• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

10. decembra 2017 
tak aj aj som uz tu,boli sme na nakup s mm...teraz som dala prat postelne a nic veget :wink:
ked ja uz zase stresujem,tak sa bojim joooj nech uz mam utz za sebou :slight_smile:
krivka a zuzana ahojte :slight_smile:
16. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusik vobec nestresuj, bude vsetko tak ako to ma byt- len dore :slight_smile:
aj aj som sa rozhodla dalsie postele prezliect. a cakam kamosku, tak sa tesim na kavu. uz sa nemozem dockat
potom sa ozvem
16. feb 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak aj ja chcem aby bolo len dobreeeee :slight_smile: uz nech je stvrtok... :wink:
ja uz mam prezlecene,len ich poperiem a mam co zehlit ak to vysusi sa... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím moje bambuľky :grinning: :grinning: ---včera som sem pár krát nakukla :wink: ,ale nikto tu nebol,tak som ani nepísala
teraz už chodím do robotky na pár hodín(teda to robota ani neni--ale radosť s detičkami)
nenormálne som stále unavená,ale,ked si -že ľahnem,tak nezaspím :frowning2: chodím stále ako mátoha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. feb 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sa týka prs,tak mňa ešte dooosť bolia už podprs...začínajú byť malé :sweat_smile:
lusinka normálne ti závidím,že si dokážeš pospinkať poobede...večer už chodím pravidelne na wcko 3.krát---možno by aj viacej,len sa mi toľko nechce vstávať z postele...
16. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka huraaaaaaaaaa :slight_smile: uz som sa zlakla ze ci sa nieco zle nestalo,ze si sa neozvyvala...
no dnes poobede som nespala :grinning: lebo som prezliekala postele,prala...
16. feb 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nestalo sa nič,len som fakt stále moc unavená--ešte aj v noci mám zlý spánok,lebo behám na to wcko :rolling_eyes:
16. feb 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o spani v noci ani nevrav ja idem 3-4 krat na wc... :unamused: cez som tiez taka vselijaka,sa premaham len ...
16. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doobeda som ešte v pohode,ale krátko poobede--to je proste už konečná!!!--ledva prepletám nohami :pensive:
16. feb 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tak,aj na mna unava dolieha ale vsteko robi aj pocasie svoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz nech je jar.. :wink:
kedy ides na utz ??? :wink:
16. feb 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utz mám 2.3.--to mám ešte dosť daleko...ale už sa veru neviem dočkať a dúfam,že všetko bude v najlepšom poriadku....
16. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas este fakt daleko...ja idem uz teraz vo stvrtok,ale uz sa neviem dockat :dizzy_face:
16. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt už teraz ideš no super :slight_smile: :slight_smile: ,tak budem na teba myslieť nech tak ako má byť :wink:
16. feb 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa pekne pozera na tie vase :dizzy_face: tt
16. feb 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru uz teraz idem...ale sa bojim :unamused: ale verim,ze je vsetko dobre :slight_smile:
kukulik no veru pekne to vyzera ako pribudaju :slight_smile:
16. feb 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, rozmýšľam nad zmenou gynekológa a chcem sa spýtať, či nemáte náhodou skúsenosti, že keď ste vy zmenili gynekol. (ak ste ho zmenili), či vás skúsil liečiť nejako ináč ako ten predtým a samozrejme úspešne. Ak máte takéto skúsenosti, prosím, odpovedzte mi. Ďakujem!
16. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj lusi ved ja už neviem ani písať :grinning: :grinning: akosi písmenká mi preskakujú
16. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj soni....mňa môj gynekolog neliečil nijako a ked sa už dlho nedarilo,tak nám odporučil gyn-fiv...
16. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka ty si si nieco dala :grinning: priznaj sa... :slight_smile:
soni ja ti stym nepomozem,mi ked sme sa dozvedeli ze nam pomoze len ivf tak sme to neriesili s gyn.ale isli sme rovno do centra :slight_smile:
16. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusinka :grinning: :grinning: to tá moja únava :slight_smile: :slight_smile: --inak naozaj teraz v poslednej dobe je nejaký nízky tlak....
16. feb 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme,urcite je tlak nizky ved to pocasie uz fakt by sa mohlo zmenit :unamused:
16. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak posledné dva dni mám nenormálne chute na nezdravé veci,ktoré som ani nejedávala ako napr.treska,majonézové šaláty---idem sa až zblázdniť,ked si na to len spomeniem...jasne,že si to aj musím kúpiť :rolling_eyes:
16. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja kys.ryby uz druhu som zjedla co som tehu. :slight_smile:
16. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja...idem sa pomaličky chystať na spánok---najprv moju malú musím nahnať....zajtra sa ozvem,ked prídem domov...pa.pa a dobrú nocku...
16. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ja som uz osprchovana :slight_smile: tak dobru nocku papa :slight_smile:
16. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky!
to co je toto tu take zanedbane? nivejka uz zarezava v praci a lusinka sa kde tula?
lusi...kedy mas ten UZ? vsetko bude dobre ,uvidis.
tak baby ako vidim aj vy stale curkate. ja som v noci nikdy nechodila cikat a teraz musim aspon 2 x vstavat kvoli cik cik...
17. feb 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka ahoj tu som ja cely cas domka,ale tak nikto tu nieje tak nepisem... :wink:
na utz idem zajtra bojim,bojim ale verim babu ze je vsetko dobre :slight_smile: :dizzy_face:
no ja uz chodim 3 krat a hned rano zase musim ist...len oci otvorim
17. feb 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cicušky :grinning: :grinning: -no už som doma--po ceste som si kúpila parížsky šalát a už som ho aj zjedla--taký bol dobrý mňam :grinning:
17. feb 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nivejka AHOOOJ :slight_smile: ja varim bryndzove halusky dostala som na ne chut...ale ked som chutnala slaninu som si popalila usta sakra... :unamused: :sweat_smile: ja som si dnes kupila tresku :grinning:
17. feb 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, volám sa Ajush.Som tu prvý krát.Tak vy ste už maminami?Krásny pocit.Ja som o 2. IVF tretí deň po transfere,tak čakám a verím.Len sa chcem opýtať pri Všom pozitívnom teste , nemali ste žiadne predm. signály?
Lebo tento druhý transfer som mala hneď
17. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok