• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

23. októbra 2017 
leoni...jednoznacne! ja som si potom robila testiky kazde dva dni...
janula...ja som mala 6 dnovu kultivaciu.mne sa zda ze pregnyl som si pichla dva dni pred odberom vajok a potom az do transferu som si davala len utrogestan...
20. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka no su tam dve,ale dr.v Car vravel ze aj tak sa moze stat ze jendo moze odist tak sa nechavam prekvapit ako to dopadne...ale nech mame aspon jedno babo... :wink: :dizzy_face:
20. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi...to je pravda, po tolkych usiliach si to zasluzis :slight_smile:
20. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tak...uz by bolo na case :wink: ale verim,ze teraz bude dobre ci z dvomi ci z jednym.... :dizzy_face: :wink:
20. feb 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: Peknú nedeľu prajem.Mňa testovanie čaká v stredu,vtedy budem 10 deň po ET
21. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasnu nedelu prajem... :wink:
ajush ako sa citis?
21. feb 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lusi,celkom dobre , malinké pobolievanie v podbrušku, prsia skoro vôbec.
Najskôr som sa obávala,keď tie bolesti boli a teraz sa asi obávam keď nie sú :grinning:
21. feb 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic sa neboj,bolesti nemozu byt stale co by potom bolo....musi si aj brusko,aj prsia trosku odychnut a potom zase zacnu :grinning: :dizzy_face: tak ako ma byt bude... :wink:
21. feb 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,hlasim sa a hned reagujem, aj mne po ET davali pregnil. a mala som predlz. kultiv.
vraj je to dobre niekedy dat, ale precoa a co to ma robit neviem

ozaj a na nevolnosti mi veeelmi pomahalo papkanie neochut. vlociek. mala som ich vsade a vzdy pri sebe. no a este litre vody :grinning:
tak sa drzte a ani nezbadate, kedy to poprechadza :slight_smile:
21. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zajtra ma caka Et tak sa kvam obcas pripojím aby mi rychlejsie ušiel čas toho nekonecneho cakania :sweat_smile: možem?
21. feb 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insolka mozes jasne...to ides na 3ivf?
21. feb 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie idem na prvé KET.....mam aj PK tak dufam že teraz to už konečne vyde :wink:
21. feb 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak preto sa pytam lebo si napisala ze ides na et a teraz pises na ket...taze ides na ket :wink: ale ved na ket sa dava este aj pk???? :confused:
21. feb 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano dali mki predlženu kultivaciu ale neviem ako to zvyčajne chodi .No skratka mi zajtra vložia dve fazulky.A pardon ak som niečo doplietla :grinning: .ale strasne sa na to teším
21. feb 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi ze si sa dolietla...ale nechapem ako mozes mas pri ket PK... :sweat_smile: toto pocujem prvykrat...
ale drzim prsty
21. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sa v tom niako nevyznam ale mala som6 zamrazenych rozmrazili mi ich všetky vraj na PK v stredu ich zacali rozmrazovat.Dnes mi embriologička povedala že dve su OK a dve este sleduje ci sa budu dalej delit ...Ale od toho telefonatu som uplne stastny clovek taku mam v sebe nadej ako nikdy predtym .No uvidime po transfere do kedy mi to vydrží :sweat_smile: ale dufam že až do konca 40 tt :grinning:
21. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to neviem ako to u vas je... :unamused: ked ja si uz nepamätam na ket kedy som isla po kolkych dnoch...
21. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidím že tebe sa to pekne pošťastilo .Ked som čítala par stránok pred .....dali Ti jedno a budu dvojky :grinning: gratulujem
21. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este neviem na isto ci budu dve... :wink: vsetko ukaze cas....
21. feb 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....:D hlavne že bude........No ked som si teraz menila pas tak som zistila že zajtra je celkom dobry datum 22.2.2010 :grinning: ešte tie moje 2-ky ...len aby bolo aspon jedno :sweat_smile:
21. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na et tiez ale 22.1 :dizzy_face: :slight_smile:
ved to nech bude aspon jedno :slight_smile:
21. feb 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak dufam že toto bude spravny datum.Akurat som presvedcena že si teraz nebudem robit sama test pekne počkam do krvičky.Minule to nedopadlo dobre . :frowning2:
21. feb 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mne ket vobec nevysiel robila som si test volala som dr.ze tam nic nieje povedal,ze to este nemusi ale krv aj tak potvrdila ze neg. :frowning2:
21. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som posledne Ivf mala pozityv ale žial pustilo sa ....... :frowning2: teraz snad už to dopadne dobre strasne tomu veríííííííííííííííím
21. feb 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tiez mala 1ivf pozi.ale odislo tak teraz pri tom 2ivf som napäta :sweat_smile:
21. feb 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to Ti držííííííím strasne palčeky ..tfuj tfuj nech to vidéééééééé :wink:
21. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hadam uz to vyjde ved uz tolko mam za sebou.... :slight_smile:
21. feb 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak nam obom držíííím palce a myslieť pozitívne :grinning:
21. feb 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cely cas som myslela pozitivne aj myslim.... :wink:
21. feb 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja už teraz :slight_smile:
21. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš