Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzana36
11. feb 2010

no babulky odmlcim sa deti chcu veceru!

lusinkaj
11. feb 2010

jasne povinnosti su prve... 🙂

nivejka
11. feb 2010

ako tak počítam tak 16.-ty--jááj normálne som to už zabudla počítať---to som teda čo!! 😖

lusinkaj
11. feb 2010

jooj super..tak ja uz 21 den.cas leti 😉 ja uz sa neviem dockat utz 😉

nivejka
11. feb 2010

ja ho mám až 2.3. a to je ešte fakt daleko....už konečne teraz k večeru ma prechádza tá nervozita 😖 😖

zuzana36
11. feb 2010

no som tu znova a som smutna: zacinam spinit. no povedzte, ze nemam smolu ☹

lusinkaj
11. feb 2010

zuzi to vazne?tak to je fakt smola...joooj moja taze asi ms uz prichadza 😒
nivejka musis byt teraz kludna...

zuzana36
11. feb 2010

no ruzovo sa na to nepozeram, nepoznas nieco co by mi prebudilo -nastartovalo organizmus? ja uz vazne neviem

lusinkaj
11. feb 2010

neviem ti poradit...len proste este klud,odychuj nenamahaj sa...nedvihla si nieco tazke,nenamahala si sa?

zuzana36
11. feb 2010

ani nie, sice som dnes behala a robila nakup, ale to su bezne veci. nic ine mi neostava, len sa s ty zmierit. dako bolo dako bude

lusinkaj
11. feb 2010

tak jedine musis byt kludna a este to nevzdavat krv je istejsia...ale tak ty uz mas dve slecny taze musis to brat inak ako mi co nemame ziadne este 😉

zuzana36
11. feb 2010

tak urcite ma tesi, ze uz deti mam, ale tuzba je u kazdej z nas rovnaka a silna. to nic, mozno sa to podari prirodzenou cestou i ked sama moc tomu neverim, ked tomu tak pomahame.
a si mala aky den, tak sa mi zda, ze ty si to tehulkovanie mozes plne uzivat, ze si doma, mylimsa?

lusinkaj
11. feb 2010

no ja som doma,nepracujem...no este som opatrna s uzivanim tehulkovstva vies po 1ivf sa bojim,lebo som na utz nic nenasla tak pokial utz nepotrvdi tak sa bojim...ale veirm,ze teraz je to spravne 🙂

zuzana36
11. feb 2010

neboj, bude to dobre, ani to inak nemoze byt, tebe sa to podarilo na prve ivf? tak to je super. v ten den co som bola ja boli este 4 a ani jedna neostala tehu

lusinkaj
11. feb 2010

nie to je moje 2ivf.prve sa podrailo ale nebilo srdiecko na utz,tak preto sa teraz bojim....
to vazne?ja ked som bola boli este dve ale neviem ako dopadli...

zuzana36
11. feb 2010

nezopakuje sa to,mas vysoke hodnoty hcg🙂 je krasne zdrave mimco

lusinkaj
11. feb 2010

tak v to verim,ze sa pekne uhniezdilo a uz sa ma nepusti az o 9 mes.musim verit 🙂

zuzana36
11. feb 2010

lusik, idem uz k telke, pozeravam ordinaciu, ozvem sa zajtra
pa a pekny vecer

lusinkaj
11. feb 2010

ok aj ja idem tiez pozerat panelak... 😉
tak pekny vecer...zajtra prid 😉

krivka5
12. feb 2010

ahojte dievcata
tak som po UZ ,srdiecko nam krasne bije a termin porodu je 5.10..bola som aj u mojej dokine a dala som sa vypisat na PN. nechcem nic riskovat.moj mnž sa v CAR normalne rozplakal ako ho to srdiecko nasho babatka dojalo 🙂 a uz vieme ze je len jeden bubak ale aj za neho dakujeme 🙂 uz coskoro budete aj vy vidiet bit srdiecka bombuliek 😉

lusinkaj
12. feb 2010

ahojte,krivka uzasne 😵 tesim sa 🙂 taze uz bolo pocut bit srdiecko?to si ktory den po et?ja idem na utz 18.2 tak hadam uz aj by malo nam bit... 🙂

zuzana36
12. feb 2010

ahojte, uprimne vam zavidim, ale prajem vam to. ja cakam co mi zavolaju, ale tak sa zda, ze sa nam malinke neuchytilo ☹

lusinkaj
12. feb 2010

zuzi nevzdavaj sa kedy ti maju volat? 😉

zuzana36
12. feb 2010

okolo 13.30. uz sa s tym zmierujem, ved nie je vsetkym dnom koniec 🙂
boze, ale aka stara budem,kym sa to podari? vsak uz mi potom ten kocik ani nepristane 🙂

lusinkaj
12. feb 2010

aha taze ty si dnes bola na krv... 😉 juuuj tak cakame s tebou,potom daj hned vediet...

zuzana36
12. feb 2010

jasne, teraz idem po adusku do skoly potom na flautu a potom uz budem doma, tak napisem

lusinkaj
12. feb 2010

ok cakame hadam na dobre spravy 🙂

nivejka
12. feb 2010

ahojte zlatíčka 🙂 🙂 ...........
krivka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 veľmi sa teším s tebou--a dobre si urobila s tou PN
zuzanka.....mooooc ti držííím palčeky 😉
lusinka bambuľka ajoj 😀 😀

nivejka
12. feb 2010

dnes som si spravila ešte jeden testík.. na pamiatku 🙂 🙂 --musela som vidieť na vlastné oči,ako mi čiarka zosilnela
ja neviem..asi som nabrala druhý dych mám zrazu toľko energie---a nič ma nebolí--myslím bruško 😵

zuzana36
12. feb 2010

takze uz mi volali a je to negat. cakala som to. idem si dat kavicku aj cukor si dam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre