz nedala a ani rano a isal som do CAR ze mi je neskutocne zle ze az nevidim tak mi robili USG a zistili ze sliznica je uz dost nizka cca 6,5 mm a ze bublinky sa uz asi neuhnezia tak ma nato aj pripravili ☹
ale teraz nastastie neberem estrofem lebo nemusiim 😉
a ty co aj ty si mala druhe vsak

minka051
8. feb 2010

christy 22 ano ja mám darované vajíčka nemýliš sa. Len ešte neviem ako na tom som.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre