Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lusinkaj
16. feb 2010

tak aj aj som uz tu,boli sme na nakup s mm...teraz som dala prat postelne a nic veget 😉
ked ja uz zase stresujem,tak sa bojim joooj nech uz mam utz za sebou 🙂
krivka a zuzana ahojte 🙂

zuzana36
16. feb 2010

lusik vobec nestresuj, bude vsetko tak ako to ma byt- len dore 🙂
aj aj som sa rozhodla dalsie postele prezliect. a cakam kamosku, tak sa tesim na kavu. uz sa nemozem dockat
potom sa ozvem

lusinkaj
16. feb 2010

zuzi tak aj ja chcem aby bolo len dobreeeee 🙂 uz nech je stvrtok... 😉
ja uz mam prezlecene,len ich poperiem a mam co zehlit ak to vysusi sa... 😝

nivejka
16. feb 2010

zdravím moje bambuľky 😀 😀 ---včera som sem pár krát nakukla 😉 ,ale nikto tu nebol,tak som ani nepísala
teraz už chodím do robotky na pár hodín(teda to robota ani neni--ale radosť s detičkami)
nenormálne som stále unavená,ale,ked si -že ľahnem,tak nezaspím ☹ chodím stále ako mátoha 😝

nivejka
16. feb 2010

a čo sa týka prs,tak mňa ešte dooosť bolia už podprs...začínajú byť malé 😅
lusinka normálne ti závidím,že si dokážeš pospinkať poobede...večer už chodím pravidelne na wcko 3.krát---možno by aj viacej,len sa mi toľko nechce vstávať z postele...

lusinkaj
16. feb 2010

nivejka huraaaaaaaaaa 🙂 uz som sa zlakla ze ci sa nieco zle nestalo,ze si sa neozvyvala...
no dnes poobede som nespala 😀 lebo som prezliekala postele,prala...

nivejka
16. feb 2010

no nestalo sa nič,len som fakt stále moc unavená--ešte aj v noci mám zlý spánok,lebo behám na to wcko 🙄

lusinkaj
16. feb 2010

o spani v noci ani nevrav ja idem 3-4 krat na wc... 😒 cez som tiez taka vselijaka,sa premaham len ...

nivejka
16. feb 2010

doobeda som ešte v pohode,ale krátko poobede--to je proste už konečná!!!--ledva prepletám nohami 😔

lusinkaj
16. feb 2010

no presne tak,aj na mna unava dolieha ale vsteko robi aj pocasie svoje 😝 uz nech je jar.. 😉
kedy ides na utz ??? 😉

nivejka
16. feb 2010

utz mám 2.3.--to mám ešte dosť daleko...ale už sa veru neviem dočkať a dúfam,že všetko bude v najlepšom poriadku....

lusinkaj
16. feb 2010

tak to mas este fakt daleko...ja idem uz teraz vo stvrtok,ale uz sa neviem dockat 😵

nivejka
16. feb 2010

to fakt už teraz ideš no super 🙂 🙂 ,tak budem na teba myslieť nech tak ako má byť 😉

kukulik30
16. feb 2010

ahojte, ako sa pekne pozera na tie vase 😵 tt

lusinkaj
16. feb 2010

no veru uz teraz idem...ale sa bojim 😒 ale verim,ze je vsetko dobre 🙂
kukulik no veru pekne to vyzera ako pribudaju 🙂

soni1
16. feb 2010

Ahojte, rozmýšľam nad zmenou gynekológa a chcem sa spýtať, či nemáte náhodou skúsenosti, že keď ste vy zmenili gynekol. (ak ste ho zmenili), či vás skúsil liečiť nejako ináč ako ten predtým a samozrejme úspešne. Ak máte takéto skúsenosti, prosím, odpovedzte mi. Ďakujem!

nivejka
16. feb 2010

jaj lusi ved ja už neviem ani písať 😀 😀 akosi písmenká mi preskakujú

nivejka
16. feb 2010

ahoj soni....mňa môj gynekolog neliečil nijako a ked sa už dlho nedarilo,tak nám odporučil gyn-fiv...

lusinkaj
16. feb 2010

nivejka ty si si nieco dala 😀 priznaj sa... 🙂
soni ja ti stym nepomozem,mi ked sme sa dozvedeli ze nam pomoze len ivf tak sme to neriesili s gyn.ale isli sme rovno do centra 🙂

nivejka
16. feb 2010

lusinka 😀 😀 to tá moja únava 🙂 🙂 --inak naozaj teraz v poslednej dobe je nejaký nízky tlak....

lusinkaj
16. feb 2010

samozrejme,urcite je tlak nizky ved to pocasie uz fakt by sa mohlo zmenit 😒

nivejka
16. feb 2010

inak posledné dva dni mám nenormálne chute na nezdravé veci,ktoré som ani nejedávala ako napr.treska,majonézové šaláty---idem sa až zblázdniť,ked si na to len spomeniem...jasne,že si to aj musím kúpiť 🙄

lusinkaj
16. feb 2010

tak ja kys.ryby uz druhu som zjedla co som tehu. 🙂

nivejka
16. feb 2010

no moja...idem sa pomaličky chystať na spánok---najprv moju malú musím nahnať....zajtra sa ozvem,ked prídem domov...pa.pa a dobrú nocku...

lusinkaj
16. feb 2010

ok ja som uz osprchovana 🙂 tak dobru nocku papa 🙂

krivka5
17. feb 2010

ahojte babulky!
to co je toto tu take zanedbane? nivejka uz zarezava v praci a lusinka sa kde tula?
lusi...kedy mas ten UZ? vsetko bude dobre ,uvidis.
tak baby ako vidim aj vy stale curkate. ja som v noci nikdy nechodila cikat a teraz musim aspon 2 x vstavat kvoli cik cik...

lusinkaj
17. feb 2010

krivka ahoj tu som ja cely cas domka,ale tak nikto tu nieje tak nepisem... 😉
na utz idem zajtra bojim,bojim ale verim babu ze je vsetko dobre 🙂 😵
no ja uz chodim 3 krat a hned rano zase musim ist...len oci otvorim

nivejka
17. feb 2010

ahojte cicušky 😀 😀 -no už som doma--po ceste som si kúpila parížsky šalát a už som ho aj zjedla--taký bol dobrý mňam 😀

lusinkaj
17. feb 2010

nivejka AHOOOJ 🙂 ja varim bryndzove halusky dostala som na ne chut...ale ked som chutnala slaninu som si popalila usta sakra... 😒 😅 ja som si dnes kupila tresku 😀

ajush
17. feb 2010

Ahojte, volám sa Ajush.Som tu prvý krát.Tak vy ste už maminami?Krásny pocit.Ja som o 2. IVF tretí deň po transfere,tak čakám a verím.Len sa chcem opýtať pri Všom pozitívnom teste , nemali ste žiadne predm. signály?
Lebo tento druhý transfer som mala hneď

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre